Hodnocení podniku Hastrmanka

4,5/5 (598 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Michaela

Líbilo se nam prostředí restaurace.

Zakoupili jsme dohromady 4 vouchery což je 1200g masa, pro šest osob. Na místě jsme požádali obsluhu o rozdělení tataráku po 200g, ať má každý svůj talířek. Bohužel se kuchaři asi nechtělo, ale byl to strašný problém a nevyhověl nám. Tatarák byl již namíchaný bez možnosti samostatného dochucení. Objednali jsme si i maliny se šlehačkou, ale šlehačka byla ve spreji. Což je taky škoda. Když jsem volala kvůli rezervace, tak mi bylo řečeno, že mají uzavřenou společnost, ale že nás tedy nakonec někam posadí. A přitom tam žádná akce nebyla. Nevíme jestli se změnil majitel, ale úroveň klesla od poslední návštěvy a ceny stouply. Do hastrmanky na tatarák už ne.

21. 5. 2017
Vanyyyy

Tatarák špatně dochuceny nebo li vůbec a v restauraci hrozný výběr jídla bylo nás vice a chtěli jsme si objednat i běžné jídlo které bylo nedostatkem. Shrnuto velmi slabý výběr .

21. 5. 2016
Roman

Pěkné prostředí,

Na tatarák do Hastrmanky už nikdy...... cibule hodně nahrubo, ( velikosti nehtu na malíčku), po vytažení cibule ze směsi to vypadalo že jsme si objednali cibulový salát s hovězím masem.
TAKŽE TATARÁK V HASTRMANCE ZÁSADNĚ NEE

18. 4. 2016
Pindroch

Prostředí je dobré.

Čekali jsme dlouho než si nás všimla obsluha, museli jsme se připomenout o kořenku. Tatarák byl nedochucený, topinky extrémně mastné.

30. 8. 2015
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.