Hodnocení podniku Spol. Aquavia - loď Moravia

4,3/5 (11 135 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Drahoslasko

ŽÁDNÉ UVÍTÁNÍ NA LODI A NEBYL ANI VÝKLAD NA CO SE Z LODI PRÁVĚ DÍVÁME A KUDY PROPLOUVÁME

24. 12. 2018
Jana

Dostatek jídla. Každý se obsloužil sám.

Jedna servírka byla zmatená. Nevěděla co na voucher patří, co se platí. Ale podstatná věc, na lodi nehrála slíbená reprodukovaná vánoční hudba (koledy). Na lodi byl harmonikář, snad nehrál špatně, jen tiše, ale hrál písničky, které se hodily pro rozjařenou partu vodáků, popř. k táboráku (Cikánku, Hospůdku na návsi a pod.). Adventní pohodu si představuji jinak. Už jsem jednou advent. plavbu jela s jinou společností, tak jsem měla porovnání a vyšší nároky.

16. 12. 2018
Evp1

výhled

atmosféra na lodi a výběr jídel

7. 10. 2018
Jana

- pěkná panoramata města

- bylo po dešti a posádka lodi nás nechala sedět na mokrých židlích…
– projížďka nebyla komentovaná, chyběl alespoň audio průvodce

27. 8. 2018
hana

Na začátku by melo být řečeno nebo nekde napsáno, že raut se podává jen 1 hodinu, poté je sklizen. Kdo chce jit mezi jídlem nahoru na lod muže po příchodu překvapen že už se žádné jídlo nenabízí. Tak dalším cestujícím doporučujeme najíst se hned jak vám to dovolí a neodcházet kochat se vzduch přírodou.

24. 8. 2018
1macik

Rezervace probíhala bezproblémově.

Byli jsme hodně zklamaní. Jízda po historickém centru se sestávala z plavby od Štefánikova mostu „až“ ke Karlovu mostu. Pěšky jste tam asi tak za 10 minut. U jezu se parník obrátil a jel nazpět. Očekávali jsme, že uvidíme alespoň kousek Prahy, z našeho pohledu to byla neskutečně krátká projížďka.

21. 8. 2018
Jaroslava

Neochota personálu. Všichni dávali najevo, že máme jen SLEVOMAT!

19. 8. 2018
Ivana

personál fajn

Velmi omezený prostor pojíždění lodi (vlastně hlavně jen otáčení na řece), bez projetí zdymadlem, přemrštěné ceny nápojů (70,– Kč za 2 dcl džusu)! velmi omeyený sortiment

18. 8. 2018
Evaruszov

kratka trasa

5. 8. 2018
Monika

Druhá polovina plavby, kdy se dalo dívat na krásy Prahy.

Teplý raut nebyl moc rozmanitý, navíc po první hodině vše schovali, takže si člověk už nemohl nic zobnout. Pití nebylo vůbec vychlazené což v tomto teple nebylo úplně příjemné. Trasa lodi byla taky velice zvláštní, protože se první hodinu jelo na stranu Holešovic, kde kromě povalujících se bezdomovců na březích a množství odpadků ve vodě není nic vidět.

3. 8. 2018
Ladislava

Vyborny raut.

Proti jinym rokum nebylo mozne vzit si obcerstveni na venkovni palubu. Uvitala bych spise trasu na druhou stranu, tedy k Vysehradu misto do Holesovic.

24. 7. 2018
Lucie

Je fajn vidět Prahu z jiného úhlu než z chodníku.

-komentovaná plavba katastrofa, slečna komentovala stavby a než jsme k nim sotva přijížděli, komentovala už něco jiného. Pro člověka, který tyto památky třeba nezná vůbec neví kam koukat. Navíc se slečna zadrhavala v řeči. Možná bych doporučila, prohlídku jen nahrát a vychytat tyto mouchy.

18. 7. 2018
Renata

Plavba byla dost nudná, nikdo k tomu nic neříkal, trvala jen 45 minut.

25. 6. 2018
Tomáš

smažené jídlo nic moc, polovina doby plavby byla v plavební komoře ve zdimadle – chce to určitě delší dobu, než jen dojet k vyšehradu a zpět do centra…

19. 6. 2018
Marianaprajzova

transfer na jinou loď, než prvotně objednaná, personál začal vyhlíd. plavbu řešit chvíli před odjezdem, nechali nás stát 20min. s malým dítětem v zimě na dešti, vyhlídková plavba na neplánované lodi byla spojena s výletem žáků ZŠ, přes strašlivý hluk sme nic neslyšeli, pršelo, nebylo úniku..

15. 6. 2018
Anonym

Obsluha nebyla milá. Slečna byla neskutečně nepříjemná. Pán číšník byl na tom lépe. Raut byl sklizen po hodině a to na to člověk nebyl ani upozorněn. Pokud máte zaplacenou plavbu na 2 hodiny, očekáváte, že také raut tam pro vás bude po celou dobu.

21. 5. 2018
Leoš

Z celé zakoupené služby naprost okatě čiší snaha „vytřískat“ ze všech co nejvíc peněz. Loď přeplněná pasažéry, neskutečně málo místa kolem stolů, stoly pouze pro 4 osoby, nedoplňovaný raut, předražené pití (0,3 l. pivo za 60,– .....). Nalákají lidi na něco, co jim pak hodně, ale hodně znechutí.

24. 4. 2018
Jirka

Samotna plavba a dobra obsluha.

Zastaraly interier, zima, hrozna hudba (jeden radoby muzikant s akordeonem). Pro turisty mozna ok, ale jinak ztrata casu.

15. 2. 2018
Hanka

Krásné panorama večerní Prahy, příjemný personál při vstupu na loď.

„Plavba“ bez vánočních koled, neochotná servírka, nemožnost zakoupit nápoj dle výběru pro dítě, které nemělo nárok na nápoj zdarma, „plavba“ bylo spíše točení se dokola v rozmezí tří mostů.

4. 12. 2017
Melanie

normální plavba s jídlem… personál slušný

Bufet je k dispozici jen první hodinu (studený hodinu a čtvrt), takže musíte začít večeřet hned, jinak budete mít hlad… a když si snad dáte víno, tak něco k zakousnutí k němu abyste si taky přinesli na druhou půlku plavby spíš vlastní…

23. 10. 2017
Martina

Vše proběhlo jak mělo, ale z plavby jsme byli zklamaní, loď se asi třikrát otočila pod Karlovým mostem a to bylo vše. Hodinová plavba tak byla sem tam sem tam, je to málo.

4. 9. 2017
Petra

plavba nebyla hodinová

27. 8. 2017
Lenka

Plavba byla moc hezká

Chování personálu. Číšnice nám dávala jasně najevo, že ji otravujeme. A komentáře k prohlídce by nemusely být, nebo jen málo, kazilo nám to dojem z celkové plavby.

12. 7. 2017
Vomelova

Plavba s vyhlídkou je krásná.

Plavba měla trvat 1hodinu včetně nástupu a výstupu..Ve finále trvala plavba pouze 45minut s nástupem a výstupem.

7. 7. 2017
Ivo

Plavba

# Německý výklad kde co je, řvalo přes celou loď.
# Ceny pití na lodi (namátkové pivo za 70 Kč, ale chápu, že to je sezonni záležitost).
#Plno němců… bez šance sezení nahoře na palubě.
#Zápach čehosi na palubě

2. 7. 2017
Filip

Praha

Priliz odtazite chovani posadky. Ceny obcerstveni nad ramec unosnosti

19. 6. 2017
Blanka

Bylo nás zákazníků málo a tak nás převedli na jinou loď. A vypadalo jak cesta tramvají. Nikdo nás ani nepřivítal, nic nám k cestě neřekli. Vím, že neměl být žádný výklad, ale na stolech by alespoň mohly být papírové plánky s názvy budov na břehu.

6. 6. 2017
Brkalik

Výhled z horní paluby

Raut by mohl byt pestrejsi na horní palubě stísněné sezeni

8. 5. 2017
Vojtěch

Dobré jídlo, příjemná obsluha, hudba

Dvouhodinová plavba by mohla být alespoň komorou a někam dál než jen dokola několikrát stejný úsek… Cestou tam se člověk nají a zpět se může kochat. Tady vidí dokola ty samé památky..

3. 5. 2017
Jano

Kdyby to byla pouze dvouhodinová plavba bez rautu a stálo to 290,–Kč tak by to šlo. Raut nepokryl ani potřeby velké skupiny ruských turistů, kteří během dvaceti minut vše vymetly…

26. 4. 2017
Víťa

Hodinová plavba trvala 50 minut.
V tomto počasí neměli svařák.
Čtený komentář (o kterém jsem předem nevěděl) se zadrhával.

12. 10. 2016
Láďa

Vyhled

Pouze padesatiminutova plavba, komentar k pamatkam byl doslovne cteny z wikipedie, lehce neprijemna posadka

Hodnocená nabídka: Plavby lodí po Vltavě
7. 10. 2016
Michaela

Z hodiny bylo jen 50 minut a z toho jsme se 15 min obraceli !!!

5. 10. 2016
Ivana

loď

Trasa plavby byla velmi krátká, od nemocnice Na Františku za Karlův most a zpět.

30. 9. 2016
Kamitomi

Chování personálu parníku bylo velmi neprofesionální, raut nesplňoval kvalitu finanční částky, kterou jsme za něj zaplatili. Raději doporučuji koupit si cestu bez rautu- ušetříte a o nic nepřijdete. Co se týká plavby samotné – z dvouhodinové plavby jsme stáli asi hodinu v průplavu :-(.

Hodnocená nabídka: Plavby lodí po Vltavě
27. 9. 2016
Eva

Výklad-zbytečně nacpaný letopočty a zkrácený o čas, kdy to samé bylo vyprávěno v AJ, což lze řešit staničkami.

Hodnocená nabídka: Plavby lodí po Vltavě
26. 9. 2016
Terezka

ochotná číšnice :-)

špinavá sklenička, neslyšeli jsme výklad.

18. 9. 2016
Nika1122

vyhled

nedostacujici hlasitost komentovani pamatek, nebylo poradne sliset, malo a nezaujimavych informaci o pamatkach, kratkost plavby, malo miesta

15. 9. 2016
Werunka

Jidlo bylo celkem dobre. Veliký vyber všeho možného.

Bohužel jsme byli trosku zklamaní. Byl to dárek pro přítele k svátku. Voda 0,5 60,– me dorazila nejvíc, ale co zbývá kdyz je v lodi horko na umření. Po rozjezdu jsme se mohli jít obsloužit ke švédským stolum a ty které napadlo, ze by si jidlo mohli sníst na palubě meli smůlu, nesmyslny zákaz. S jídlem se nesmělo cestovat z důvodu druhé francouzské skupiny na lodi díky které jsme také později byli dost utlacovani. Kdyz jsme dojedli objednali jsme si lahev vina a sli na palubu, tam se bohužel nebylo kam posadit. Na lodi cca 100lidi na palubě místo tak pro polovinu. Díky skromnemu francouzovi jsme se mohli nakonec taky usadit a okupovani pavucinami, muskami a neuvěřitelným množstvím pavouků jsme si užívali plavbu za poslechu výkladu o pražských památkách ve francouzském jazyce. Ochota jednoho pana číšníka taky na bodu mrazu, ten druhy to trochu vylepšil. No byli jsme rádi kdyz jsme pak mohli z lidi vystoupit.

9. 9. 2016
Filip

Plavba pod Karlovým mostem a plavba lodí Prahou

Arogantní chování při ukazování QR kodu, to mi zkazilo celkovou náladu

23. 8. 2016
Miroslav

Praha

Zákaz konzumace jídla na nekryté palubě, skoro hodina strávená ve zdymadle, sklizení bufetu půl hodiny před koncem plavby, cena nezahrnuje nápoj k jídlu

18. 8. 2016
Andrea

Loď neplula moc daleko, u Karlova mostu stála téměř 15 min aby nahnala čas (ale to dělají všechny lodě tohoto typu). Plnou cenu (220 Kč) bych za to nedala, ale s voucherem se to dá :)

16. 8. 2016
mirka

Ceny nápojů na lodi,2 dcl džusu 60 Kč se mi zdá dost. To nemluvím o pivu, vinu. A samotná plavba taky nic moc,2× jsme propluli Karlův most a byl konec. A výklad třeba co kde vidíme žádný. No už příště určitě ne.

5. 8. 2016
Karel-kriz

Nepořádek. U stolků na zemi pomačkané použité ubrousky a různé obaly.

5. 8. 2016
Petr

Myslím, že hodina je málo. Loď jede velmi pomalu. 3dcl pití stálo 60Kč, takže pití radši s sebou.

3. 8. 2016
Steve254

velmi pomalá plavba, drahé drinky

1. 8. 2016
Hed31

Příliš krátká projížďka a bez výkladu

26. 7. 2016
Veru

Velké zklamání. Absolvovali jsme plavbu loni, takže můžeme porovnat. Kvalita rautu šla rapidně dolů – velmi omezený výběr. Jídlo bylo odneseno v polovině plavby. Pochopili bychom 20 minut před koncem, ale plavba s rautem byla vlastně bez rautu -tedy z poloviny. Ne každý má ve zvyku se hned nacpat. Člověk by i přehlédl předražené nápoje, ale takto… Vzhledem k tomu, že šlo o rodinnou oslavu 70. narozenin, o to víc nás to mrzelo :(. A doporučuji udělat něco s pavouky – už loni se parádně spouštěli na nic netušící hosty sedící pod stříškou venku!

25. 7. 2016
Tereza

Milý personál, Loď pluje po hezké trase. Jídlo – velký výběr příloh, zeleniny, sýrů, také dezerty. Dále polévka, asi 3 druhý masa, nějaká čína… Posledních 15 minut nám zahrál pán na harmoniku.

Raut je omezen na první hodinu plavby, jídlo se podává pouze uvnitř lodi. Řekla bych, že kdo byl na vouchery, měl místo na spodní palubě, ostatní (hlavně cizinci) byli na horní palubě, kde byla i venkovní terasa. Terasa je malá, nevejdou se tam všichni, pokud chcete získat místo, musíte odejít od rautu dříve. Pití není v ceně rautu (voda 0,5 a Cola, Fanta.. 0,3 stály 60 Kč). A cizinci se chovají tak jako všude, jakoby jim loď patřila.

12. 7. 2016
Erika

Hned pri nastupu neprijemne uvitani, protoze se panovi nelibilo, ze mam pouze opsany kod voucheru. Mel nepatricne poznamky, co se me vubec nelibilo. Opsani kodu je uvedeno v moznostech prokazani se.

11. 7. 2016