Genarium

„Ještě bych neměla hodnotit, protože jsem výsledek testu ještě nedostala, ale už jsem jednou ten test dělala a byla jsem spokojená.“ — Jarmila, Před 4 roky

„Ještě bych neměla hodnotit, protože jsem výsledek testu ještě nedostala, ale už jsem jednou ten test dělala a byla jsem spokojená.“ — Jarmila, Před 4 roky

Aktuálně nemáme žádné nabídky

Nechte se upozorňovat na nabídky. Jakmile budeme něco mít, dáme vám vědět e‑mailem.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Praktické služby, Rodokmeny a DNA

O nás

Chtěli byste vědět, odkud pocházíte? Kdo jsou Vaši předci? Genarium patří do skupiny tzv. zábavné genetiky nebo také genetické geografie. Jedná se o test původu, jehož principem je analýza Vaší DNA. Na základě této analýzy a vědeckých poznatků jsou v Genáriu schopni Vás zařadit do určité DNA skupiny a tím určit k jaké mateřské anebo otcovské linii patříte.

Hodnocení podniku

4,2/5 (121 hodnocení)
Jaroslava

Spolehlivá a rychlá práce. Děkuji

Roman

Test jako takový hodnotit nelze – jde o standardní test zábavní genetiky, nic zvláštního od něj neočekávejte. Pokud se třeba dozvíte, že jste „Kelt“, tak je to nesmysl, máte prostě jen západoevropskou haploskupinu R1b..

Zakoupeno 5. 11. 2019, za dva dny přišla odběrová souprava. Odběr proveden pečlivě, přesně podle návodu, a obratem odeslán. Až za měsíc(!) přišla odběrová souprava znovu, že se z původního vzorku nepodařilo test provést (čemuž nevěřím, zřejmě byl vzorek poškozen v laboratoři nebo ztracen). Opět jsem provedl odběr, pečlivě, podle návodu resp. úplně stejně jako předchozí, a obratem odeslal. Dodnes, tj. 23. 12. 2019, výsledek nebyl doručen, po téměř 2 měsících, tedy ani do Vánoc se to nepodařilo… Po celou tu dobu bez jakékoliv informace od laboratoře, třeba omluvy nebo jen prostého sdělení, proč se to zadrhlo a kdy bude výsledek hotov a doručen. Tuto laboratoř tudíž pro značnou neserióznost NEDOPORUČUJI!

Jirouszdenek

rychlost zpracování

málo podrobnosti