Anticafe

3,8 / 5 (8 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Moc hezky provedený interiér, všechna zábava se na jednu návštěvu nedala vyzkoušet. K dispozici herní zařízení, dron, hromada aktualních a dobrých deskovek, knihy… Kvalita kafe mě překvapila a možnost obsloužit se dle libosti sám byla super zkušenost. Rozhodně doporučuji“

Dnes otevřeno: 14:00–23:00 Zobrazit všechny dny

http://www.anti-cafe.cz
info@anti-cafe.cz
+420 774 965 652

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Anticafe

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Zuzana

Moc hezky provedený interiér, všechna zábava se na jednu návštěvu nedala vyzkoušet. K dispozici herní zařízení, dron, hromada aktualních a dobrých deskovek, knihy… Kvalita kafe mě překvapila a možnost obsloužit se dle libosti sám byla super zkušenost. Rozhodně doporučuji

9. 2. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Tereza

Nemam co vytknout.

6. 11. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Mis

Velice nespokojení s podáním informací, jak na webovém portálu, tak přímo na místě. Tento kupon sice platí až pro 10 lidí, ale 180 minut se vydělí počtem lidí kteří přijdou. Minuty navíc, se sice dají doplatit, ale znovu nebylo řečeno, že to není slibovaný vzorec 1minuta=1Kč, ale 1min./2kč, protože jsme nebyli předem zaregistrovaní. Jediné pozitivum byla vodnice, ta neměla chybu, ale s její přípravou se musí počítat dalších 30 minut.

Vyjádření partnera
Anticafe Před 3 roky

Dobrý den,

Velice nás mrzí že se Vám akce nepovedla, pojďme to napravit. My Vás zaregistrujeme a dáme Vám 180 minut zcela zdarma. Akce bude platit pouze pro Vás + 1 host. (tzn. každý z Vás u nás stráví 90 min čistého času). Jakmile již budete registrovaný – každá další zakoupena minuta Vám vyjde na 1 CZK.

Stačí zavolat na tel. 723 799 764 a sdělíme Vám podrobnosti.

Tým anticafe

28. 10. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Steanly

Špatný název u tohoto voucheru, je zde napsáno „Premium – 360 minut v Anticafe až pro 10 osob“. Vzal jsem tedy 9 kamarádů a není to tak, že by to bylo 360 minut až pro 10 osob, ale 360 minut pro jednu osobu. Přitom jsem se 4 dny zpět radši ptal, jestli jsem to pochopil správně. Chtěl jsem kamarádům udělat radost, pozvat všechny a nakonec jsem si tím udělal díru do kapsy, jelikož jsem musel platit každou minutu za každého.

Vyjádření partnera
Anticafe Před 3 roky

Dobrý den Stanislave,

Musíme reagovat na Váš komentář a konstatovat, že Vám bylo všechno vysvětleno dopředu. Zároveň jsme Vás informovali, že těch 360 minut se rovnoměrně rozdělí mezi Vámi a hosty, kteří přišli spolu s Vámi. Navíc jsme se snažili společně řešit problém a vyšli jsme Vám maximálně vstříc tím, že jsme Vám začali počítat čas až od určité chvíle. Celý čas předtím co jste strávili s vašimi kamarády v Anticafe jsme Vám neúčtovali. Dále jsme se s Vámi dohodli že za zakoupené vouchery budete moct v kavárně být cca v 10 lidech do 10:00. Každý z vás strávil u nás 5 hodin čistého času. Dále musíme konstatovat, že se všech prodaných voucheru žádný z návštěvníků neměl problém s pochopením celého konceptu.

Tímto Vám děkujeme za Váši návštěvu a pevně věříme že Vám dokážeme vyjít vstříc při další návštěvě.

Srdečně Vás zdravíme,
Tým Anticafe

23. 10. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Adriána

Vše nám bylo krásně vysvětleno. Prostory jsou hezky zařízeny, moc příjemné prostředí.

Vyjádření partnera
Anticafe Před 3 roky

Děkujeme Vám a budeme se těšit na Vaši další návštěvu :)

Tým Anticafe

20. 10. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (0)