Joha Sport

3,5 / 5 (27 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Byly trochu zmatky s placením poštovného, ale rychle se to vyřešilo. Potěšilo mne dodání přes Zásilkovnu, které proběhlo rychle a bez problémů. Brýle jsou pěkné a dobře sedí.“

Dnes otevřeno: 9:00–18:00 12:00–13:00 Zobrazit všechny dny

Tomáš Urbánek
http://www.joha.cz
sport@joha.cz
+420 721 086 655

Dnes otevřeno: 9:00–18:00 Zobrazit všechny dny

Ing. Lukáš Hrančík
http://www.mobil4you.cz
info@mobil4you.cz
+420 721 001 122

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Joha Sport

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Petr

Zboží průměr.

Objednávku provázely zmatky – 2× chybně uvedená cena dopravy placené dobírkou, na pozdější e-mai už e-shop nereagoval a jen opravil. I poslední cena dobírky však byla chybně, byť o 10 Kč.

20. 3. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Hons

Zboží nebylo kvalitní.

Dva ks baterií vadné, ani jsem to nereklamoval, poštovné by přišlo na stejno. Asi je to záměr té slevy. Drahou, nebo složitou věc bych měl obavy si objednat.

11. 3. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Zdeněk

Nic

Kvalita nulová, typický výrobek Made In China. Je to brak, který se nevyplatí kupovat, chybí CZ návod, nedostatečný výkon nabíječky, katastrofální výdrž přiložených baterií. Takový prodejce nemá na Slevomatu co dělat !

Vyjádření partnera
Joha Sport Před 3 roky

Vážení zákazníci: Nabíjecím bateriím trvá 3 nabíjecí cykly než se jejich kapacita dá 100% využívat, proto prosím v případě potíží nás nejprve kontaktujte a nepište sem nesmyslné komentáře, které nereflektují skutečnost kvalitu výrobku. Tento výrobek byl důkladně otestován a přeměřen na profesinálních přístojích, proto můžeme zaručit jejich kvalitu, kapacitu atd.

23. 2. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Martin

Přišlo to zabalené v černém smradlavém igelitu jak od Vietnamců a co je horší, baterky jsou 1,2 V a neutáhnou ani ovladač na TV a nabíječka nedokáže nabít baterky 1,5 V, takže je to celé k ničemu.

Vyjádření partnera
Joha Sport Před 3 roky

Pán má asi problémy s mozek i rukama. Některé baterie se uvádí v tzv. absolutní hodnotě 1,5V, některé v efektivní hodnotě 1,2V, nicméně stejná výsledná hodnota. Baterie byly i přeměřeny multimetrem s jinými a hodnoty se shodují. Nabíječka odzkoušena s 3 různými jinými nabíjecími bateriemi a nabíjí v pořádku. Zřejmě pán asi potřebuje návod, že je potřeba strčit nabíječku do zásuvky :-)

15. 2. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Michaela

Po dlouhých lapáliích jsem dostala mnou objednané brýle kýžené barvy. Reklamace trvající 40 dní je už moc na hraně. To že poštovné inzerované v akci na eshopu vůbec nebylo a bylo nutno zvolit poštovné vyšší už nekomentuji. Komunikace s obchodem jen po mailu a poměrně obtížná. Moje nejhorší zkušenost zde na Slevoma.

Vyjádření partnera
Joha Sport Před 3 roky

Prodleni zpusobeno, ze pani nedodala fakturu a nebylo mozne tak objednavku identifikovat, navic nepouzila doporucenou cestu komunikace pres online vzkazovnik ale psala na roboticky email. Kazdopadne ihned po upresneni detailu bleskove vyreseno.

2. 2. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (5)