Kategorie

Inselsberg & Winton

4,4 / 5 (29 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Jsem opravdu moc spokojená! Studijní skupinky jsou malé, na hodině nás bývá jen 4–5. Marco (španělština) nás "nutí“ být pořád aktivní, neustále procvičujeme, trénujeme, mluvíme. Hodiny mě baví. Opravdu skvělý kurz, všem doporučuju!"

Dnes zavřeno Zobrazit všechny dny
Dnes zavřeno Zobrazit všechny dny
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Jazykové kurzy, Zábava a volný čas

Hodnocení podniku Inselsberg & Winton

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Petra

Jsem opravdu moc spokojená! Studijní skupinky jsou malé, na hodině nás bývá jen 4-5. Marco (španělština) nás "nutí" být pořád aktivní, neustále procvičujeme, trénujeme, mluvíme. Hodiny mě baví. Opravdu skvělý kurz, všem doporučuju!

19. 10. 2016
Užitečné? Ano
Petra

Jsem opravdu moc spokojená! Studijní skupinky jsou malé, na hodině nás bývá jen 4-5. Marco (španělština) nás "nutí" být pořád aktivní, neustále procvičujeme, trénujeme, mluvíme. Hodiny mě baví. Opravdu skvělý kurz, všem doporučuju!

19. 10. 2016
Užitečné? Ano
Adéla

S jazykovými kurzy jsem byla a ještě stále jsem moc spokojená. Kurzy probíhají v malých sympatických učebnách s profesionálními vyučujícími. Do kurzu nás chodí 5 studentů, což je skvělé, protože se často dostanete ke slovu :)). Hodiny jsou záživné, rychle ubíhají, navíc celé probíhají v anglickém jazyce. Hodina je většinou "rozdělena" do dvou částí: konverzační a gramatická. Výhodou také je, že pokud se hodiny nezúčastním, tak si ji mohu kdykoliv další týden nahradit v jiném kurzu. V hodinách se cítím příjemně, kde nemám obavu z mluvení v cizím jazyce, když řeknu něco špatně, nikomu to nevadí, nikdo vás nesoudí :)).
S kurzem jsem byla spokojena natolik, že i dále navštěvuji kurzy angličtiny a němčiny.

6. 4. 2016
Užitečné? Ano
Klára

Vše perfektní!

Vyjádření partnera
Inselsberg & Winton Před 7 měsíci

Moc děkujeme za pochvalu. Opravdu se snažíme pro studenty dělat maximum. Často bohužel hodnotí lidé, kterým něco nevyhovuje, což je nám líto. Proto opravdu upřímně děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení. Víme, že naše práce má smysl.

27. 3. 2016
Užitečné? Ano
Pavlína

K výuce ani lektorovi nemám (zatím) výhrad.

Přihlásila jsem se na středeční kurz, registrace mi byla e-mailem potvrzena, nicméně v den začátku výuky po té, co jsem absolvovala hodinovou cestu na místo určení mi bylo řečeno sympatickou paní koordinátorkou, že začátek výuky se posouvá téměř o měsíc. Na to, aby mě kdokoli informoval, se ovšem jaksi zapomnělo, natož aby mi někdo napsal / zatelefonoval, zdali mi to nevadí. Bohužel v tomto negativní zkušenost...

Vyjádření partnera
Inselsberg & Winton Před 8 měsíci

Dobrý den,

občas se z technických důvodů stane, že se začátek kurzu posune. Neděláme to určitě rádi. Vždy dbáme na to, aby všichni studenti byli včas a řádně informováni. Je fakt, že jsem pouze lidé, a občas se chybička vloudí. Stávat by se to samozřejmě nemělo. To nám je líto a moc se za to omlouváme. Z ostatních hodnocení vidíte, že to není standardní situace. Studentů si nesmírně vážíme, a v mém rozhodování je spokojenost studenta na prvním místě. Budeme nadále systémy vypracovávat tak, aby se nic takového stát nemohlo. Jsme rádi, že jste s výukou spokojená, a že alespoň to mohlo zmírnit nešťastný začátek.

Děkuji za pochopení a přeji již jen spokojenost.

Mgr. Zdeněk Drábek
ředitel jazykové školy IWLS

3. 2. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (8)

Podobné podniky