Kategorie

SeaBowl

3,6 / 5 (24 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Hezké prostředí (i když podnik je uprostřed sídliště), milá obsluha, velmi dobré domácí cibulové kroužky a plzeňské pivo.“

Dnes otevřeno: 14:00–1:00 Zobrazit všechny dny

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Zábava a volný čas, Bowling

Hodnocení podniku SeaBowl

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
3,6/5 dle 24 hodnocení
Ludmila

prostředí, obsluha, provoz dráhy

2. 1. 2017
Užitečné? Ano
Dagmar

Dobrý den, dráha se stále zasekávala, nevracely se koule. Obsluha se neomluvila. Byli jsme tam dvě hodiny, z toho asi 8 krát jsem byla nucena upozornit obsluhu na problém s dráhou. Nepřišla se zeptat zda ještě něco potřebujeme, kromě první donášky pití. Celkově je mi to líto, ale byli jsme zklamáni.

31. 12. 2016
Užitečné? Ano
Pavel

Hezké prostředí (i když podnik je uprostřed sídliště), milá obsluha, velmi dobré domácí cibulové kroužky a plzeňské pivo.

Trochu stísněný prostor.

11. 12. 2016
Užitečné? Ano
Jakub

Nekuřácké prostředí, příjemná obsluha, byli jsme tam skoro sami. Možnost zahrát si více her (kulečník, stolní fotbal atd.). Pro děti ideální.

Ta dráha není nic moc, občas se to zamotá, museli jsme celkem často volat obsluhu. Kuželky jsou bohužel na provázku. Znám lepší dráhy.

11. 12. 2016
Užitečné? Ano
Kateřina

nekuřácné prostřední v odpoledních hodinách

Při domluveném termínu Bowlingu na dvě dráhy nám po příchodu bylo řečeno, že jedna dráha nefunguje, tudíž nastal problém, co s druhou partou…no nic, využili tedy další nabídku podniku – hra na X-boxu s tím, že nás bude podnik kontaktovat až budou dráhy opravené k využití voucheru.
Při domluveném termínu Bowlingu na jedné dráze o 10 dní později nám 2 hodiny před termínem zavolali, že mají dráhy rozbité a nestihnou je do našeho příchodu opravit.
Bude to již další týden, ale nikdo nezavolal, že už je opraveno. Platnost voucherů ale neprodlouží…

8. 12. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (1)