IdealFit.cz

1,0 / 5 (2 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Částku jsem uhradila a pokoušela se domluvit si schůzku. Několik dní mi telefon slečna nezvedala. Když mi ho zvedla, sjednala jsem si s ní schůzku, která byla z její strany asi 5× odložena. Koncem září konzultace skutečně proběhla a byl mi přislíben jídelníček na zkoušku ( na 1 měsíc).Domluvily jsme se na další konzultaci a tím to začalo… Opět mi ji asi 6× zrušila a nakonec mi oznámila, že nemá čas a že mi peníze vrátí. Od té doby nemám ani jídelníček, natož peníze. A absolutně nekomunikuje.
Opravdu nedoporučuji!!!!!!!!
Bohužel nejde ohodnit 0“

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Gustav Libra
http://www.slimstudio.cz/
recepce@slimstudio.cz
+420 257 003 404

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku IdealFit.cz

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
1,0/5 (2 hodnocení)
5 0
4 0
3 0
2 0
Zdenka

Částku jsem uhradila a pokoušela se domluvit si schůzku. Několik dní mi telefon slečna nezvedala. Když mi ho zvedla, sjednala jsem si s ní schůzku, která byla z její strany asi 5× odložena. Koncem září konzultace skutečně proběhla a byl mi přislíben jídelníček na zkoušku ( na 1 měsíc).Domluvily jsme se na další konzultaci a tím to začalo… Opět mi ji asi 6× zrušila a nakonec mi oznámila, že nemá čas a že mi peníze vrátí. Od té doby nemám ani jídelníček, natož peníze. A absolutně nekomunikuje.
Opravdu nedoporučuji!!!!!!!!
Bohužel nejde ohodnit 0

25. 11. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jiřina

Slečna je velmi příjemná, bohužel však velmi nespolehlivá. Na každý materiál je potřeba týdny čekat, urgovat a poslouchat neuvěřitelné výmluvy.

27. 10. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano