Real Games

„Velmi příjemná a sympatická obsluha. Skvělá akce, vážně jsem se bavil. Určitě se někdy vrátíme.“ — Lukáš, Před 3 roky

„Velmi příjemná a sympatická obsluha. Skvělá akce, vážně jsem se bavil. Určitě se někdy vrátíme.“ — Lukáš, Před 3 roky

O nás

herní portál, hry naživo

Hodnocení podniku

Martina

Úžasný zážitek.

Olga
Kateřina

Byla naše první a ledacos jsme se v ní naučili.

Hodnocení podniku Real Games

Hodnocení podniku Real Games

3,1/5 (56 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Martina

Úžasný zážitek.

Hodnocená nabídka: Úniková hra Dark hole
24. 7. 2017
Olga
18. 12. 2016
Kateřina

Byla naše první a ledacos jsme se v ní naučili.

7. 12. 2016
Bára

průměr mezi úniky

15. 5. 2016
Petr

To byla bomba a určitě půjdeme s přítelkyní opět :-D

Vyjádření partnera
Real Games Před 3 roky

Děkujeme za hodnocení a spokojenost v nových prostorech!!!

30. 1. 2016
Miroslav

zatím nejhorší hra na, které jsme byli. Během dne tato místnost slouží k jiným účelům. Podle toho vypadala atmosféra. UV baterka se po jednom 5s rozvíceni stala nepoužitelnou.

Vyjádření partnera
Real Games Před 3 roky

Dobrý den paní Budínská, velmi nás překvapilo, že naši hru hodnotíte několik měsíců po Vaší hře u nás. S pozdravem RealGames

28. 11. 2015
Kateřina

Nemůžu posoudit :-(

Voucher, jsem koupila jako dárek. Bohužel kamarádka ho nestihla využít. Chtěla jsem využít refundaci na slevomatu a pořídit něco jiného, ale to nejde , protože firma mi odklepla voucher , že jsem ho využila :-( což není pravda.

Vyjádření partnera
Real Games Před 3 roky

Dobrý den. Je nám velmi líto, ale tady zřejmě někdo termín objednal, aniž by ho poté využil. Naše firma nemá přístup k číslu Vašeho voucheru dokud si u nás neobjednáte termín návštěvy. Ověřujeme rezervované termíny. Pokud se stane, že je termín zrušen z naší strany, nabízíme nové termíny, dokonce i prodloužení. Rovněž refundace nevyužitého avšak nevyužitou rezervací uplatněného voucheru bývá uznána, pokud nás včas klient kontaktuje. Mimo situaci, kdy termín klient nechá objednán a 24 hodin před návštěvou nezruší a nepřijde. Potom voucher propadá viz. podmínky uplatnění. Je nám velmi líto, ale tady situace bohužel nebyla včas řešena přímo se studiem tak, abychom to mohli ovlivnit. Přejeme hezký den Studio Ganesha

16. 9. 2015
Jan

Nakonec jsem nešel, protože měli úplně tragickou nabídku termínů. Kdo může jít hrát únikovou hru ve středu v poledne?

Vyjádření partnera
Real Games Před 3 roky

Dobrý den,
naše hrací dny jsou středa, sobota a některé pátky. Středeční termíny máme též večerní, sobotní obvykle celý den, dle zájmu. Pro zákazníky jsou k nahlédnutí v online kalendáři - viz. voucher. Platnost voucheru je vždy minimálně dva měsíce. Pokud má hráč zájem o pouze o jeden konkrétní termín, doporučujeme rezervovat jej ideálně v nejbližší době po zakoupení. S pozdravem RealGames

1. 9. 2015
Július

organozace , prostor

Hodnocená nabídka: Úniková hra Dark hole
31. 8. 2015
Shadowrun

Pěně vymyšlené logické úlohy.
Sympatický personál.
Dívka uvádějící nás do hry jednala profesionálně.

Prostředí nenavozovalo tu správnou atmosféru. Rozhodně by na tom chtělo zapracovat, aby to nepůsobilo tak, že se snaží jen vydělat. Dle popisu člověk prostě čeká víc. Nebýt to tak hezky vyobrazené, asi bych potom nepociťoval drobné zklamání.

21. 8. 2015
Romana

Naše první úniková hra – takže jsem si to užívali..

Za vítězství považujeme, že jsme to vůbec našli – označení skoro žádné, jedna rukou psaná cedulka s šipkou do zdi :-)
Slečna průvodkyně nás trochu zmátla pokynem, kam smíme a kam nesmíme – důležitá část byla v prostoru kam jsme nesměli :-(

15. 8. 2015
Iva

V podstatě jen logické hádanky. Vůbec neslo o zapojení místnosti, slabý příběh.

14. 8. 2015
Veronika

Informuji pomoci SMS.

V den terminu prisla SMS, ze maji 30 minutovy skluz, ze mame prijit pozdeji.
Pote prisla SMS, ze z technickych duvodu to rusi.
Na druhy pokus uz nic nerusili, zpozdeni na miste bylo asi 15 minut, ale pritom nas po 50 minutach prisla docela rychle vyhodit (a to po nas uz nikdo nesel).
Byli jsme uz na vice unikovkach, ale tahle byla zalostne nejslabsi. Prostor, ktery slouzi i k necemu jinemu, vyuziji tim, ze rozhazeji po velke mistnosti par rekvizit. Sifry nejsou moc zajimave/napadite. O napovedu se vola na mobil.

13. 8. 2015
Jitka

– v pokoji lze na něco sahat a na něco ne (zcela zjevně určen k jiným účelům), matoucí pro řešitele
- pokoji zcela chybí „mystická“ atmosféra
- všechny šifry a kódy mají velmi podobný princip řešení
- málo času

9. 8. 2015
Lucík

Setkani s prateli

Jak bylo provedeno. Uz jsem jednu od Vas absolvovala a za stejne penize vetsi komfort. Mistnost oblepena paskou kde se nesmi dotykat :(. Spousta knih a mistnost byla jak upravena ucebna, a ne autenticka mistnost. Hrozny!

6. 8. 2015
Vilma

Při hře jsme si užili spoustu legrace a zábavy, i když z místnosti jsme se v časovém limitu nedostali. Rezervace OK, lokalita dostupná, personál příjemný.

Jelikož skrz brýle trochu prosvítá, doporučila bych aspoň trochu zatemnit okna. Také bych přivítala aspoň hodinový limit.

Hodnocená nabídka: Úniková hra Dark hole
6. 8. 2015
Alžběta

zajímavý nápad

Když jsme přišli na místo, nikdo tam nebyl, nevěděli jsme, kam přesně jít, jelikož tam nejsou žádné ukazatele. Ptali jsme se obyvatel domova seniorů, kteří nám vůbec nerozuměli, a tak to byla taková předehra k celé hře. Hra byla hodně rychlá a nám přišla i hodně snadná. Pokud se nepletu, na internetu bylo napsáno, že hra je vhodná i pro cizince, slečna nám však po příchodu řekla, že nám pravidla v angličtině není schopná vysvětlit. Takhle dobrý nápad na hru by se dal o hodně lépe využít. Zároveň když si srovnám cenu hry s cenami normálních únikových her, které jsou propracované, mají vlastní prostory apod., tato hra se nachází v dost slabých podmínkách a náklady na hru jsou nulové.

Vyjádření partnera
Real Games Před 3 roky

Hezký den, tato hra inzerovaná pro cizince nebyla. Nicméně je i tak pro ně hratelná, díky tomu, že je intuitivní. Pokud správně uvažujeme autora komentáře, bylo Vám nabídnuto přetlumočení pravidel hry do aj druhým uvaděčem, ale cizinec, kterému mělo být tlumočeno, bohužel i tak angličtinu ovládal jen velmi málo. Co do ceny voucheru, patří mezi nejlevnější únikové hry na trhu a her obecně (pokud cenu rozpočítáte na počet hráčů). Nemůžeme již naše hry více zlevnit, již nyní jsme v zisku na spodní hranici, protože se slevou snažíme vyjít hráčům maximálně vstříc a pozvat je tak k nám. Naše hry nejsou koncipovány pro vestavěné instalace. Chápeme, že v jiných hrách jsou a mohou být velmi efektní, ale každá hra je jiná. Prostory pro hru Dark Hole jsou krásné. Kdyby hráč při hře mohl vidět, hraje se ve tmě, věříme, že by nebyl spokojen, protože prostory se k apokalyptickému tématu vlastně nehodí. Původně jsme chtěli hru umístit do sklepení, ale nemohli bychom pak bohužel dostát hygienickým předpisům. Při vstupu do areálu mají hráči zajištěné zázemí, mohou se posadit, zakoupit si nápoj, do 17 hodin využít též restaurace. Před hrou pro ně přichází uvaděč. Co se týče ukazatelů, přišli jste zřejmě zadním vchodem přes zahradu. Ukazatele máme zepředu u brány, neboť příchod ze zahrady u většiny hráčů nepředpokládáme. Co se týče obtížnosti, potýkáme se s různou rychlostí hráčů a proto nelze hru zcela přizpůsobit všem hráčům do noty, ale upravili jsme alespoň nyní úkoly tak, aby hráči museli splnit všechna stanoviště bezpodmínečně a došlo tak k jejímu ztížení. Děkujeme za ocenění nápadu na hru, všechny naše hry jsou z naší dílny. Děkujeme za hodnocení. S pozdravem Tým RealGames

Hodnocená nabídka: Úniková hra Dark hole
31. 7. 2015
Jenda

Nabizena sluzba byla ve srovnani s jinymi hrami obdobneho typu opravdu tristni…

30. 7. 2015
Johnovanikol

Zážitek to byl skvělý! Doporučila bych opravdu všem.

Velké horko v místnosti.

Hodnocená nabídka: Úniková hra Dark hole
27. 7. 2015
Martina

Jednoznačně nejslabší z toho, co jsme zatím navštívili. Hrozný interiér, opakující se typy skrýší. Obsluha ne příliš sympatická. Vše velmi amatérské.

22. 7. 2015