Kategorie

Menfis

4,1 / 5 (138 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Velmi příjemné prostředí a personál, výborná komunikace, hezký a čistý pokoj. Určitě se máme kam vrátit, děkujeme za krásný pobyt! :-)“

Hořice na Šumavě 100 Rekreační středisko Menfis se nachází v obci Hořice na Šumavě, mezi Českým Krumlovem a lipenským jezerem. Návštěvníci ocení krásné kopcovité prostředí Šumavy, jehličnaté lesy a především nedotčenou čistou přírodu. K dispozici jsou dvě srubové ubytovny s kapacitou 24 míst a 49 míst v pokojích od dvou do šesti lůžek. Každá ubytovna má své sociální zařízení a terasy s posezením. Dále je v areálu k dispozici pět chatek rodinného typu se čtyřmi lůžky a možností přistýlky, pět chatek s pěti lůžky a tři chatky se šesti lůžky. Ubytovaní v chatkách mají k dispozici společná sociální zařízení a sprchy. Celková kapacita střediska je tedy 136 míst. Parkovat je možné přímo v areálu a to bezplatně. Výborná místní kuchyně Vám zajistí celodenní stravování, formou plné penze nebo polopenze. Občerstvení a posezení obstará bar s terasou a venkovním krbem. Sport a rekreace - Přímo v areálu rekreačního střediska se nachází bazén 10m x 19m, pro možnost koupání, dvě volejbalová, menší fotbalové hřiště, dva stoly na stolní tenis, trampolína a hřiště na paintball.. Po dohodě je možné používat obecní fotbalové hřiště, sportovní halu, koupaliště.

Dnešní nabídky Menfis

Hodnocení podniku Menfis

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jitka

Velmi příjemné prostředí a personál, výborná komunikace, hezký a čistý pokoj. Určitě se máme kam vrátit, děkujeme za krásný pobyt! :-)

Vyjádření partnera
Menfis Před 10 dny

Dobrý den.
Tyto řádky jsou pro nás pohlazením po duši a velkou inspirací do naší další práce.
Moc děkujeme a už nyní se těšíme na Vaši příští návštěvu v našem hotýlku.
S přátelským pozdravem
Tým Hotelu Stará škola :-)

22. 11. 2016
Užitečné? Ano
Veronika

Jídlo moc dobré, obsluha příjemná, dog friendly, infrasauna a masáž good ;-)

vybavení pokojů z dob dávno minulých... ale to bylo vidět dopředu z fotek. Na přespání v pohodě.

Vyjádření partnera
Menfis Před 10 dny

Dobrý den.
Velmi si vážíme Vaší reakce a hodnocení.
Víme, že mám pořád co zlepšovat a Váš názor nám v tom pomáhá. :-)
Hezký den.
Tým Hotelu Stará škola

20. 11. 2016
Užitečné? Ano
Simona

S ubytováním v hotelu jsme byli spokojeni. Především bychom pochválili jídlo, které bylo vynikající a výživné. :-) Pokoje jsou útulné, čistí a dostatečně zařízené. Personál byl milý, ochotný a vstřícný. Prostředí pro strávení příjemného pobytu na dosah různým turistickým a relaxačním aktivitám ideální. :-)

Vyjádření partnera
Menfis Před 10 dny

Dobrý den. Děkujeme za milá slova. :-)
Budeme se těšit na Vaši návštěvu třeba někdy v budoucnu.
S pozdravem
Tým Hotelu Stará škola

19. 11. 2016
Užitečné? Ano
Lenak

čistota pokojů, ochota personálu

nebylo, jedná se o průměrné ubytování i jídlo -chutné, ale běžné, snídaně dostačující, pro normální lidi, ne náročné :-)

27. 10. 2016
Užitečné? Ano
Jiřina

Líbilo se nám moc, hotel je čisťounký a opečovávaný. Personál ochotný a milý. Rezervace proběhla bez komplikací a s velmi dobrou domluvou. Jídlo výborné.

20. 10. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (69)

Podobné podniky