Kategorie

Menfis

4,1 / 5 (128 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Líbilo se nám moc, hotel je čisťounký a opečovávaný. Personál ochotný a milý. Rezervace proběhla bez komplikací a s velmi dobrou domluvou. Jídlo výborné.“

Hořice na Šumavě 100 Rekreační středisko Menfis se nachází v obci Hořice na Šumavě, mezi Českým Krumlovem a lipenským jezerem. Návštěvníci ocení krásné kopcovité prostředí Šumavy, jehličnaté lesy a především nedotčenou čistou přírodu. K dispozici jsou dvě srubové ubytovny s kapacitou 24 míst a 49 míst v pokojích od dvou do šesti lůžek. Každá ubytovna má své sociální zařízení a terasy s posezením. Dále je v areálu k dispozici pět chatek rodinného typu se čtyřmi lůžky a možností přistýlky, pět chatek s pěti lůžky a tři chatky se šesti lůžky. Ubytovaní v chatkách mají k dispozici společná sociální zařízení a sprchy. Celková kapacita střediska je tedy 136 míst. Parkovat je možné přímo v areálu a to bezplatně. Výborná místní kuchyně Vám zajistí celodenní stravování, formou plné penze nebo polopenze. Občerstvení a posezení obstará bar s terasou a venkovním krbem. Sport a rekreace - Přímo v areálu rekreačního střediska se nachází bazén 10m x 19m, pro možnost koupání, dvě volejbalová, menší fotbalové hřiště, dva stoly na stolní tenis, trampolína a hřiště na paintball.. Po dohodě je možné používat obecní fotbalové hřiště, sportovní halu, koupaliště.

Dnešní nabídky Menfis

Hodnocení podniku Menfis

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jiřina

Líbilo se nám moc, hotel je čisťounký a opečovávaný. Personál ochotný a milý. Rezervace proběhla bez komplikací a s velmi dobrou domluvou. Jídlo výborné.

20. 10. 2016
Užitečné? Ano
Mjancikvejr

Krásné prostředí, možnost výletů po okolí ,velmi milá obsluha, dobré jídlo

Ve sprše malý tlak vody

15. 10. 2016
Užitečné? Ano
Markéta

Pěkné prostředí, velmi ochotný personál. K Lipnu se sice musí kousek dojet, ale pohoda v hotelu to vyváží.

Topení by mohlo spínat o něco dřív, např. už v podvečer. Když se přijelo z výletu, tak bylo při odpočinku na pokoji o chloupek chladněji, než aby to bylo příjemné. V noci, když běželo topení, bylo v pokoji akorát.

9. 10. 2016
Užitečné? Ano
Issulka

Velice příjemný personál

Hotel byl poněkud starší, vybavení nic moc, jídlo průměrné, nabídka pití v restauraci hotelu byla velmi omezená, za takovou cenu by se dalo najít i ubytování trochu více na úrovni, neb průtokový ohřívač asi nebude můj kamarád

9. 10. 2016
Užitečné? Ano
Kacka

Obsluha, čistota, domluva

Jídlo- snídaně nedoplnovani švédského stolu, vecere - nekvalitní, levné jídlo, které chuťově nebylo dobré.
Průtokové ohřívače vody - velmi maly proud vody
Vrzajici postele
V předem domluvenem termínu na saunu, nebyla obsluha k dispozici, takže jsme saunu využít nemohli.

Vyjádření partnera
Menfis Před 23 dny

Dobrý den,

Vážíme si Vaší recenze. Avšak se Vaše názory s ostatními, významně liší. I tak děkujeme za upozornění.
Jste asi úplně první, kteří kritizují večeře.
Sauna Vám byla k dispozici, obsluha nebyla nutná.

2. 10. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (65)

Podobné podniky