MOOD cafe – bar – restaurant

Praha - Žižkov, Koněvova 28/29

„Výborné menu a porce tak akorát.“ — Šárka, Před 4 roky

„Výborné menu a porce tak akorát.“ — Šárka, Před 4 roky

Aktuálně nemáme žádné nabídky

Nechte se upozorňovat na nabídky. Jakmile budeme něco mít, dáme vám vědět e-mailem.

O nás

Dle mnohých je MOOD zjevením na poli gastronomie v oblasti Žižkova. Úžasný zážitek je to, co si z návštěvy odnesete. Jídlo výjemečné kvality, parádní atmosféra a příjemná obsluha. Vyzkoušet můžete lehké svěží chody, nebo pořádný burger (rozhodně jeden z nejlepších v Praze).

MOOD cafe – bar – restaurant
Koněvova 28/29, Praha - Žižkov, 13000 (zobrazit na mapě)

MOOD cafe – bar – restaurant

Koněvova 28/29, Praha - Žižkov

Zobrazit na mapě
Dnes otevřeno 12:00–23:00
Vybavení a služby
Internet zdarma
U nás se nekouří
Letní zahrádka
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Šárka

Výborné menu a porce tak akorát.

Tomáš

Vynikající jídlo. Tomu nelze nic vytknout. Mood drží velice vysoký standard v kvalitě pokrmů. Na závěr obdržela každá dáma růži, to bylo velmi milé.

Základem byl problém s rezervací, kterou nám sice provozní potvrdil, ale když jsme dorazili, tak jídlo nebylo připraveno. Museli jsme se vrátit o několik hodin později. Po návratu bylo cítit, jak kdyby kuchyně/servis nestíhali, vše trvalo příliš dlouho. Docela zvláštní bylo sledovat servírku obsluhující pouze v nějakém tričku a punčoškách s nápisem Mood. Alespoň náznak sukně by se hodil.
Do této restaurace chodíme pravidelně, ale daleko více si to užíváme, když nemají žádné hromadné akce. Od té doby, co se kompletně obměnil personál, tak se ale v Moodu cítíme stále méně spokojeně. Jediné, co to drží je kvalitní kuchyň, ale i tam postrádáme um jejich bývalého šéfkuchaře Jardy Zahálky.

Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.