Kategorie

Kadeřnictví Hotel Floret

4,4 / 5 (61 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „slečna velmi milá, šikovná. Je vidět, že jí to baví. Hezky jsme si i popovídaly. Moc hezky mě nabarvila a upravila vlasy. Hned jsem si u ní domluvila další návštěvu.“

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Krása, zdraví a relaxace, Kadeřnictví

Hodnocení podniku Kadeřnictví Hotel Floret

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Karolína

slečna velmi milá, šikovná. Je vidět, že jí to baví. Hezky jsme si i popovídaly. Moc hezky mě nabarvila a upravila vlasy. Hned jsem si u ní domluvila další návštěvu.

11. 5. 2016
Užitečné? Ano
Marikovay

výsledek

10. 5. 2016
Užitečné? Ano
Jana

Nic naprostá katastrofa, kdybych to neměla placené předem, tak bych to ne zaplatila .

Paní kadernice mi naprosto zničila vlasy, udělala mi melír od půlky hlavy a ani nebyl stejnoměrně barevný, musela jsem si to doma přebarvit. Slečna mi udělala otporne žluté pruhy, diky kterým jsem vypadala, jako cikánka od kolotoče, naprostá katastrofa. Za 700korun jsem si nechala zničit vlasy. Posílám fotku, jako důkaz te hrůzy, je to focene těsně po barvení. Žádám o vracení peněz.

Vyjádření partnera
Kadeřnictví Hotel Floret Před 8 měsíci

Jenom abych to uvedla na pravou miru,slečna přišla ve výšce tonu 4-5 ,požadovala melir upozorňovala jsem ji ze to bude pro ty vlasy náročný proces, a snažila jsem se ji ten melir udělat tak aby vlasy nebyli moc zničené, nevím co slečna píše o tom ze jsem ji udělala melir od pul hlavy,nechapu..Ve finále to byli moc hezké medové proužky. Slečna odcházela spokojena nadšená a vzala si na me vizitku ze přijde příště..A tady píše ze by to nezaplatila..?!jsem znechucena s chování některých lidi..

14. 4. 2016
Užitečné? Ano
Marek

komunikace , sikovna kadernice, parada

parking placeny v arealu hotelu

13. 4. 2016
Užitečné? Ano
Hana

Příjemná kadeřnice.

Problém s parkováním, možné pouze za poplatek.
Prostory kadeřnictví nic moc.

Vyjádření partnera
Kadeřnictví Hotel Floret Před 10 měsíci

Dobrý den,kdyby to bylo na mě,tak by bylo parkování zadarmo ale kadeřnictví je v hotelovym areálu a nemůžu s tím bohužel nic dělat,pro zákazníky mám vyjezdove lístky které si u me zakoupí za 30korun, i když jsou v kadeřnictví déle jak hodinu..Z vasehoho komentáře jsem pochopila ze se vam nelibylo kadernictvi a placene parkoviste,spis bych očekávala hodnoceni šikovnosti a kvality prace...ale i tak děkuji za hodnoceni

15. 2. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (21)