MOOD cafe – bar – restaurant

3,7 / 5 (3 hodnocení)

Dle mnohých je MOOD zjevením na poli gastronomie v oblasti Žižkova. Úžasný zážitek je to, co si z návštěvy odnesete. Jídlo výjemečné kvality, parádní atmosféra a příjemná obsluha. Vyzkoušet můžete lehké svěží chody, nebo pořádný burger (rozhodně jeden z nejlepších v Praze).

Dnes otevřeno: 12:00–23:00 Zobrazit všechny dny

Marek Hubka
http://www.restaurantmood.cz/
marek@restaurantmood.cz
+420 776 402 402

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku MOOD cafe – bar – restaurant

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
3,7/5 (3 hodnocení)
Šárka

Výborné menu a porce tak akorát.

11. 3. 2015
Tomáš

Vynikající jídlo. Tomu nelze nic vytknout. Mood drží velice vysoký standard v kvalitě pokrmů. Na závěr obdržela každá dáma růži, to bylo velmi milé.

Základem byl problém s rezervací, kterou nám sice provozní potvrdil, ale když jsme dorazili, tak jídlo nebylo připraveno. Museli jsme se vrátit o několik hodin později. Po návratu bylo cítit, jak kdyby kuchyně/servis nestíhali, vše trvalo příliš dlouho. Docela zvláštní bylo sledovat servírku obsluhující pouze v nějakém tričku a punčoškách s nápisem Mood. Alespoň náznak sukně by se hodil.
Do této restaurace chodíme pravidelně, ale daleko více si to užíváme, když nemají žádné hromadné akce. Od té doby, co se kompletně obměnil personál, tak se ale v Moodu cítíme stále méně spokojeně. Jediné, co to drží je kvalitní kuchyň, ale i tam postrádáme um jejich bývalého šéfkuchaře Jardy Zahálky.

16. 2. 2015
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.