Kategorie

Potápění Brno

4,1 / 5 (62 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Super zážitek! Instruktoři byli na místě, kdykoliv jsme potřebovali pomoct, zapůjčili nám vybavení a vším nás provedli :) “

Potápění Brno

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Hodnocení podniku Potápění Brno

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Daniel

Moc lidí a díky tomu víc zakalená voda.

7. 9. 2015
Užitečné? Ano
Lenka

Spokojenost syna, který nakonec na ponor šel

1) v inzerátu jen trvání akce cca hodinu, celá akce od příchodu do šaten až po jejich opuštění byla cca 50 min. Kolik tedy bylo času na samotný ponor?
2) v inzerátu je ponor do 5 m, tak o tom nebyla ani řeč! Frekventanti se po celou dobu pohybovali v hloubce cca 1,5 m.

Rozhodně nedoporučuji.

Vyjádření partnera
Potápění Brno Před rokem

Vážená pani,
ve voucheru jste měla uvedeno 20 minut pod vodou, co bylo přesně splněno, možná i o něco ZDARMA navíc.

Než začnete za každou cenu psát negativní recenze, prosím přečtěte si pozorně, co tam je napsáno ,, ponor do max. 5m''nikoliv do 5m!!!!!!! Nezlobte se, ale u nás je bezpečnost na prvním místě a pakli, že instruktor neuzná za vhodné syna (řekl bych, že i nezletilého) pustit do 5m je to jen pro jeho bezpečnost. Vaše nesoudnost a neznalost opravdu nezná mezí a dost nás Vaše reakce zarazila!

2. 5. 2015
Užitečné? Ano
Kateřina

Super zážitek! Instruktoři byli na místě, kdykoliv jsme potřebovali pomoct, zapůjčili nám vybavení a vším nás provedli :)

30. 4. 2015
Užitečné? Ano
Terka-specka

Přístup, ochota pomoci, celá akce :-)

Byla velká zima a proto byl ponor podstatně kratší než bylo slíbeno. A v rámci zakoupeného woucheru byla slíbená fotografie z ponoru!!! Tak bychom byli rádi, kdyby jsme ji održeli :-)

17. 3. 2015
Užitečné? Ano
Lenka

velmi mě to zklamalo. byl to dárek pro přítele. Voda měla prý tak 4°C a nepůjčili jim kukly, rukavice a něco pod ploutve.tohler všechno ale instruktoři měli. mělo na to být ve slevě upozorněno, zajistili by jsme si. naprosto chybělo foto z ponoru, těšili jsme se na památku a nejen že fotografie nebude žádná, ale celkový vjem ze zážitku byl velmi nepříjemný. i samotný ponor trval daleko méně než se slibovalo. velká nespokojenost!!

Vyjádření partnera
Potápění Brno Před 2 roky

Vážená paní,

děkujeme Vám za zpětnou vazbu, kterou musíme z naší strany rozporovat. Na našich webových stránkách bylo upozorněno u tohoto termínu ,, upozorňujeme na chladnou vodu'' všem účastníkům jsme zajistili i speciální neopreny do studené vody. Počet instruktorů 2 klienti na 1 instruktora. Důkladné zaškolení před ponorem i samotný ponor dle aktuální spotřeby vzduchu. Vše probehlo úplně stejně jako při poseldní akci v říjnu, kde žádná nespokojená reakce neproběhla.

16. 3. 2015
Užitečné? Ano

Další hodnocení (10)