Sauna Club Katakomby

4,3 / 5 (684 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Prostředí i jednání“

Dnes otevřeno: 0:00–0:00 Zobrazit všechny dny

http://virivkaostrava.cz/
+420 776 692 233

Právě teď nabízíme

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Sauna Club Katakomby

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Peta
5. 9. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Strakosova5

Soukromí

Připadalo nám s přítelem, že bublinky ve výřivce nebyly tak výrazné jako nomálně ve výřivkách býva.

14. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Schwarzeroval

Super soukromí

Voda trochu horší kvality

7. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Alešek

Prostředí i jednání

Vyjádření partnera
Sauna Club Katakomby Před 6 měsíci

Děkujeme a těšíme se na další setkání.

12. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Denca74

Celkové prostředí, mám s čím srovnávat, už bych tam nešla ani mé kolegyně. Také přístup majitele. V domluvený čas tam vůbec nebyl. Musela jsem volat já. Měl by se snad dřív ozvat majitel, že se zdrží.

Vyjádření partnera
Sauna Club Katakomby Před 6 měsíci

Dobrý den
Tak na vysvětlenou, to že už nepříjdete mi vůbec nevadí, takový čurbes, jako byl po vaší návštěvě se po zákaznících často nevidí. Prázdné láhve od sektu, kousky alobalu a rozsypané oříšky, jak všude po zemi, tak i ve vaně a ještě k tomu když jste si nic z toho u nás nekoupily, mě trochu překvapily! Víte, ta cena za kterou si voucher kupujete je prakticky dotovaná a má sloužit jako reklama, ale kdybyž tam každý udělal takový čurbes jako vy, tak už se nám to vůbec nevyplatí dělat. O to smutnější, že jste tam byly jen ženy! Bar který je k dispozici, slouží pro to, abyste si něco do relaxační zóny zakoupily a tím tu dotovanou cenu voucheru trochu vykompenzovaly! Chápu lidi, kteří si prostě nic nedají, protože nechtějí, ale když si někdo zbaběle pronese v tašce 2 sekty a jetě tam ty flašky provokativně nechá, tak to považuji za ubohost a opavdu budu radši , když budete navštěvovat konkurenční podniky! Ať se s vámi trápí a uklízí to po vás oni! :-)
Co se pozdního příjezdu týče, už se přesně nepamatuji v kolik jsem přesně přijel, ale dovnitř jste šly podle účtu přesně na čas. A jestli jste čekaly na příjezd, tak jsem se vám určitě řádně omluvil, dělám to vždy když se zpozdím. Je to zapřičiněno tím, že jsme pro zákazníka schopni otevřít 24 hodin denně a udělat pro slušné zákazníky téměř cokoli. Možná proto fungujeme již 15 let! Ale tím že máme nepravidelnou otvírací dobu a je na to třeba napasovat spoustu dalších činností, tak se někdy stává, že se třeba začátek o pár minut trochu posune. Kdybych měl opravdu podstatné zpoždění, tak bych určitě jak píšete, předem volal. Taky se to občas stává a pak samozřejmě volám. Se všema zákazníkama se vždy snažím rozumně domluvit. Vám jsem chtěl po vaší návštěvě také volat a zeptat se vás, jestli se tak jako u nás chováte všude, ale pak jsem nechtěl rozdmýchávat atmosféru.... leč vy jste to jak vidím udělat potřebovala.
Přeji vám mnoho hezkých zážitků z jiných relaxačních center, omlouvám se že u nás se vám nelíbilo a přeji vám ať jsou k vám lidi ve vašem okolí laskavější a přátelštější, než jsem já.
S pozdravem Katakomby

10. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (227)

Podobné podniky