Fotograf Petr Pilský - FX Republic Studio

4,9 / 5 (48 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Fotograf profesionál, blesková komunikace, fotografie jsme měli do 3 dnů!!! Jsme z fotek nadšení“

Profesionální fotograf Praha a okolí

Dnes otevřeno: 10:00–23:00 Zobrazit všechny dny

Petr Pilský
http://www.petrpilsky.com
produkce@petrpilsky.com
+420 601 333 191

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Zábava a volný čas, Focení

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Fotograf Petr Pilský - FX Republic Studio

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,9/5 (48 hodnocení)
4 5
3 0
2 0
1 0
Eliška

Fotograf profesionál, blesková komunikace, fotografie jsme měli do 3 dnů!!! Jsme z fotek nadšení

Jsme s přítelem kopyta a fotograf nám co se týče pózování moc nepomohl, ale nezazlíváme nic, nechtěli jsme vypadat na fotografiích křečovitě a nepřirozeně

14. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Pavlína

Všechno bylo perfektní.

3. 1. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Josef

Skvělé!

Vyjádření partnera
Fotograf Petr Pilský - FX Republic Studio Před 12 měsíci

Děkujeme :)

24. 12. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Tamara

Focení jsem vybrala pro sebe a dceru na základě hodnocení zkušenosti předchozích návštěvníků atelieru, které je zřejmě vůbec nejlepší ze všech zde prezentovaných fotografů. Tím pádem má ale pan fotograf nastavenou od zákazníků laťku pěkně vysoko, protože rekord se časem stává průměrem. Věřte nebo ne, pan Pilský naše očekávání daleko předčil. Pokud chcete trefit službu na první dobrou, rozhodně doporučuji všema deseti a budu moc ráda, pokud se nám poštěstí vrátit se znova do Písnice a nafotit s panem fotografem i obrázky v exteriéru, fotky jsou nádherné!
Domluva na termínu – vynikající. Ochota, vstřícnost, pochopení, flexibilita, vynalézavost, dochvilnost, rychlost; při focení byl pan fotograf opravdu pohodový, klidný, trpělivý, lidský, žádný stres ani křeč. Moc jsme si to užily, z výsledku jsme nadšené a ohlas okolí je spíš vidět než slyšet, neb téměř každý hledí na obrázky s pusou dokořán, a to jsme šly do ateliéru s mindrákem absolutní nefotogeničnosti. Zpracování fotek velmi rychle, bezprostředně po focení jsme měly k dispozici náhledy obrázků k výběru fotek na finální úpravu, která po naší nesnadné volbě byla hotová během pár hodin a v perfektní kvalitě.
Vizážistka Štěpánka je nádherná éterická bytost, která je živoucím důkazem svého povolání. Upravená navenek a moc hezká bytost. Milá, pohotová, vstřícná, křehká, jemná, citlivá, empatická, vybavená vším, co je potřeba – nejen náčiním, ale i vhledem a zkušenostmi. Upravila nás moc krásně, s citem, přirozeně, vyhoví individuálním požadavkům a přispěje svými zkušenostmi a nápady. Rozhodně doporučuji dohodnout s panem fotografem a využít její služby, i když jsou nad rámec voucheru, chcete-li mít opravdu krásné a přirozeně vyhlížející fotografie. Za nás dvě tedy díky moc oběma!!!

Vyjádření partnera
Fotograf Petr Pilský - FX Republic Studio Před 12 měsíci

Pěkný den,
mockrát děkujeme za pochvalu a těší nás, že jste si to obě u nás užily. Velký dík patří samozřejmě i Vám, poněvadž jste přišly s chutí nechat se fotit a to je pak půlka práce hotova. Moc za to díky a budeme se těšit příště :) Petr P.

21. 12. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Zuzi

Moc se mi líbil přístup pana fotografa a i to jak úžasně mi vyšel se vším vstříc. Focení s motorkou v garážích dopadlo moc dobře. Děkuji.

Vyjádření partnera
Fotograf Petr Pilský - FX Republic Studio Před rokem

I když je to dlouhá doba vzpomínám si velmi dobře :) I my moc děkujeme za bezvadný nápad na fotky a těší nás, že jste si focení užila :)

28. 11. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (18)

Podobné podniky