Hodnocení podniku CK Bohemian tour

4,5/5 (3 026 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Ada

Vánoční atmosféra ve městě, hrad Wawel…

To, že jsme za paní průvodkyní spíše běhali, než chodili.
Také, to, že my z Ostravy, jsme museli dodržovat 30min.přestávku, která byla 10 min. jizdy od nástupního místa v Ostravě a to i přesto, že autobus měl dva řidiče…

Včera
Pavel

wroclav je úžasné město plné památek

organizace zájezdu nebyla nejlepší, žádná zastávka na záchod, autobus vyloženě bloudil po Wroclavi a tudíž pozdní příjezd do města.

Vyjádření partnera
CK Bohemian tour Před 8 dny

Dobrý den,

již byla zaslána omluva emailem. Ano, tento zájezd bohužel nebyl zdařilý. S hlavním řidičem byl dnes rozvázán pracovní poměr. Jeho pracovní výkon byl naprosto neomluvitelný.

Přijměte naši omluvu.

Alena Hufová
CK Bohemian tour

3. 12. 2019
Jakub

organizace zajezdu

18. 7. 2019
Pavel

Krásné moře, kvalitní doprava.

Málo času na hygienu, jídlo.

25. 6. 2019
Anna

Kodaň, plavba městem, která je ale např. u konkurenční CK v ceně.

Autobus vhodný pro trpaslíky, takže stačí mít před sebou neohleduplné spolucestující a nespíte dvě noci a ještě vám téměř zlomí nohu.
Průvodce sice supr, patrně toho dost věděl, ale pokud nechcete být „lepidlo“, tak téměř nic z výkladu neslyšíte. Pan Horníček je velmi tichý, měl by se poučit od asijských průvodců.
V autobuse inzerované nápoje, jako káva, čaj, bohužel nebyly k dispozici.
Velmi špatná klimatizace.
Dovršením nepohodlí byla ucpaná toaleta při celé zpáteční cestě.
Většina se přesvědčila, že nejsme tak bohatí, abychom kupovali levné věci , takže autobusem už nikdy.

28. 5. 2019
Markéta

Krásná byla Kodaň jako taková

Kodaň se nám velice líbila, ale delegát byl naprosto hrozný. To, že byl pán neupravený(vytahané oblečení, špinavá taška atd.), by bylo asi nejméně. O Kodani jsme se nedozvěděli skoro nic, během prohlídky letěl někde vepředu, neustále si pro sebe něco filmoval a fotil, výklad pouze pro pár jedinců vepředu, že tam u toho nejsou 2/3 lidí ze zájezdu, ho vůbec netrápilo, neohlížel se, kde jsme. Nevěděl, kdy kde mají otevřeno, chodil to „zkoušet“, celou skupinu vlekl do míst, kde byl zákaz vstupu, na dotazy v podstatě odpovědět nedokázal – nevěděl. Chaotická organizace, od 8–13hod. nebylo jediné volno na trochu odpočinku, focení, zastavení se. Nakonec jsme se od skupiny odpojili a Kodaň si prošli radši sami.

Drtivá většina lidí na zájezdu se shodla na tom, že horšího delegáta jsme nikdy nezažili. Výlet byl takto zkažený, chaotický, nic jsme se nedozvěděli, na zpáteční cestě už s námi nekomunikoval vůbec. Při vší úctě, za takové služby bych považovala za naprosto adekvátní vrácení peněz za delegáta, byl totiž k ničemu.

28. 5. 2019
Marie

Líbila se mi Kodaň.

Průvodce – nekompetentní člověk, nemá co dělat v cestovním ruchu

Vyjádření partnera
CK Bohemian tour Před 7 měsíci

Dobrý den,

děkujeme Vám za reakci k zájezdu do Kodaně. Na základě více stížností na pana průvodce, se kterým jsme zahájili spolupráci v letošním roce, kdy jsme jeho kontakt našli na seznamu asociace českých průvodců a ujistil nás, že program zájezdu zná, jsme se na základě Vašich reakcí rozhodli naši krátkodobou spolupráci s tímto průvodcem ukončit.

22. 5. 2019
Zuzana

Skvělá organizace, profesionální přístup

Slabí program v místě

14. 5. 2019
Martin

Cesta v pořádku, autobus pohodlný a prostorný. Kodaň sama o sobě stojí za navštívení.

Otřesný průvodce. Velmi špatné vyjadřovací schopnosti. K historii města či snad nějakou zajímavost ke Kodani neřekl žádnou. Jediné co ho zajímalo bylo posbírat si co nejvíce informačních letáků, kdy po návštěvě několika památek již těchto letáků měl dvě plné igelitky. Po návštěvě 5 kostelů a žádné památky jsme se raději rozhodli vydat se na vlastní pěst. Nebýt tohoto rozhodnutí nestihli by jsme ani proslulý zábavní park Tivoli, který rozhodně doporučuji.

9. 4. 2019
Anonym

Příliš dlouho jsme čekali na loď, která nás měla odvést. Na konec jsme se i proběhli za panem průvodcem, který nám bez jediného slova utekl k jinému molu, odkud odplouvala daná loď.

6. 3. 2019
Ajka

masky

cesta autobusem… špatné topení v autobuse, půlka cesty zima.

Vyjádření partnera
CK Bohemian tour Před 9 měsíci

Dobrý den,

velmi nás mrzí, že pro Vás nebyla cesta autobusem z důvodu chladu příjemná. Stačí jen zajít za průvodcem či přímo řidičem a o této skutečnosti ho informovat a jistě by Vám v autobuse přitopil.

Přejeme hezký den.


CK Bohemian tour

27. 2. 2019
Jana

Spise pro lidi v duchodovem veku.

6. 1. 2019
Stanislav

Hezké od Vás bylo poděkování za nákup a blahopřání k němu.

Samou radostí, že jsem u Vás nakoupil, jste mi zapomněli
poslat číslo voucheru a musel jsem ho urgovat.

3. 1. 2019
Stoklasek

všechno OK, líbilo se mi upozorňování před odjezdem, výborný průvodce, ochotný a navíc s dobrým výkladem. Město je krásně vyzdobené a nabízí krásnou předvánoční atmosféru.

Mohlo se odjíždět trochu spíš, aby bylo více času na prohlídky. Na Wawel určitě 1/2hodiny nestačí a u něčeho jsme se jen zastavili, vyslechli výklad a pokračovali dál, aniž by byl čas na prohlídku.

24. 12. 2018
kvetoslava

Prostředí program

Průvodce nám zmizel na hradě , hledali nás ho asi 10 lidi

21. 12. 2018
Anonym

ochotná paní průvodkyně , obsáhlý výklad v autobuse
příjezd po 12 hod. , odjezd v 18:30 kousek od trhů

nešla provést rezervace na stránkách CK po zaplacení , na stránkách CK byl termín vyprodán , na slevomatu termín k dispozici

Vyjádření partnera
CK Bohemian tour Před 12 měsíci

Dobrý den,
systémy bohužel nejsou technicky možné v tuto chvíli propojit, proto když jsou k doprodeji poslední místa je blokujeme právě pro kupující na slevomatu, aby se nestalo, že je koupí jiný klient přímo na našem webu. I když hlásil termín vyprodán, vy jste na zájezd odjeli :-)
Promiňte tedy toto systémové nastavení.

Přejeme krásné Vánoce.

CK Bohemian tour

14. 12. 2018
Petr

Zájezd byl celkově pěkný, jen mě zklamal odjezd Z Kodaně naplánovaný již na 18. hodinu, takže jsme si neužili opravdovou „večerní“ atmosféru předvánočního krásně nazdobeného města. Počasí nám bohužel nepřálo a téměř celý den propršelo, ale za to opravdu nikdo nemůže…:-)
Výklad průvodce p. Žáka byl výborný, provedl nás pěknými a zajímavými místy Kodaně. DÍKY

Velmi brzký odjezd. Do kodaně jsme přijeli kolem 8. hodiny ranní a po celkem dlouhé cestě by nebylo špatné užít si město až do pozdních večerních hodin. Přitom do Prahy jsme přijeli v neděli brzy ráno již v 6:30 (do Ústí dokonce již po páté ranní), takže čas pro delší návštěvu Kodaně by evidentně byl.:-((( Možná by se nad tím mohl někdo z CK zamyslet a zájezd lehce „doladit“.
Ještě jedna věc byla nepříjemná a to obsazení autobusu do posledního místečka v počtu 65 osob! Včetně pětisedačky vzadu, kde se tísnilo pět lidí, kteří nebyli jako skupina známých, nýbrž dvě cizí dvojice a jedna paní. Jen tak tak se tam vůbec vešli a to nemluvím o minimálním prostoru, kam odložit věci a batůžky, kterých nebylo mnoho, ale místo na odložení téměř žádné. Jet s kreditní kartou v kapse a v létě bez bund a kabátů, asi by to bylo pohodlnější.

Vyjádření partnera
CK Bohemian tour Před 12 měsíci

Dobrý den,

děkujeme za reakci na náš zájezd. Naši cestující nekončí v Ústí nad Labem ani v Praze ale na Moravě, kdy je příjezd kolem poledne. Co se týká sedadel v autobusu, každá sedadla jsou plnohodnotná, autobus kterým jste cestovali měl 61 míst, a každý klient si platí své místo. Autobus má v podpalubí velké úložné prostory, které je možné taktéž využít. V letošním a loňském roce jsme organizovali již několik termínů tohoto zájezdu a nesetkali jsme se s negativním hodnocením na brzký čas odjezdu. Jistě máte pravdu, že krásná Kodaň si zaslouží více času a několikadenní návštěvu, ale náš zájezd takto není koncipován.

Přejeme Vám krásné nadcházející svátky a poklidné Vánoce.

CK Bohemian tour

12. 12. 2018
Anonym

Paní průvodkyně Autustová byla úžasná.

Kdyby nám cestovka poskytla informace ohledně nástupních míst a přibližného času odjezdu už při objednání zájezdu, raději bych zvolila pro nástup Břeclav, což mám sice o něco dále než Zlín, ale nemusela bych 3 hodiny jezdit po ČR než jsme nasbírali všechny cestující.

Vyjádření partnera
CK Bohemian tour Před 12 měsíci

Dobrý den,

přesné časy a místa odjezdů byla již uvedena u akce když jste ji zakupovala. Také je máme uvedeny přímo u zájezdu na našich webových stránkách, nebo se pouze stačilo informovat u nás v cestovní kanceláři. Případně jste týden před odjezdem obdrželi pokyny k odjezdu, kde jste nástupní místa mohli vidět, stačilo tedy jen zavolat a nástupní místo si změnit.

Alena Hufová
CK Bohemian tour

9. 12. 2018
Jitka
4. 12. 2018
Nikol

Pekne

3. 12. 2018
Javůrková

Pan pruvodce byl super a vyklad dostacujici.

Vadili nam neuplne info ohledne busu a trajektu. Nikde neni psano, ze cesta busem trva 10–12h a trajektem pouze 45minut. Vzhledem k sileny zime a mrholeni jsme z vyletu moc nemeli, ale to zase neberu jako chybu cestovky.. jinak vse docela drahe..

30. 10. 2018
Jana

dobře připravená průvodkyně

málo času

23. 10. 2018
René

Paní průvodkyně měla spoustu zajímavých informací o městě i památkách .

Bylo mi dopředu jasné , že cesta busem bude dlouhá takže jsem očekávala kvalitnější autobus . Sedačky nebyly ergonomické i vybavení autobusu by mohlo být lepší . Jinak řidiči úžasní , zastavovali co tři hodiny na krátkou přestávku .

3. 10. 2018
Michaela

Cílová stanice

Přístup průvodce. Ukázala nám 2 památky a potom rozchod a uvidíme se za 5 hodin u busu. Nic nám neřekla.

28. 8. 2018
Dana
27. 8. 2018
Dana

Dánsko hezké. Řidiči skvělí.

Švédsko slabé stejně jako průvodkyně.

15. 8. 2018
Přítelkyně Jana Alena

Líbilo se mi prohlídky památek, ale bohužel bylo to chaotické

Organzace zájezdu

18. 6. 2018
Monika

Příjemní řidiči, krásné město, stojí za to jet na delší dobu, Dánové jsou milí a ochotní lidé, naprosto úžasný zážitek = jízda trajektem, člověk se mohl po delší cestě autobusem projít, cesta trajektem je cca na 45 min

autobus bez posuvných sedaček, kdy není možno roztáhnout sedačky do uličky, aby měl cestující více prostoru při tak dlouhé cestě. Průvodce sice milý a usměvavý, ale neprůbojný a strašně tichý, občas nám připadalo, že hledal správná slova

4. 6. 2018
Adéla

Zájezd byl fajn a Kodaň moc krásná .

Pan průvodce by si měl příště svoje politické názory nechat pro sebe, jeho monolog o lithiu mě moc nezajímal.

29. 5. 2018
Jitka

Kodaň je nádherná. Byla jsem tam už v roce 2000 a opět mě nadchla. Jen mě mrzí , že jsem neviděla vše , co jsem chtěla , protože jsme byli nuceni uspořádat si vlastní program.

K první komplikaci došlo už u příjezdu na trajekt , kde jsme se zbytečně zdrželi. Tím pádem nám po sjetí z trajektu bylo sděleno , že se neuskuteční plánovaná zdravotní přestávka. Tím pádem se začalo vše komplikovat, Po příjezdu do Kodaně , než jsme si stačili v autobuse vytříbit , co budeme potřebovat , nám výprava i s průvodcem zmizela. Potřebovali jsme na toaletu , takže jsme minimálně půl hodiny strávili hledáním nějaké restaurace , kam si můžeme odskočit , vyčistit chrup a trochu se upravit. Jako poděkování jsme si dali alespoň kávu za 90,– Kč , kterou jsme původně měli v plánu na té poslední slíbené přestávce. Podotýkám , že i tam měli ještě zavřeno , ale personál byl vstřícný. Nebudu se více rozepisovat , ale ke královskému paláci a do botanické jsme nedošli , protože jsme se tam zamotali.

28. 5. 2018
Martina

doprava – spokojenost s řidiči, chovali se profesionálně, byli vstřícní

pan průvodce – neměl zjištěné aktuální informace k vstupům, dopravě, možnostech prohlídky města, hledal cesty v mapě, nebyl „označen“ (např. děštník, šiltovka, …) a tak bylo těžké se ho v davu držet. Byl hodně upovídaný, ale často mimo téma. Brzy jsme se od něho odpojili a chodili po městě sami.
Působil velmi neprofesionálně, nebudil na nás dobrý dojem.

27. 5. 2018
P.

Komunikace s cestovní agenturou. Profesionální a plynulé řízení obou řidičů. Pohoda a klid v autobusu.

Vzhled a chování průvodce. Nebyl vůbec vhodné oblečen, v noci dost chrápal, při zastávkách v noci 2× nesdělil, jak dlouho potrvají. V Kodani se na náměstí od nás najednou rychle vzdálil pryč. Protože tam bylo strašně moc lidí, tak jsme ho nemohli najít, takže jsme vůbec nevěděli kam jít a jak se tam dostat. Nechybělo moc a ztratili jsme se tam úplně…
Hledali by mě doteď.
Průvodce nám i říkal, že provádí poprvé po sedmi letech, to mě nepříjemně překvapilo a vzbudilo nedůvěru.

Vyjádření partnera
CK Bohemian tour Před 2 roky

Dobrý den,

děkujeme Vám strávený čas, který jste věnoval/a hodnocením zájezdu. Co se týká pana průvodce Svobody, tak jsme velmi zklamaní z jeho neprofesionálního přístupu jak k přípravě k zájezdu, kdy jsme mu z naší podali maximální informace, protože tento zájezd jezdíme velmi často. Služby pana Svobody jsme poprvé využili na zájezdu v roce 2015 (nerozumím tedy tomu že říkal že neprůvodcoval 7 let), následně jsme neměli možnost se opět pracovně setkat, protože jsme cestovní kancelář se sídlem na Moravě a pan Svoboda je z Čech, tudíž dáváme vždy přednost našim ověřeným průvodcům kteří jsou z naší blízkosti. Vhledem k tomu, že ze zájezdu v roce 2015 nepřisly žádné negativní poznatky od cestujících a protože naši skalní průvodci v daný termín zájezd odjet nemohli oslovili jsme tohoto pana průvodce. Jak nám již naši řidiči zmínili, tak výkon pana průvodce byl nedostačující a neprofesionální. Z tohoto důvodu jsme ho již z naší databáze vyškrtli a již nemáme zájem s člověkem, který nemá snahu o to aby jste si zájezd maximálně užili a dopustil by aby jste se ve měste které neznáte ztratili, dále spolupracovat. Velmi nás tato vzniklá situace mrzí a pevně doufám, že i přesto jste si zájezd užili a Kodaň se Vám líbila.

S pozdravem a přáním hezkého dne.

Alena Hufová
CK Bohemian tour

27. 5. 2018
Romana

Tato návštěvní místa jsou nádherná, už kdysi jsem je absolvovala a doporučuji všem. Průvodce měl znalosti. Cesta proběhla v pořádku. Organizace také ok. Zastávky poměrně často, takže člověk nebyl tak ztuhlý.

V autobuse byla v noci neskutečná zima. Že bylo některým horko, tak řidič topení ztlumil, na naše upozornění, že je tam zima, řekl, že přitopí, ale pak raději topení úplně vypnuli a foukala slabě klimatizace. Lidi zabalení v dece, takže poučení pro příště, vzít si s sebou teplou deku. Rovněž mi přišlo nevhodné, aby průvodce veřejně dával najevo své politické názory. A přijde mi škoda, že neměl povědomí o tom, odkdy jezdí lodičky na Rheinfall, protože si myslím, že je jedinečný zážitek jet lodičkou až na ostrov uprostřed vodopádů, je to tam největší atrakce v okolí, jsou nádherné a stojí za to je prozkoumat pořádně.

15. 5. 2018
Petra

Obsah zájezdu, to, co jsme viděli, bylo super. Paní průvodkyně Klára byla velmi znalá místa, sdělila nám spoustu informací a měla velmi kultivovaný projev.

Autobus vhodný tak na jednodenní cesty po ČR. Ale na 2× 15 hodinovou cestu se spaním v buse během 3 dnů nevyhovující – málo místa pro nohy, pouze 3 el. zásuvky na celý autobus. Jela jsem dálkovými autobusy v zemích jako je Jordánsko, Malajsie, o kterých si myslíme, že jsou zaostalejší než my, ale autobusy měly na každého cestujícího 1 zdířku na USB kabel, polohovací opěrku i pro nohy od kolen dolů, tím pádem dostatek místa na nohy a sedadla byla řazena 2 – ulička – 1. No, máme stále co dohánět…
Jo, a průvodkyně nás velice taktně a slušně (bez ironie), leč přesto informovala na začátku cesty o tom, že WC se bude vyprazdňovat až na konci cesty ve Zlíně, čímž chtěla chytrým napovědět, že na něj nemají pokud možno vůbec chodit…

27. 4. 2018
Kateřina

Pohodlný autobus, všude jsme byli včas, žádné větší komplikace. Milý průvodce.

Jednoznačně počasí. Za to jistě nikdo nemůže, ale teplota se nevyšvihla nad nulu, takže to byla celkem síla. A taky by to chtělo více času na poznání města. Kodaň je krásná a zajímavá, ale jenom, co proběhnete zhruba to nejzajímavější, už zas muset do autobusu, 3–4 hoďky navíc by neuškodili, aby se člověk s městem sblížil víc a mohl si zajít i v klidu někam na oběd nebo pivko. :) Pokud byste chtěli do zábavního parku Tivolli, tak je to jistě na celý den, vůbec si neplánujte, že půjdete tam a i projdete město.. jedině jezdit všude MHD..

9. 4. 2018
Andrea

Sympatičtí řidiči, milý pan průvodce, velmi pohodlný autobus. Doporučuji jet do Kodaně v létě :) I na Velkonoce velká zima.

Špatná informovanost ze strany průvodce o čase odjezdu – čekání 45 minut v zimě na zastávce před odjezdem z Kodaně, hlasité pouštění filmu v 10 hodin večer.

2. 4. 2018
Jaroslav

Pruvodce, ridici, jednani s cestovkou, vse nadprumerne. Ve meste je mnoho toalet a vsechny zdarma.

Prelom brezna z dubnem se ukazal jako nevhodny termin. Pocasi bylo skutecne mrazive. Jestlize jste jiz nejaka mesta videli, tak Vas Kodan zklame, nic v ni neni. Jedna se o velmi nudne mesto. Socha Vily je asi nejprecenovanejsi pamatka, kde jsem byli. Celkove jsme radi, ze si to muzeme odskrtnout ze seznamu, ale uz by nas tam nikdo nevidel. Samozrejme se pripravte, ze je to jedno z nejdrazsich mist na svete, ale to jsme cekali a byli pripraveni.

1. 4. 2018
Marek

Perfektní pan průvodce
Počasí sice nevyšlo, ale i tak autosalon paráda a Ženeva krásné, ale drahé město.

Autobus – málo odkladaciho prostoru jednou vedri jak v sauně, podruhé zima jak v ruském filmu i když pan řidič říkal, že topí.

18. 3. 2018
Petra

Celkový dojem ze Ženevy byl fajn, včetně Autosalonu, který byl úžasný.

Po cestě do města jsme se ztratili a trošku nestíhali. Ani průvodce nevěděl, každopádně jsme se všichni zasmáli a máme na co vzpomínat.

Autobus bez wifi, bez filmu, bez občerstvení.
Co se týká míst v autobuse, tak šílené, sotva jsme se vešli a to nejsme bůhví jací obři.

Autosalon šílený množství lidí.

Pokud něco napíši do smlouvy snažím se jej aspoň dodržet.
Děkuji.

11. 3. 2018
Anonym

Super paní průvodkyně Klára je úžasná :) vždy se snaží vyjít vstříc, moc milá … počasí nám moc nevyšlo ale i tak byly Benátky nádherné

Neprijemni řidiči autobusu

3. 2. 2018
Andy

Dobrá průvodkyně, dobrý program. Skvělá cena.

Myslím si, že se mohlo vyjíždět dříve, abychom stihli vidět památky ještě za světla a po půlnoci bychom aspoň nečekali tak dlouho na odjez.

2. 1. 2018
Zdenek

Krasne stavby ve stare casti mesta. Ohromujici pohled na nasvicene chramy.

Opravdu hodne moc lidi. Kradeze. Potichu mluvici, i kdyz znaly pruvodce. Nebylo mu skoro rozumet. Chybel nejaky zesilovac hlasu.

19. 12. 2017
Yvona

Vynikající průvodce.

Chyběly vánoční trhy.
V úvodních informacích byl návrat do České republiky v odpoledních hodinách a my tam byli ráno v 6 hodin.

10. 12. 2017
Zdeněk

Zájezd byl vynikající, průvodce (pan Žák) ještě lepší. Vřele doporučuji.

Jednání CK co se týká nástupního místa bylo neprofesionální a velmi zarážející. Na Slevomatu bylo uvedeno nástupní místo v Ústí nad Labem bez poplatku. Když jsme chtěli změnit místo nástupu z Prahy do Ústí, bylo nám řečeno, že každý musíme zaplatit 200 Kč (krát dvě osoby), že by kvůli nám musel autobus zajíždět do Ústí, protože tam nikdo nenastupuje… Nechtěli jsme tedy dělat problémy a jeli z Prahy. Jaké bylo naše překvapení, když v Ústí nastupovalo 6 lidí! Takové jednání ze strany CK nás velmi urazilo.

5. 12. 2017
Denisa

Velký výběr lákavého jídla.

Čekala jsem krásnější výzdobu a chutnější svařák a punč.

30. 11. 2017
Tyvona

Perfektni organizace. Krasne mesto.

Spatny pruvodce. Malo informaci podal. Cestuji hodne a tohle byl podprumerny vykon.

26. 11. 2017
Lenka

Průvodce nám bohužel nedal moc prostoru.

31. 5. 2017
Monika

Líbilo se mi celé město, jen škoda, že zrovna nebylo moc teplo a foukal studený vítr.

Byl to pan průvodce. Rozhodně je to člověk, který má znalosti, hodně opravdu hodně toho ví, ale chtělo by to od něj trochu ohleduplnosti. Pokud se jede na zájezd, kde cestující tráví 2 noci v autobusu, tak se chtějí trochu vyspat, aby si tu prohlídku města užili. Jestli jsem díky panu průvodci naspala tak 4 hodiny, tak to bylo moc. Dorazili jsme v 8 hodin ráno do Kodaně a kdyby bylo tepleji, tak si sednu na lavičku a celý den tam prospím. Už jsem toho nacestovala autobusem hodně, nedělá mi problém spát, ale tohle bylo moc! Někdo z cestujících tam pronesl větu jestli jsme zájezd mentálů, že nám průvodce opakuje ty a samé věci nejméně 3×.

10. 4. 2017
Marek

Super zábavní park :-)

2. 3. 2017
Marie

Prijemna cesta

malo casu, neda s vsechno stihnout i kdyz jsme byli rychli

30. 1. 2017