Segway Praha

4,3 / 5 (97 hodnocení)

Vybrané hodnocení: "ochotný personál., "

Dnes otevřeno: 9:00–21:00 Zobrazit všechny dny

Jan Maňhal
http://www.segway-rent.cz
info@segway-rent.cz

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorie Adrenalinové zážitky

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Segway Praha

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Monika

Tato akce vůbec neproběhla!!!

Tato firma už zřejmě krachla, Na internetových stránkách mají neaktuální telefonní číslo. Když na něj zavoláte, pán Vám předá tel na někoho, kdo prý nyní příjmá rezervace. Zarezervovala jsem si termín, dorazila na uvedenou adresu, kde vůbec žádné segweje nejsou. A na telefonát nikdo nereagoval!

15. 6. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Dagmar

ochotný personál.,

6. 6. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Václava

Darovala jsem to synovi se snachou, ale akce se bohužel neuskutečnila. Obdrželi sice potvrzovací mail, komunikovali i telefonicky, ale v čase a místě, na kterém mělo dojít k setkání, se nikdo neobjevil, přestože po celou hodinu se snažili několikrát kontaktovat s provozovatelem. Po hodině čekání se jim ozval sám s tím, že jejich průvodce na místě setkání nikoho neviděl a odešel (odjel?). Místo si nemohli splést, protože se domlouvali o konkrétních věcech, které se na místě nacházejí. Náhradní termín nenabídl s tím, že mají pořád plno. Když hledali sídlo firmy, klasicky tam nebylo ani označení společnosti a ani to nejevilo známky, že by tam vůbec něco takového existovalo. Poptávali se tam místních a bylo jim řečeno, že se tam občas někdo podobně ptá, ale v životě tam nikdo segway neviděl. Našli na internetu ještě jiného provozovatele segwají, ale tento to nebyl. Celé to docela zavání podvodem. Docela ráda bych uplatnila reklamaci tohoto voucheru. Jeli tam speciálně kvůli tomu z Budějovic a jestli budou mít do konce platnosti voucheru ještě příležitost se tam dostat, pochybuji. Jsou normálně zaměstnaní a nemůžou kdykoliv by chtěli.

26. 4. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Helena

jízda na segwayi

23. 3. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Peter

Perfektny zazitok, boli sme cela rodina aj s clapcami 10 a12 rokov. Este dlho sme si rozpravali zazitky… ;-) p.s. Odporucam ist hore na Petrin, je to v pohode a ten vyhlad, parada…

6. 2. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (25)

Podobné podniky