Sauna Club Katakomby

Ostrava, Plechanovova 23

„Krásné prostředí a milý pan majitel😊, byli jsme velmi spokojeni..“ — Lenka, Před měsícem

„Krásné prostředí a milý pan majitel😊, byli jsme velmi spokojeni..“ — Lenka, Před měsícem

Sauna Club Katakomby
Plechanovova 23, Ostrava

Sauna Club Katakomby

Plechanovova 23, Ostrava

Dnes otevřeno 0:00–0:00
Zobrazit na mapě
Vybavení a služby
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Miroslav
Tom

Ručníky za poplatek, zašlé, voda mi přišla kalná nevyměněná… Asi jsem kritický, ale srovnání s konkurencí, kde jsme byli, se rovná podprůměru… Tom

Lenka

Krásné prostředí a milý pan majitel😊, byli jsme velmi spokojeni..

Hodnocení podniku Sauna Club Katakomby

Hodnocení podniku Sauna Club Katakomby

4,3/5 (709 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Miroslav
10. 4. 2018
Tom

Ručníky za poplatek, zašlé, voda mi přišla kalná nevyměněná… Asi jsem kritický, ale srovnání s konkurencí, kde jsme byli, se rovná podprůměru… Tom

30. 3. 2018
Lenka

Krásné prostředí a milý pan majitel😊, byli jsme velmi spokojeni..

Vyjádření partnera
Sauna Club Katakomby Před měsícem

Dobrý den,
Děkujeme za milé hodnocení! A budeme se těšit na další návštěvu.
Katakomby

13. 3. 2018
Anonym

Vyber znacky sektu
Teplo

S panem majitelem jsme byli domluveni na 18.15, 18.10 jsme byli na miste a pan majitel se jeste nachazel doma, takze jsme museli cekat nez prijede a jeste dalsich 15 minut nez „vse“ pripravi. V kosi na pradlo bylo spinave pradlo, zrejme po predchozich ucastnicich, zdi plesnive, opryskane, nahore u vchodu k WC byl velmi spinavy, jakysi " uklizeci kout“ kde byl byblik se spinavou vodou a bylo to velmi nechutne. Rozhodne neodpovida cena, mozna pro nejake 4 pubertaky co se prijdou pobavit, ale urcite ne, pro 2 manzele co si chteji zarelaxovat. Byli jsme uz na hodne mistech, tohle bylo rozhodne nejhorsi.

Vyjádření partnera
Sauna Club Katakomby Před měsícem

Dobrý den,
už je to déle něž měsíc, takže si opravdu nevzpomínám jestli jste opravdu čekali tak dlouho jak píšete, a ani jsem nebyl doma, když jste volali. To jsem Vám v tom telefonu neříkal a patřičně jsem se Vám za vše omlouval. Ale i tak máte pravdu, že jsem přijel pozdě, za to jsem se vám omlouval, měl jsem tehdy nějaké komplikace a opravdu jsem to nemohl uspíšit! Nemáme pevnou otvírací dobu a je někdy těžké všechno na sebe napasovat. Čo se týče špinavého prádla, tak opravdu nevím co vás na tom pohoršuje? Bylo opravdu v koši na špinavé ručníky! Takže vše v naprostém pořádku.
Stěny nejsou v provedení DeLuxe, ale i proto se jmenujeme Katakomby! Samozřejmě každý požaduje trochu jiný standart, v tom vás taky dokážu pochopit. Jak píšete, kýbl s vodou není nijak schovaný, neboť je v neustálé permanenci a pokud tam zůstala špinavá voda, tak se omlouvám, že se vás to dotklo, ale zaprvé jsem tehdy fakt spěchal, aby jste tam mohli jít co nejdřív a zadruhé aspoň vás může potěšit, že když byla voda v kýblu špinavá, tak jste šli do uklizeného.
Závěrem se vám ještě jednou omlouvám, že jsme nenaplnili vaše očekávání. Věřte mi, že mě to mrzí, snažím se vždy všem ve všem vyhovět a chovat se tak, aby byli zákazníci spokojeni. U vás se mi to nepovedlo, tak mi nezbývá nic jiného, než vám popřát, ať se vám všude jinde líbí a nikdo vás nezklame.
Katakomby

12. 3. 2018
Maria

velke prostory, sauna fajn

virivka…polovina virivky nebublala vubec a druha polovina bublala velmi malo…spise simrala nez masirovala. Za nas osobne vyhozene penize, zatim nejhorsi zkusenost s virivkou co jsme kde byli…bohuzel zde uz nikdy vic.

Vyjádření partnera
Sauna Club Katakomby Před měsícem

Dobrý den,
za nefunkční trysky jsem se Vám na místě omlouval. Technika prostě někdy selže. Takže se omlouvám ještě jednou.
Katakomby

24. 2. 2018
Adéla

Zajímavé prostředí, možnost vše si zapůjčit. Velký výběr nápojů, atd.

Špatně značené, chtělo by to na sebe víc upozornit, nějaké směrovky.

Vyjádření partnera
Sauna Club Katakomby Před 2 měsíci

Dobrý den,
ano žádné značení po cestě není, až poslední 2 křižovatky před cílem. Ale pokud lidé neví, všem se snažím cestu podrobně popsat po telefonu, takže vždycky to nakonec všichni našli.
Vaše Katakomby

23. 2. 2018
Kateřina

Super relax od dětiček :) Byli jsme už před léty a nic se nezměnilo. DOPORUČUJU!!

Vyjádření partnera
Sauna Club Katakomby Před 3 měsíci

Děkujeme a těšíme se na další návštěvu.
L. Válek KATAKOMBY

31. 1. 2018
Anonym

Byla jsem opravdu spokojená že vším.

Vyjádření partnera
Sauna Club Katakomby Před 3 měsíci

Děkujeme a těšíme se na další návštěvu.
L. Válek KATAKOMBY

31. 1. 2018
Honza

Příjemné prostředí, relax, soukromí.

Při domluvě termínu jsme řekli, že je nám v podstatě jedno, kdy přijdeme. Telefonicky nám tedy byl přidělen čas, který nakonec samotná obsluha nedodržela a nechala nás čekat 10 minut navíc před zamčeným podnikem.

Vyjádření partnera
Sauna Club Katakomby Před 3 měsíci

Dobrý den pane Rotrekl,
Chci jen reagovat na vaši stížnost. Chci to uvést na pravou míru, neboť my termíny nikdy nikomu nepřidělujeme. Termín jsem vám nabídl a vzájemně jsme si ho odsouhlasili. Pozdě jsem přijel, to rozhodně nepopírám, už po cestě jsem se vám za to v telefonu omlouval. Zamčený podnik byl, neboť si nedokážu představit, že bych nechával odemčené dveře. A nejsme welness, které čerpá dotace z bůhví jakých dotačních fondů , možná proto nemáme recepční, uklízečky, barmany a saunéry, ale všechny tyto funkce zastávám já jako majitel v jedné osobě a to téměř ve 100% času. A bohužel při cenách, za jaké tuto službu nakupujete ve slevách jsem nucen provozovat ještě další činnosti, abych se uživil a nežebral na sociálkách, jak to dělá spoustu našich spoluobčanů a mají se možná líp než já. Snažím se vždy už 15 let všem zákazníkům vycházet maximálně vstříc. Snažíme se fungovat 24 hodin denně. Řekněte mi , kolik je takových jiných podniků v Ostravě? Takže mě trochu mrzí jakým způsobem jste tady prezentoval mé zpoždění. Nicméně se Vám za něj ješte jednou a hluboce omlouvám!!! Mrzí mě to a již to nezměním, asi kdybych věděl, že vás to tolik rozhořčí , tak bych ten den asi něco vynechal. Jinak jste nás ale v podstatě pochválil, což mě těší, takže vám děkuji za návštěvu a pokud dochvilnost je pro vás dogma, které nikdy neporušujete, tak si Vás vážím jako člověka a obdivuji Vás, neboť to je jedna z mých slabin, kterou při svém způsobu života ne vždy dokážu dodržet. A kdybyste náhodou ještě někdy chtěl přijít, tak mě prosím varujte již při objednávce, že si nepřejete žádné zpoždění, protože znáte Murphyho zákony! :-) Tak s přáním hezkého zbytku víkendu se loučím.
L. Válek KATAKOMBY

25. 1. 2018
Sára

Velmi ochotný personál, naprosté soukromí. Mohu jen doporučit.

1. 1. 2018
Veronika

Velmi spokojená. Čisto a soukromí :)

2. 12. 2017
Carnby

Soukromí
Anonymita
Včasný příchod majitele
Jednání a přístup majitele

Vířivka byla tolik přechlorovaná, že tam nešlo prakticky vydržet
Sauna mohla být vyhřáta dříve před naším příchodem, vyhřátá na optimální teplotu byla až při našem odchodu

30. 11. 2017
Veronika

Příjemný majitel. Super sauna ale to je bohužel vše.

Po koupi voucheru jsem se chtěla hned objednat ale pán, který mi to zvedl mi řekl, že majitel je v zahraničí a on vouchry uplatňovat neumí ad zavolam za týden a zavěsil mi telefon. Volam mu opět ještě jednou jestli si můžu domluvit aspoň datum, tak mi nepříjemně řekl datum a nic víc. Žádný kontakt atd. Po příjezdu byl majitel super, jen nám řekl že se neměl jak dovolat a že musi někam odjed. Převlékly jsme se a už natšenění šli do vířivky. Bohušem byla nefunkcni, tak přítel utikal za majitele., ktety tam uz bohužel nebyl. Zašli jsme si do sauny a po nevyčerpáni celého času jsme odjely.

19. 11. 2017
Peta
5. 9. 2017
Strakosova5

Soukromí

Připadalo nám s přítelem, že bublinky ve výřivce nebyly tak výrazné jako nomálně ve výřivkách býva.

14. 7. 2017
Schwarzeroval

Super soukromí

Voda trochu horší kvality

7. 5. 2017
Alešek

Prostředí i jednání

Vyjádření partnera
Sauna Club Katakomby Před rokem

Děkujeme a těšíme se na další setkání.

12. 4. 2017
Denca74

Celkové prostředí, mám s čím srovnávat, už bych tam nešla ani mé kolegyně. Také přístup majitele. V domluvený čas tam vůbec nebyl. Musela jsem volat já. Měl by se snad dřív ozvat majitel, že se zdrží.

Vyjádření partnera
Sauna Club Katakomby Před rokem

Dobrý den
Tak na vysvětlenou, to že už nepříjdete mi vůbec nevadí, takový čurbes, jako byl po vaší návštěvě se po zákaznících často nevidí. Prázdné láhve od sektu, kousky alobalu a rozsypané oříšky, jak všude po zemi, tak i ve vaně a ještě k tomu když jste si nic z toho u nás nekoupily, mě trochu překvapily! Víte, ta cena za kterou si voucher kupujete je prakticky dotovaná a má sloužit jako reklama, ale kdybyž tam každý udělal takový čurbes jako vy, tak už se nám to vůbec nevyplatí dělat. O to smutnější, že jste tam byly jen ženy! Bar který je k dispozici, slouží pro to, abyste si něco do relaxační zóny zakoupily a tím tu dotovanou cenu voucheru trochu vykompenzovaly! Chápu lidi, kteří si prostě nic nedají, protože nechtějí, ale když si někdo zbaběle pronese v tašce 2 sekty a jetě tam ty flašky provokativně nechá, tak to považuji za ubohost a opavdu budu radši , když budete navštěvovat konkurenční podniky! Ať se s vámi trápí a uklízí to po vás oni! :-)
Co se pozdního příjezdu týče, už se přesně nepamatuji v kolik jsem přesně přijel, ale dovnitř jste šly podle účtu přesně na čas. A jestli jste čekaly na příjezd, tak jsem se vám určitě řádně omluvil, dělám to vždy když se zpozdím. Je to zapřičiněno tím, že jsme pro zákazníka schopni otevřít 24 hodin denně a udělat pro slušné zákazníky téměř cokoli. Možná proto fungujeme již 15 let! Ale tím že máme nepravidelnou otvírací dobu a je na to třeba napasovat spoustu dalších činností, tak se někdy stává, že se třeba začátek o pár minut trochu posune. Kdybych měl opravdu podstatné zpoždění, tak bych určitě jak píšete, předem volal. Taky se to občas stává a pak samozřejmě volám. Se všema zákazníkama se vždy snažím rozumně domluvit. Vám jsem chtěl po vaší návštěvě také volat a zeptat se vás, jestli se tak jako u nás chováte všude, ale pak jsem nechtěl rozdmýchávat atmosféru.... leč vy jste to jak vidím udělat potřebovala.
Přeji vám mnoho hezkých zážitků z jiných relaxačních center, omlouvám se že u nás se vám nelíbilo a přeji vám ať jsou k vám lidi ve vašem okolí laskavější a přátelštější, než jsem já.
S pozdravem Katakomby

10. 4. 2017
Aleš

super relax

Vyjádření partnera
Sauna Club Katakomby Před rokem

Děkujeme a těšíme se třeba na další návštěvu.
Katakomby

9. 4. 2017
Jiří

Bez problému :)

Vyjádření partnera
Sauna Club Katakomby Před rokem

Děkujema atěšíme se na případnou další návštěvu.
Katakomby

5. 4. 2017