Hodnocení podniku CK Bohemian tour

4,5/5 (3 026 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Kristýna

Oceňuji, že se cestovní kancelář jako taková svým zákazníkům za jednání svých zaměstnanců alespoň omluvila, když jsme se toho nedočkali z jejich strany…

Naprosto nezvládnutá organizace zájezdu! Ať už jde o pány řidiče, kteří se zachovali zcela neprofesionálně (neumožnili pauzu na toaletu a neznali trasu), nebo o neznalou paní průvodkyni, která má provádět městem, v kterém se sama nevyzná (zhruba hodinu času jsme ztratili hledáním toalet, které již byly více než nutné). Největším zklamáním pro mě ale především byla až žalostná ignorace ze strany paní průvodkyně na ohlasy a prosby cestujících. Bohužel, ač chápu, že se mohlo jednat o jedinou výjimku, již do budoucna s touto společností dále cestovat nebudu.

2. 12. 2019
Lukáš

Průvodce i řidiči naprostov pořádku, nicméně naším cílem byl autosalon v ženevě, průvodce jsme tedy ani nepotřebovali, takže hodnotím autobus.

Autobus byl velmi špatný, na jízdu přes noc naprosto nevhodný, sedačky nepohodlné a málo místa, to vše platí i při sklopení sedaček.

20. 3. 2019
Petr

Budapešť

Jednání CK

Vyjádření partnera
CK Bohemian tour Před 12 měsíci

Dobrý den,

mrzí nás, že jste nebyl spokojen s jednámi naší CK, prosím o informaci jaké jednání se Vám nelíbilo a co konkrétně? Děkujeme za odpověď.

Přejeme krásné svátky a poklidné Vánoce.

CK Bohemian tour

11. 12. 2018
Pavla

Průvodce opravdu věděl, o čem mluví a bylo vidět, že má Kodaň prochozenou. Řidiči byli taky dobrý,

Bohužel mě Kodaň vůbec nezaujala, a to jsem se těšila.

18. 10. 2018
Anonym

V Benátkách jsem byla podruhé, krásné město, pláž byla čistá, moře bylo příjemné :)

Nesympatická paní průvodkyně, na zájezd jeli i starší lidé, takže paní průvodkyně mohla brát na ně ohled. Zeptali se jí, jestli může zastavit při prohlídce ve 40°C i ve stínu, a p.průvodkyně odpověděla, že nemůže. Přitom místa ve stínu bylo dost.
Do Benátek jsme přijeli o něco dříve, než bylo v plánu. Paní v takových vedrech mohla říct, že můžeme jet na pláž dříve. Jenomže to se nestalo a tak jsme v tom vedru strávili skoro 5 hodin, hlava ze sluníčka bolela nejen nás, lidem z autobusu se udělaly i fleky na nohách z přetížení organismu a nebyli jsme jediní, kteří jsme říkali, že tolik hodin na slunci je už moc. Na pláži jsme strávili po náročném dni jen 2 hodiny.
Po cestě domů ve 23hod. v autobuse pustili film. V pořádku, polovině lidí se chtělo spát po takovém dni ;). Kdyby film byl puštěn na normální hlasitost, že by se u toho i přes bolest hlavy dalo spát a ne, že film bude víc nahlas než v kině.
Takže my jsme nespokojení a myslím si, že z toho termínu zájezdu nemluvím jen za sebe :) .
Pro příště zvolím raději variantu jako minulý rok. Celý den u moře a navečer az do večera Benátky. To byl fajn zájezd s fajn průvodcem. :)

22. 8. 2018
Marcelka

Autobus byl pohodlný, cesta probíhala v klidu. Jízda na lodi byla super a prostředí na hodinovou procházku by bylo aky fajn

Průvodce už od začátku byl zmatený, nevěděl kolik kde co stojí, řeklo se nám ať si vezmeme Švédské koruny, ale ve Švédsku jsme byli cca 3 hod a peníze skoro nepotřebovali, naopak jsme potřebovali Dánské koruny, které jsme neměli. Zámek kde probíhala hra Hamlet byl celkem o ničem, je to krásný zámek, ale jen zvenku za cca 20 eur rozhodně nestojí. V obou městečkách nebylo nic moc k vidění.

18. 6. 2018
Anonym

Kodaň je super město) Krásné a zajímavé, jen všechno je drahé((

Průvodkyně je prostě spatná(Jitka Kratochvílová) , vždy rychle mluvila a asi běhala, nestyhli jsme ani běhat za ni, když jsme něco nestyhly vyfotit nebo podívat se ona nečekala ani jednu minutu, neríkala , že už musíme odejít, prostě chodila nic neříkav, pak jsme nemohly asi po hodinu běhu ji najít a tak jsme rozhodly všechno udělat samy. Nejhorší průvodkyně, s kým jsem někdy potkala.

4. 6. 2018
Věra

Počasí. Navštívené lokality. Jízda řidičů.

Výklad p. průvodce Svobody nedostatečný. Málo se věnoval klientům. Zmatkoval a dělal vážné chyby. Při plné obsazenosti bylo málo místa v autobuse pro zavazadla i málo pohodlí pro cestující. CK Bohemians-tour jsem byla milně informována o povinných či nepovinných akcích v rámci zájezdu.

14. 5. 2018
Hana

Pan Farský jako průvodce, říkal že na poslední chvíli, měl jet někdo jiný

14 hodin o samotě. Berte v úvahu, že kam se chcete podívat je všechno zavřeno, kromě drahých restaurací a pouličního občerstvení. Žádná galerie, žádná královská konírna, nic, jste odkázáni 14 hodin strávit venku za jakéholiv počasí pouze sami za sebe. 12 km chůze je pouze pro zdatné, upozorněte na to, Průvodce se 60 lidmi, je nemůže ukočírovat, Někdo chce na záchod, někdo si odskočí koupit horký nápoj a hned se ztratí a oddělí od té velké skupiny. Průvodce je nemůže stále přepočítavat a kontrolovat, zda někdo nechybí, to není v lidských silách při 60 lidech. Hlavně, že si všichni pamatovali nástupní místo, i když tam autobus nemohl přijet pro velký mumraj a sešli jsme se tam všichni, pak ještě 3/4 hodiny jsme pochodovali na místo, kde nás mohl bus naložit na zpáteční cestu. Je to pro velmi otrlé a zdatné a nenáročné jedince a měli byste o tom informovat v nabídce aby se nemusela zvát „klamavou“.

6. 1. 2018
Helena

Půlnoční atmosféra Kodaně :)

Bohužel jsme byli zklamaní :/ Kodaň sama o sobě je krásné město, ale organizace byla dost špatná. Do Kodaně jsme dorazili před polednem, cca o hodinu dříve než byl předpokládaný příjezd, tudíž jsme to jen ocenili a těšili se, že o to víc toho stihneme. Bohužel však už ve 14 hodin nás průvodce po tom, co jsme obešli pár nejzajímavějších míst, zanechal s tím, že do 2 do rána máme rozchod…takže 12 hodin volna. Ono by stačilo nám dát alespoň nějakou brožuru či mapku, kde co najdeme a neměli bychom s tím problém ale tak to? Jste ve městě, kde to neznáte a nevíte, kde máte co hledat, to nás opravdu zklamalo…Dále jsme se těšili na zámek, který byl k našemu překvapení zavřený. Druhá možnost byl zábavní park Tivoli, ale i k tomu jsme se dozvěděli novinku, že zvlášť se platí jak vstup do areálu, tak samotné atrakce, což taky nebylo nikde předem zmíněno. Závěrem tedy, pokud je už předem známo, že volno bude 12 hodin, je dobré se asi zamyslet, zda odjezd z Prahy neudělat později, případně vymyslet pestřejší program.

2. 1. 2017
Oli

krajina, Švýcarsko, travel pass za zvýhodněnou cenu – tedy možnost projet danou oblast za „rozumnou cenu“, možnost (někdy spíše nutnost) udělat si vlastní program.

Ubytování a servis – dost slabé – tedy pro absolutně nenáročné, horských túr chtivé horaly. Ubytování – smradlavý pokoj – nebylo možno nijak řešit (ani za 5 dnů jsme smrad nevyvětrali), staré „vojenské“ deky – vlastní spacák by byl lepší… Česká polopenze také nic moc (zmrzlý chléb), jídlo (snídaně jednoduché a večeře 1 chod bez možnosti výběru) dovezené z Čech – řidiči a delegátka se proměňovali v kuchyňský personál. (toto z popisu zájezdu nebylo možno vyčíst – vědět o co jde, asi bychom si ji nepřipláceli).
Bezpečnost v buse – v zatáčkách za jízdy jsme byli vyzváni, abychom chodili platit vstupné… (mimo jiné žádné úvodní informace, které obvykle při nástupu do busu bývají – jak se co v buse ovládá, zda, co a za kolik lze v buse koupit).
Organizace programu trochu slabší, informace k dané destinaci (jednotlivým navštíveným místům)velmi stručné – u „poznávacího“ zájezdu velmi slabé.
V době pobytu slavilo Švýcarsko st. svátek – vznik – k tomu jsme se dozvěděli, že bude průvod a ohňostroj (o tom, co se vlastně slaví nic).

5. 8. 2016
Marsi

Amsterdam je nádherné město, určitě stojí za návštěvu a projet se městem lodí nám umožnilo vidět z Amsterdamu mnohem více než by jinak bylo za jeden den možné stihnout.
Měli jsme strach, jak bude probíhat cesta, ale autobus byl velmi pohodlný a řidiči dělali po cca 3 hodinách vždy krátkou pauzu.

Brusírna diamantů, kam jsme měli mít podle informací CK vstup zdrama, již takto volně přístupná nebyla a nevěděla to ani samotná průvodkyně. Bylo by vhodné, aby průvodci měli v den zájezdu aktuální informace!
Negativně hodnotím i služby průvodkyně, která ačkoliv byla milá a sympatická, neuměla pracovat se skupinou a tahala nás z místa na místo tak rychle, že někteří teprve docházeli skupinu a ona již končila výklad nebo se zatím domluvila s dvěma-třemi účastníky na dalším průběhu jinak než bylo dáno před chvílí a ostatní ani neinformovala. Nakonec se ukázalo, že průvodkyně celou dobu nespěchala proto, že bylo v plánu projít tolik míst, ale proto, že se chystala odpojit a jít si po svém.

20. 12. 2015
Hanička

Budapešť byla skvělá, ale rozhodně za to nemůže cestovka. Nejprve byl problém s registrací (vědomě používají mail, který padá do spamu), pak přišla na řadu strašná průvodky a vše završila neochota domluvit se na odjezdovém srazu.

13. 1. 2015
Eva

Očekávání bylo vyšší než výsledek. Tak malé městečko člověk prohlédne docela za chvíli, a tak jsme se celkem nudili. Čas odjezdu – příjezdu docela masakr, člověk je tak unavený, že z toho vlastně nakonec nic nemá. Rej čertů začal se zpožděním. Průvodkyně docela švihlá.. Čerti byli ale celkem fajn. Perníkárna také hezká. A super počasí.

30. 11. 2014
J

Organizace a průvodce špatní

22. 9. 2014
Martina

Výlet sám o sobě by byl dobrý, města jsou to nádherná, autobus v rámci možností pohodlný, ale paní průvodkyně byla hrozná :(

Vyjádření partnera
CK Bohemian tour Před 5 roky

Dobrý den,
děkujeme za Váš názor. Paní průvodkyně je externím pracovníkem a rádi bychom od Vás znali konkrétní poznatky. Je pro nás spokojenost klientů velmi důležitá a rozhodující pro další spolupráci s touto průvodkyní. Děkujeme za reakci.

CK Bohemian tour

25. 8. 2014
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.