Pepa Sport

2,3 / 5 (3 hodnocení)

Nabízíme půjčovnu, prodej a servis motorových koloběžek CROSCO. Prodáváme sportovní potřeby. Provozujeme cykloservis a půjčovnu sjezdových lyží, běžek, snowboardů a saní. Možnost objednání zboží přes e-shop.

Dnes otevřeno: 9:00–18:00 Zobrazit všechny dny

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Zábava a volný čas, Adrenalinové zážitky

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Pepa Sport

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
2,3/5 dle 3 hodnocení
5 1
4 0
3 0
2 0
Hana

Dobrý den. Byla jsem naprosto nespokojená. Je to zlodějina. Nejhorší obchod, který jsem u Vás provedla. Samotná jízda na koloběžce byla dobrá, problém byl v tom, že pán si účtuje po odevzdání koloběžky pokutu 500,–- Kč, za překročení rychlosti, i když při jízdě se Vám aktuální rychlost nezobrazuje. Jsem zklamaná přístupem tohoto prodejce. Tento nákup rozhodně nedoporučuji a mrzí mě, že to vůbec prodáváte!!! Byla jsem u Vás spokojená, už jsem udělala několik nákupů, ale po této zkušenosti budu nakupovat jinde.

Vyjádření partnera
Pepa Sport Před 2 roky

Vážená paní/slečno,

motorová koloběžka CROSCO má povolenou maximální rychlost 25km/h, v půjčovně toleruji + 10 km/h. O tomto faktu, stejně jako o postihu za překročení rychlosti, jste byla informována nejen ve smlouvě Vámi podepsané při zapůjčení koloběžky, ale i ústně, když jsem Vám a Vašemu příteli vysvětloval obsluhu koloběžky. Než jsem Vám koloběžky předal, ověřil jsem jejich technický stav a tachometry u obou koloběžek fungovaly. Když jste se oba vrátili, na tachometru jste měli ujetou stejnou vzdálenost. Vaše max. rychlost byla v limitu, bohužel rychlost na koloběžce Vašeho přítele byla nad limit... Oba tachometry tedy fungovaly, o čemž jsme se přesvědčili hned po Vašem návratu. Ve chvíli, kdy s koloběžkou "jedete" vyšší rychlostí než je povoleno, porušujete tím smluvní podmínky, se kterými jste souhlasili, navíc ohrožujete své zdraví i zdraví všech okolo, jelikož koloběžka není na vyšší rychlosti stavěná. S tím souvisí i nadměrné opotřebení dalších komponentů, zejména brzdové soustavy. Hlavně kvůli podobným klientům, kteří nerespektují daná pravidla stejně jako Vy, jsme byli donuceni nastavit právě tyto podmínky ...

Za Pepa Sport - Josef Bláha

11. 11. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.
Kolotoč štěstíHledáte kolotoč štěstí?

Od teď máte kolotoč štěstí hned po ruce – nahoře v hlavičce pod tlačítkem