Kategorie

Studio Times

3,9 / 5 (28 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Příjemné prostředí i služby. Lakování velmi povedené, velká spokojenost!“

Salon krásy Studio Times se nachází v rezidenčním komplexu Central Park Praha což poskytuje snadnou dostupnost našim zákazníkům. Při první návštěvě salonu objevíte atmosféru pozornosti a pohodlí – naším cílem je výsledek provedené služby spolu s domácím pohodlí – čerstvý šálek voňavé kávy nebo horkého čaje. Každý měsíc pro Vás připravujeme akce a dárky! Každý zákazník je pro nás individuální a každému zákazníkovi poskytujme vysoce kvalitní služby pomocí rukou profesionálů. V salonu krásy se uskutečňují pravidelné prezentace významných značek péče o vlasy Kérastase a luxusní dermakosmetiky CHRISTINA.

Dnes otevřeno: 10:00–20:00 Zobrazit všechny dny
Dnes otevřeno: 10:00–18:00 Zobrazit všechny dny

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Krása, zdraví a relaxace, Kadeřnictví

Hodnocení podniku Studio Times

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Lenka

Nepříjemná obsluha! Střih průměrný.

20. 11. 2016
Užitečné? Ano
Petra

Výsledný střih, pěkné prostředí, občerstvení v podobě kávy nebo čaje a malé sušenky

Byla jsem objednána na určitý čas, kdy ale kadeřnice dostřihávala ještě předchozí zákaznici, takže jsem čekala přes 30 minut, než jsem konečně přišla na řadu (nebyla jsem o délce čekání předem informována, pouze mi řekli, ať se zatím posadím, kdy mi tedy nabídli kávu, ale to bylo vše). Dále ke kadeřnici, která se zřejmě teprve zaučovala, takže se každou chvíli ptala kolegyně, jak má stříhat a nakonec mě kolegyně musela stejně dostřihávat.
V ceně voucheru měla být také diagnostika vlasů a masáž hlavy, čehož se mi nedostalo.

11. 9. 2016
Užitečné? Ano
Klára

Snad nejlepší kadeřnictví, co jsem kdy byla. Luxusní prostředí. Je fakt, že střih trval dlouho, ale byl přepečlivý a vydržel několik měsíců. Asi jsem měla štěstí (viz jiné recenze).

8. 7. 2016
Užitečné? Ano
Aspecto

ochotný personál, příjemné prostředí, vařili skvělou kávu

Slečna kadeřnice sice byla milá, ale nezkušená, pořád se radila se šéfovou, která i střih opravovala, stejně jako při foukání. O tužidlo při závěrečném stylingu jsem si musela říct. Součástí voucheru měla být masáž hlavy a regenerační maska, ani jedno neproběhlo. Nakonec byl účes jakž takž, ale trval hodně dlouho, takže příště raději půjdu jinam.

20. 3. 2016
Užitečné? Ano
Jana

Koupila jsem ve slevomatu. Paní v kadeřnictví si asi myslí, že tím pádem se o zákaznice nějak extra starat nemusí. Měly 2 kadeřnická křesla. Mě posadili do jednoho z nich, pak asi zjistily, že má přijít nějaká jiná zákaznice, takže mě posadily do křesla, kde se dělají nehty. Vlasy mi umyly. Sestřih vlasů probíhal tak, že jsem většinu času stála, čuměla na laky na nehty. Pak mě posadily a čuměla jsem do země. Ta jejich údajná péče se skládala z obyčejného uymtí vlasů a sestřihu. Žádný lak na vlasy, žádná výživa, nic....takže za mě absolutně NE!!!! Možná se o vás starají, pokud si zaplatíte klasickou cenu, jinak NE!!!!!!

23. 2. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (8)

Podobné podniky