Power Plate Praha & Grand Estetic

4,0 / 5 (268 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „- chodím sem pravidelně již více než měsíc. Cvičení mě baví a musím říct, že nemalý podíl má na tom právě lektorka Karolína, která je naprosto úžasná. Chodím výhradně k ní- má totiž velmi přátelský, osobní a zároveň profi přístup
- nyní jsem si zakoupila permanentku na 10 vstupů přímo ve studiu, lekce tak vychází cenově ještě zajímavěji, než se Slevomatem :-)“

Power Plate studio s estetickým salónem poblíž centra prahy s výbornou dostupností z celé Prahy.

Dnes otevřeno: 7:30–21:00 Zobrazit všechny dny

Recepce
http://www.powerplatepraha.cz
info@powerplatepraha.cz
+420 773 655 446

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Zábava a volný čas, Fitness

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Power Plate Praha & Grand Estetic

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Pavlína

Skvělé

26. 6. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jitka

Prvním zklamáním bylo, že provozní doba zdaleka neodpovídala inzerované, tak byl pro mne docela problém domluvit si návštěvy. Od dcery jsem dostala ještě voucher na Cvičte také ve VacuFit a sundávejte svá kila 5 vstupů (také od Vás, do stejného centra) a chtěla jsem obě procedury zvládnout během jedné návštěvy. To se mi bohužel podařilo jen jednou. Při druhé návštěvě mi bylo oznámeno, že se přístroj na VacuFit rozbil a bude trvat nejméně tři týdny, než ho opraví. No, budu sem tedy muset víckrát, ale stane se. Při páté návštěvě mi řekli, že se fitko kvůli rekonstrukci zavírá a ať si pak zavolám. Tak nevím, co si mám myslet. Procedury by se měly absolvovat za sebou, jak sami doporučují. Jsem zvězavá, jestli se mi vouchery podaří vůbec dochodit. Určitě ale jejich služby příště nevyužiji.

Vyjádření Slevomat.cz
Před 2 roky

Dobrý den,

děkujeme za Vaše hodnocení. Velmi mě mrzí, že jste s čerpáním měla takové komplikace. Budu moc rád, když mi napíšete na email velvyslanec@slevomat.cz zdali jste procedury v pořádku dočerpala a jestli bylo vše v pořádku. Jako omluvu prosím přijměte kredity, které věřím, že využijete na nabídku, která bude na jedničku. :-)

Přeji hezký víkend,

Jirka
Velvyslanec zákazníků
Slevomat.cz

23. 1. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Veronika

Přístup personálu

23. 12. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Michalicova

Ochotný a milý pan recepční.
Rychlé objednací lhůty.
Příjemné prostředí.

Dlouho mi nešlo se dovolat na recepci.
Mám pocit, že jsem nic nezhubla, ačkoliv jsem také chodila cvičit a brala prášky na hubnutí. Takže nevím, zda má lipolaser vůbec nějaký efekt.

22. 12. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Lukaso

Ochotný příjemný a milý personál, vše probíhalo v maximálním pořádku, během procedury si člověk i odpočinul. Doporučuji.

Z počátku byl problém se dovolat, ale po 3. pokusu se povedlo. Pak jsme se domluvili na 1. návštěvě, kde byly dohodnuty ostatní termíny a vše probíhalo v pořádku. 2× jsem se nemohl dostavit, a po 3. procedůrách nemám pocit, že by bylo něco znát.

17. 12. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (52)

Podobné podniky