Kategorie

Penzion a chata Pod Lipami

4,2 / 5 (46 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Vše bylo naprosto super. My jsme si s manželem dokoupili ještě jednu noc navíc. A musím říct že bychom tam byli ještě déle. :-) Moc se nám tam líbilo a určitě jsme tam nebyli naposledy. Krásný zážitek na čtyřkolce v Krkonoších :-)“

Dnešní nabídky Penzion a chata Pod Lipami

Hodnocení podniku Penzion a chata Pod Lipami

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Pavlína

Vše bylo naprosto super. My jsme si s manželem dokoupili ještě jednu noc navíc. A musím říct že bychom tam byli ještě déle. :-) Moc se nám tam líbilo a určitě jsme tam nebyli naposledy. Krásný zážitek na čtyřkolce v Krkonoších :-)

Včera
Užitečné? Ano
Martina

Ubytování, strava, obsluha a nabízené služby byly super. Jen vnímám i to, jak se majitelé starají o svůj majetek. V tomto případě jde jen s prominutím tohoto výrazu "pračku" peněz. Toho jsem si s manželem všimla při příjezdu. Co se týče budovy - na mytí fasády a správy např. okapů se nikdo nepodíval, co je rok dlouhý. To je jen náš postřeh. V dnešní době jde jen málo lidem o to, aby jeho majetek bude nějak vypadat, Hlavně zisk.

Chtěli jsme do vířivky, ale společnost by nám dělaly žáby, které se dostaly do objektu. Vířivka je umístěna v prostorech bývalé stodoly.

13. 10. 2016
Užitečné? Ano
Risa

..moc příjemný a ochotný personál, prostředí a výborná kuchyně

13. 10. 2016
Užitečné? Ano
hana

velmi špatná komunikace s personálem
pokoj byl špinavý,plesnivá zeď
malé porce,bez jakékoli ozdoby(kousek zeleniny...)

5. 10. 2016
Užitečné? Ano
Šárka

Cena a prostředí kolem. Jako odškodné jsme při odjezdu dostali pstruhy, kteří byli uvedeni ve voucheru jako dárek a my jsme si je nestihli vyzvednout.

Při příjezdu v 15:30 jsme zastihli v chatě pouze uklízečku, která bezradně stála nad dosud povlečenými postelemi po předchozích hostech. Nástup přitom byl od 14:00. To by až tak nevadilo, postele jsme si z větší části povlékli sami. Horší už byl pořádek v kuchyni a společenské místnosti. Mikrovlnka a lednička snad nebyla nikdy umývaná a kuchyňská linka by si také zasloužila nějaký den čistící prostředek. Nádobí jsme si před použitím raději umyli. Chápu, že za takovou cenu jsme nemohli čekat nějaký zázrak a nejsme zvyklí na nějaký komfort, ale tohle na nás bylo moc. Přesto jsme si dovolenou díky krásnému počasí a nádherné přírodě užili.

1. 10. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (17)

Podobné podniky