Kategorie

Dietologické centrum štíhlí

3,6 / 5 (76 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Do týdne přišel jídelníček, s tím že kdykoliv mohu požádat o radu. Uvidíme, zda dieta bude fungovat. Zatím spokojenost.“

Dietologické centrum štíhlí

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Krása, zdraví a relaxace, Péče o zdraví, Dieta

Hodnocení podniku Dietologické centrum štíhlí

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Radostova

Ochota spolupracovat i nadale.

24. 2. 2017
Užitečné? Ano
Vlody

Milý email.

Z jídelníčku mám pocit, že je univerzální a rozhodně ne na míru. Jídelníček je navíc nudný a nepropracovaný. Rozhodně není na míru, můj záměr (který jsem uvedla v dotazníku) z něj nevyplývá.

24. 2. 2017
Užitečné? Ano
Eva

Na každý den krásně rozepsané jídla

Doba komunikace. Některé potraviny v jídelníčku nebyli vhodné na redukci.

22. 2. 2017
Užitečné? Ano
Pavlína

Absolutní zklamání! Nejprve jsem se musela doprošovat o zasání dotazníku, nakonec i přes Slevomat a nakonec mi jídelníček nepřišel, ani do 22 dní od odeslání vyplněného dotazníku – bohužel jsem naletěla na podvodnou akci, absolutně nedoporučuji. Se Slevomatem bohužel díky takovým podvodníkům končím.

Dobrý den. Nakupování na Slevomatu mě opravdu bavilo, ale nehodlám podporovat podvodníky. Doufám, že mi peníze, za které obchodník svou práci neodvedl a ani mě nehodlal kontaktovat, alespoň vrátíte. I když jsem ještě dnes u Vás nakupovala, tak bohužel musím konstatovat, že to bylo naposledy, poněvadž mi takový druh adrenalinu opravdu za to nestojí.

Vyjádření partnera
Dietologické centrum štíhlí Před 4 dny

Dobrý den,
jestli jsmeVám jídelníček nezaslali, nemáme od vás zřejmě ani email. Jídelníček zřejmě spadl do spamu. Kontaktujte nás prosím znovu na jidelnicek@stihli.cz, pokud dotazník nedojde do 24hodin,tak email od Vás nemáme. Emailu je přes 500 tak se to může stát. Moc se omlouváme,ale pokud neresgujeme tak je opravdu chyba v doručení.

22. 2. 2017
Užitečné? Ano
Monika

Líbila se mi pestrost jídelníčku a dokonce i v třetím měsíci si člověk může zahřešit s hermelínem siluet či zmrzlinou twistr ☺, zatím jsem jen jídelníček četla, tak nemůžu posoudit, kolik kg zhubnu, ale myslím, že pokud ten jídelníček dodržím a budu si vše vážit, tak určitě zhubnu. Opravdu je tam jídelníček na každý den na tři měsíce. Po objednání a zaplacení voucheru dostanete mail s kodem voucheru, ten odešlete zpět a přijde vám mail s dotazníkem o tom jak se stravujete, vyplníte ho zašlete zpět a do 15dnů Vám pošlou jídelníček na míru, samozřejmě se v dotazníku ptají na co jste alergičtí, což je supr, pokud jste třeba celiak.

Nevýhoda je přesné vážení potravin, ale asi je to potřeba.

21. 2. 2017
Užitečné? Ano

Další hodnocení (27)

Podobné podniky