Pepa Sport

2,3 / 5 (3 hodnocení)

Nabízíme půjčovnu, prodej a servis motorových koloběžek CROSCO. Prodáváme sportovní potřeby. Provozujeme cykloservis a půjčovnu sjezdových lyží, běžek, snowboardů a saní. Možnost objednání zboží přes e-shop.

Dnes otevřeno: 9:00–18:00 Zobrazit všechny dny

Josef Bláha
http://www.pepasport.eu
info@pepasport.eu
+420 776 602 608

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Zábava a volný čas, Adrenalinové zážitky

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Pepa Sport

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
2,3/5 (3 hodnocení)
5 1
4 0
3 0
2 0
Hana

Dobrý den. Byla jsem naprosto nespokojená. Je to zlodějina. Nejhorší obchod, který jsem u Vás provedla. Samotná jízda na koloběžce byla dobrá, problém byl v tom, že pán si účtuje po odevzdání koloběžky pokutu 500,–- Kč, za překročení rychlosti, i když při jízdě se Vám aktuální rychlost nezobrazuje. Jsem zklamaná přístupem tohoto prodejce. Tento nákup rozhodně nedoporučuji a mrzí mě, že to vůbec prodáváte!!! Byla jsem u Vás spokojená, už jsem udělala několik nákupů, ale po této zkušenosti budu nakupovat jinde.

Vyjádření partnera
Pepa Sport Před 3 roky

Vážená paní/slečno,

motorová koloběžka CROSCO má povolenou maximální rychlost 25km/h, v půjčovně toleruji + 10 km/h. O tomto faktu, stejně jako o postihu za překročení rychlosti, jste byla informována nejen ve smlouvě Vámi podepsané při zapůjčení koloběžky, ale i ústně, když jsem Vám a Vašemu příteli vysvětloval obsluhu koloběžky. Než jsem Vám koloběžky předal, ověřil jsem jejich technický stav a tachometry u obou koloběžek fungovaly. Když jste se oba vrátili, na tachometru jste měli ujetou stejnou vzdálenost. Vaše max. rychlost byla v limitu, bohužel rychlost na koloběžce Vašeho přítele byla nad limit... Oba tachometry tedy fungovaly, o čemž jsme se přesvědčili hned po Vašem návratu. Ve chvíli, kdy s koloběžkou "jedete" vyšší rychlostí než je povoleno, porušujete tím smluvní podmínky, se kterými jste souhlasili, navíc ohrožujete své zdraví i zdraví všech okolo, jelikož koloběžka není na vyšší rychlosti stavěná. S tím souvisí i nadměrné opotřebení dalších komponentů, zejména brzdové soustavy. Hlavně kvůli podobným klientům, kteří nerespektují daná pravidla stejně jako Vy, jsme byli donuceni nastavit právě tyto podmínky ...

Za Pepa Sport - Josef Bláha

11. 11. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.