Hodnocení podniku  Spol. Aquavia - loď Moravia

4,4/5 (13 916 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Sára

Nedoporučujeme, jídlo opravdu špatné, prostředí lodi nehezké, za nás určitě velké zklamání!

6. 7. 2020
Alena

Přesnost

Krátký úsek, komentovaný průvodce

3. 7. 2020
Paja

Takové nic moc

18. 6. 2020
Martina

Ochota servítky, a cukrovi také nic moc.

3. 12. 2019
Monika

Nikde na voucheru jsem nenašla informaci, že pokud máte voucher bez jídla, zůstáváte na venkovní palubě. Bylo dost chladno a hrozně jsme prochladli.

10. 11. 2019
Jindra

lokality Ok, i když plavba na stranu Štvanice nebyla úplně nejzajímavější, těšili jsme se, na cestu okolo Sovových mlýnů a pod Vyšehradem.

Nepříjemný obsluhující personál a to, že jsme nedostali účtenku za předražené pití.

25. 10. 2019
michaela

Prážáci nám opět dali najevo že cizinci jsou pro ně víc než čech!!!!

30. 9. 2019
Pavlína

Byli jsme celkem zklamání z plavby co se týkalo rautu a celkově i možnosti nápojů na lodi. Byli jsme v zimě na jiné plavbě od jiné společnosti a nedá se to vůbec srovnat. Navíc mělo to být komentované a nebylo nic. Takže za nás už tuto plavbu ne.

15. 9. 2019
Richard

Plavba

Výklad, repráky které chrčeli celou dobu, chtěl jsem klidnou plavbu a místo toho jsem se těšil až přistaneme zpátky, nedoporučuji.

31. 8. 2019
Andrea

Nehezká loď na které se necítíte dobře, záchody hrůza. Personál, paní na občerstvení, prolitne lodi téměř bez pozdravu a vyštěkne na vás jestli si něco dáte. Průvodce, který Vám během cesty vypráví z repráku není ani slyšet. Už nikdy více.

10. 8. 2019
Jaroslav

Loď průměrná, občerstvení průměrné. za vyzdvižení stojí doplňování rautu a jeho pestrost.

Plavba se spíš dá nazvat stáním v komorách, ceny nápojů přemrštěné. Venkovní část paluby malá, ve stylu, kdo dřív přijde, ten dřív mele.

24. 7. 2019
Karin

Špatný okruh

20. 7. 2019
Veronika

Zákazníci Slevomatu museli nastoupit jako poslední, takže už byla všechna místa k sezení na venkovní palubě obsazena a mnoho lidí i stálo, takže výhled opravdu špatný. Příště raději zakoupím plavbu jinde bez slevy. Byly to dost vyhozené peníze.

17. 6. 2019
Johrus

Doporučila bych tuto plavbu ostatním pouze v případě, že by plavba včetně rautu proběhla jako při předešlých plavbách. Naše poslední poukazy byly jako dárek pro děti a rodiče, kteří žijí v Německu a přijeli se do Prahy podívat. Chtěli jsme jim to po našich dobrých zkušenostech zpříjemni právě plavbou. Jak jsem již reklamovala dříve, nebyl raut uplně dobře zorganizovaný a byl brzy nedostatek občerstvení. Proto hodnotím tak jak jsem hodnotila. Moc mě to mrzelo! Snad příště!!!

23. 5. 2019
Milus

Vcelku by plavba byla moc pěkná, ale chování posádky nebylo moc vstřícné a paní, co prodávala nápoje byla opravdu nepříjemná a neupravená, asi se špatně vyspala a její chováni bylo neprofesionální.

ceny nápojů hrůza!Posádka nás brala jako obtížné klienty, pro které není nutné být příjemný a usmívající se.

20. 5. 2019
Lubomir

Plavba trvala pouze 50 min.

14. 5. 2019
Lucie

Překvapivý výběr – raut

Samotná plavba velmi krátká – dlouhé čekání na zdymadle, cena nápojů – přehnaná

6. 5. 2019
Drahoslasko

ŽÁDNÉ UVÍTÁNÍ NA LODI A NEBYL ANI VÝKLAD NA CO SE Z LODI PRÁVĚ DÍVÁME A KUDY PROPLOUVÁME

24. 12. 2018
Jana

Dostatek jídla. Každý se obsloužil sám.

Jedna servírka byla zmatená. Nevěděla co na voucher patří, co se platí. Ale podstatná věc, na lodi nehrála slíbená reprodukovaná vánoční hudba (koledy). Na lodi byl harmonikář, snad nehrál špatně, jen tiše, ale hrál písničky, které se hodily pro rozjařenou partu vodáků, popř. k táboráku (Cikánku, Hospůdku na návsi a pod.). Adventní pohodu si představuji jinak. Už jsem jednou advent. plavbu jela s jinou společností, tak jsem měla porovnání a vyšší nároky.

16. 12. 2018
Evp1

výhled

atmosféra na lodi a výběr jídel

7. 10. 2018
Jana

- pěkná panoramata města

- bylo po dešti a posádka lodi nás nechala sedět na mokrých židlích…
– projížďka nebyla komentovaná, chyběl alespoň audio průvodce

27. 8. 2018
hana

Na začátku by melo být řečeno nebo nekde napsáno, že raut se podává jen 1 hodinu, poté je sklizen. Kdo chce jit mezi jídlem nahoru na lod muže po příchodu překvapen že už se žádné jídlo nenabízí. Tak dalším cestujícím doporučujeme najíst se hned jak vám to dovolí a neodcházet kochat se vzduch přírodou.

24. 8. 2018
1macik

Rezervace probíhala bezproblémově.

Byli jsme hodně zklamaní. Jízda po historickém centru se sestávala z plavby od Štefánikova mostu „až“ ke Karlovu mostu. Pěšky jste tam asi tak za 10 minut. U jezu se parník obrátil a jel nazpět. Očekávali jsme, že uvidíme alespoň kousek Prahy, z našeho pohledu to byla neskutečně krátká projížďka.

21. 8. 2018
Jaroslava

Neochota personálu. Všichni dávali najevo, že máme jen SLEVOMAT!

19. 8. 2018
Ivana

personál fajn

Velmi omezený prostor pojíždění lodi (vlastně hlavně jen otáčení na řece), bez projetí zdymadlem, přemrštěné ceny nápojů (70,– Kč za 2 dcl džusu)! velmi omeyený sortiment

18. 8. 2018
Evaruszov

kratka trasa

5. 8. 2018
Monika

Druhá polovina plavby, kdy se dalo dívat na krásy Prahy.

Teplý raut nebyl moc rozmanitý, navíc po první hodině vše schovali, takže si člověk už nemohl nic zobnout. Pití nebylo vůbec vychlazené což v tomto teple nebylo úplně příjemné. Trasa lodi byla taky velice zvláštní, protože se první hodinu jelo na stranu Holešovic, kde kromě povalujících se bezdomovců na březích a množství odpadků ve vodě není nic vidět.

3. 8. 2018
Ladislava

Vyborny raut.

Proti jinym rokum nebylo mozne vzit si obcerstveni na venkovni palubu. Uvitala bych spise trasu na druhou stranu, tedy k Vysehradu misto do Holesovic.

24. 7. 2018
Lucie

Je fajn vidět Prahu z jiného úhlu než z chodníku.

-komentovaná plavba katastrofa, slečna komentovala stavby a než jsme k nim sotva přijížděli, komentovala už něco jiného. Pro člověka, který tyto památky třeba nezná vůbec neví kam koukat. Navíc se slečna zadrhavala v řeči. Možná bych doporučila, prohlídku jen nahrát a vychytat tyto mouchy.

18. 7. 2018
Renata

Plavba byla dost nudná, nikdo k tomu nic neříkal, trvala jen 45 minut.

25. 6. 2018
Tomáš

smažené jídlo nic moc, polovina doby plavby byla v plavební komoře ve zdimadle – chce to určitě delší dobu, než jen dojet k vyšehradu a zpět do centra…

19. 6. 2018
Marianaprajzova

transfer na jinou loď, než prvotně objednaná, personál začal vyhlíd. plavbu řešit chvíli před odjezdem, nechali nás stát 20min. s malým dítětem v zimě na dešti, vyhlídková plavba na neplánované lodi byla spojena s výletem žáků ZŠ, přes strašlivý hluk sme nic neslyšeli, pršelo, nebylo úniku..

15. 6. 2018
Anonym

Obsluha nebyla milá. Slečna byla neskutečně nepříjemná. Pán číšník byl na tom lépe. Raut byl sklizen po hodině a to na to člověk nebyl ani upozorněn. Pokud máte zaplacenou plavbu na 2 hodiny, očekáváte, že také raut tam pro vás bude po celou dobu.

21. 5. 2018
Leoš

Z celé zakoupené služby naprost okatě čiší snaha „vytřískat“ ze všech co nejvíc peněz. Loď přeplněná pasažéry, neskutečně málo místa kolem stolů, stoly pouze pro 4 osoby, nedoplňovaný raut, předražené pití (0,3 l. pivo za 60,– .....). Nalákají lidi na něco, co jim pak hodně, ale hodně znechutí.

24. 4. 2018
Jirka

Samotna plavba a dobra obsluha.

Zastaraly interier, zima, hrozna hudba (jeden radoby muzikant s akordeonem). Pro turisty mozna ok, ale jinak ztrata casu.

15. 2. 2018
Hanka

Krásné panorama večerní Prahy, příjemný personál při vstupu na loď.

„Plavba“ bez vánočních koled, neochotná servírka, nemožnost zakoupit nápoj dle výběru pro dítě, které nemělo nárok na nápoj zdarma, „plavba“ bylo spíše točení se dokola v rozmezí tří mostů.

4. 12. 2017
Melanie

normální plavba s jídlem… personál slušný

Bufet je k dispozici jen první hodinu (studený hodinu a čtvrt), takže musíte začít večeřet hned, jinak budete mít hlad… a když si snad dáte víno, tak něco k zakousnutí k němu abyste si taky přinesli na druhou půlku plavby spíš vlastní…

23. 10. 2017
Martina

Vše proběhlo jak mělo, ale z plavby jsme byli zklamaní, loď se asi třikrát otočila pod Karlovým mostem a to bylo vše. Hodinová plavba tak byla sem tam sem tam, je to málo.

4. 9. 2017
Petra

plavba nebyla hodinová

27. 8. 2017
Lenka

Plavba byla moc hezká

Chování personálu. Číšnice nám dávala jasně najevo, že ji otravujeme. A komentáře k prohlídce by nemusely být, nebo jen málo, kazilo nám to dojem z celkové plavby.

12. 7. 2017
Vomelova

Plavba s vyhlídkou je krásná.

Plavba měla trvat 1hodinu včetně nástupu a výstupu..Ve finále trvala plavba pouze 45minut s nástupem a výstupem.

7. 7. 2017
Ivo

Plavba

# Německý výklad kde co je, řvalo přes celou loď.
# Ceny pití na lodi (namátkové pivo za 70 Kč, ale chápu, že to je sezonni záležitost).
#Plno němců… bez šance sezení nahoře na palubě.
#Zápach čehosi na palubě

2. 7. 2017
Filip

Praha

Priliz odtazite chovani posadky. Ceny obcerstveni nad ramec unosnosti

19. 6. 2017
Blanka

Bylo nás zákazníků málo a tak nás převedli na jinou loď. A vypadalo jak cesta tramvají. Nikdo nás ani nepřivítal, nic nám k cestě neřekli. Vím, že neměl být žádný výklad, ale na stolech by alespoň mohly být papírové plánky s názvy budov na břehu.

6. 6. 2017
Brkalik

Výhled z horní paluby

Raut by mohl byt pestrejsi na horní palubě stísněné sezeni

8. 5. 2017
Vojtěch

Dobré jídlo, příjemná obsluha, hudba

Dvouhodinová plavba by mohla být alespoň komorou a někam dál než jen dokola několikrát stejný úsek… Cestou tam se člověk nají a zpět se může kochat. Tady vidí dokola ty samé památky..

3. 5. 2017
Jano

Kdyby to byla pouze dvouhodinová plavba bez rautu a stálo to 290,–Kč tak by to šlo. Raut nepokryl ani potřeby velké skupiny ruských turistů, kteří během dvaceti minut vše vymetly…

26. 4. 2017
Víťa

Hodinová plavba trvala 50 minut.
V tomto počasí neměli svařák.
Čtený komentář (o kterém jsem předem nevěděl) se zadrhával.

12. 10. 2016
Láďa

Vyhled

Pouze padesatiminutova plavba, komentar k pamatkam byl doslovne cteny z wikipedie, lehce neprijemna posadka

Hodnocená nabídka: Plavby lodí po Vltavě
7. 10. 2016
Michaela

Z hodiny bylo jen 50 minut a z toho jsme se 15 min obraceli !!!

5. 10. 2016