Hodnocení podniku CK Bohemian tour

4,5/5 (3 026 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Monika

město, atmosféra, počasí

Velice nagativní dojem z cestovní kanceláře. Absolutní neznalost řidičů cesty, kdy jsme se místo po dálnici trmáceli po kotěhůlkách. Totální ignorace proseb několika cestujících o zastavení na toaletu (v autobusu jsme ji neměli využívat). Neznalost a absolutní nezájem průvodkyně. Kdy jsme po vystoupení z autobusu skoro hodinu hledali toalety, s výmluvou, že je zvyklá vystupovat jinde, tak zdejší okolí moc nezná. Ale když v centru města nedokázala odpovědět na stejnou otázku „kde si můžeme odskočit“ a zase nás nechala čekat než se někoho zeptala, tak jsme se raději oddělili a šli si po svém. „Výklad“ u památek slyšelo ze 40 člené skupiny 5 lidí, i když byla upozorňována na to, že nejde nic slyšet.. Celkový dojem zachránilo město a adventní trhy. S touto cestovní kanceláří bych už nikdy nikam nejela

Vyjádření partnera
CK Bohemian tour Před 9 dny

Dobrý den,

toto hodnocení jste psala již k nám na email. Již se nebudu více rozepisovat, vše jsem uvedla přímo na Váš email. Hlavní řidič, který s Vámi cestoval byl dnes z autobusu sesazen. Jeho výkon je naprosto neomluvitelný.
Přijměte naši omluvu.

Alena Hufová
CK Bohemian tour

2. 12. 2019
Monika

Celkova organizace byla katastrofa. Ridici se chovali naprosto neprofesionalne bez ohledu na to, ze cely autobus chtel, aby zastavili na benzince na toaletu, tak i presto nezastavili. Zachod v autobuse nam bylo receno nepouzivat. Pote co nas vysadili, pruvodkyne s nama litala tam a zpatky a hledala kde jsou toalety, vubec ji nezajimalo, ze ji pulka skupinky nestiha a nevi kde se pruvodkyne vlastne nachazi.

Vyjádření partnera
CK Bohemian tour Před 9 dny

Dobrý den,

pracovní výkon pánů řidičů, kteří s Vámi jeli do Wroclawi je naprosto neomluvitelný. Velmi se omlouváme za komplikaci na tomto zájezdu. Více jsem popsala dnes ráno všem účastníkům v omluvném emailu.

Přijměte naši omluvu.

Alena Hufová
CK Bohemian tour

1. 12. 2019
Mrcííik

Vyšlo nám krásné počasí a některé památky byly pěkné.

Měli jsme strašného průvodce. Mluvil si občas sám pro sebe nebo mluvil a nepočkal až dojde zbytek skupiny. Takže ve výsledku když něco řekl vědělo to jen pár lidí. Kdyby aspoň počkal až budeme všichni a pak začal vyprávět bylo by to fajn a člověk by se něco dozvěděl. Když jsme byli u malé mořské víly tak jak jsme furt chodili sem a tam a pořád dokola a furt se vraceli tak se stalo, že nás 7 lidí ztratil. 2 holky se od nás pak oddělily, aby si udělali svůj program neboť je nebavilo za průvodcem věčně chodit dokola a taky se jim nechtělo ho hledat a chtěly si užít výlet podle svého. Takže nás 5 se ho snažilo najít a když už jsme si mysleli, že to máme tak nám po tel. rozhovoru řekl, že už tam není, že šel s ostatními dále. Takže jsme se rozhodli ho poslat k šípku a udělat si prohlídku místa sami. Takže závěrem jela jsem do Dánska do Kodaně, abych se dozvěděla něco zajímavého a abych viděla krásy Kodaně. Bohužel vzhledem ke schopnosti průvodce to nebylo možné.
PS.: bylo by dobré, aby průvodce věděl, že když je někde napsáno NO ENTRY tak to znamená nevstupovat a né, že tam jde a vyfotí si to tam a nás vezme s sebou…

3. 6. 2019
Prickovaj

NE NE NE, s touto cestovkou už nikdy!!!!

Vyjádření partnera
CK Bohemian tour Před 8 měsíci

Dobrý den,
můžeme se zeptat co se na zájezdu stalo že jste nebyl spokojen?
Děkujeme za odpověď.

CK Bohemian tour

16. 4. 2019
Marek

Zajistili náhradní bus a průvodce, když původní nevyšel.

Náhradní průvodce velice špatně mluvil, neříkal podstatné věci. Bus měl být opatřen nápoji, kávou a čajem. Nic z toho nebylo k zakoupení. Ze zájezdu jsme odjížděli velice brzy. Velké zklamání.

7. 4. 2019
Martin7452

zbytečně mnoho zastávek v Budapešti, ocenil bych více volného času.

23. 12. 2018
Soumitra

U

2. 6. 2018
Andrea

Silvestrovká akce perfektní-ohňostroj atd.

CK si vůbec nezjistila otvírací hodiny 31.12 do Kod. památek…takže po prohlídce města tam nebylo co dělat- což je 10hod- dlouhá doba.
Příště by bylo vhodné přijet v pozdních odpoledních hodinách, popřípadě najít náhradní večerní plán.

3. 1. 2018
Monika

Budapešť by byla krásná…ale nesměla by pokazit atmosféru a celý program delegátka Karolína Osíčková !!! Byli jsme hodně nespokojeni celý zájezd 29.11…chtěli jsme jít na adventní trhy..ale delegátka si pořád mlela to svoje!A museli jsme jít na hrad…i když nikdo ! Na hrad nechtěl !Chtěli jsme si užít adventní čas se svařákem a ne někde běhat po městě…kde bylo nepříznivé počasí…a každý by se zahřál hrníčkem svařáku… Bohužel musím konstatovat…byla jsem na posledy a už nikdy více! A mimochodem cesta autobusem trvala 6 a půl hodiny do Budapešťě…a zastávku na wc jsme měli pouze 1 krát…katastrofa! Tak arogantní delegátku jsem v životě neviděla a hned jsme měli pokažený celý adventní výlet do Budapeště…Jo a do cíle jsme museli dojít každý sam…delegátka mluvila z cesty a neuměla vysvětlit kde si přesně dadáme sraz…když jsme se rozhodli odejít…a planovat si svůj výlet po Budapešti bez otrávené a arogantní delegátky! Doufám..že cestovní kancelář Bohemian tour…se zamyslí…a najde jinou delegatku !..která nebude znepříjemňovat účastníkům zájezdu život a kouřit cigára na každém rohu !!!

Vyjádření partnera
CK Bohemian tour Před 2 roky

Dobrý den,
je mi velmí líto, že zájezd nesplnil Vaše očekávání. Na základě Vaší reakce jsem kontaktovala několik klientů, kteří cestovali společně s Vámi. Řekla bych, že vyjadřovat se za všechny, že se celý zájezd byl nespokojený jsou trochu silná slova. S paní průvodkyní máme jen dobré zkušenosti. Jak jsem slyšela od více klientů do telefonu, že opravdu někteří účastníci nechtěli jít na hrad, natož jim VELMI SLUŠNĚ paní průvodkyně odpověděla, že hrad je v programu zájezdu (zakoupili jste si poznávací zájezd s adventními trhy) natož se údajně hlasovalo kdo chce a nechce jít. Pár lidí na hrad tedy nechtělo, natož jim paní průvodkyně slušně a mile popsala cestu - podotýkám slušně - ověřovala jsem si opravdu od několika klientů, nerozumím tedy tomu, že na Vás paní průvodkyně působila arogantně. Pokud jak píšete jste si chtěli užít město se svařákem v ruce a ne běhat po městě, zakoupili jste si tedy opravdu špatný typ zájezdu. Přesný program zájezdu jsme uváděli v nabídce. A co se týká zastávky na toaletu v průběhu cesty, tak je naprosto běžné že se v průběhu 6 hodinové cesty zastuvuje jednou. Ze zákona je povinnost zastavovat po 4 hodinách. Ale samozřejmě pokud byste slušně požádali řidiče, tak by Vám jistě vyhověl, v druhém případě bylo k dispozici v autobuse wc. Zřejmě často necestujete, protože pokud byste cestovala na delší cestu, tak když byste zastavovala po 2 hodinách tak nikam nedojedete.
Za paní průvodkyní si naše cestovní kancelář stojí, máme na ni velmi dobrá hodnocení a odezvy od našich klientů, kteří rádi poznávají místa a ne že jedou do města jen za svařákem a nechtějí nikam chodit. Na tom není samozřejmě nic špatného, ale museli byste zakoupit zájezd jen za adventními trhy, a to jste neudělali. Příště si tedy kupte jiný typ zájezdu a ne kde je v programu prohlídka města. Děkuji.

Alena Hufová
vedoucí pobočky
CK Bohemian tour

1. 12. 2017
Kristýna

Vánoční trhy a výzdoba

Arogance, neznalost a naprostá povýšenost pana průvodce nás absolutně znechutila a odradila abychom kdykoliv jeli znovu s touto cestovní kanceláří

Vyjádření partnera
CK Bohemian tour Před 2 roky

Dobrý den,
velmi nás mrzí, že jste nebyli s panem průvodcem spokojeni. Velmi si ceníme Vašeho názoru a vše prověříme. V loňském roce nám jel pan Radecki asi 4 zájezdy a nebyla na něj žádná stížnost, proto jsme jeho služeb využili i v letošním roce. Ale spokojenost našich klientů je na prvním místě, vždy se snažíme aby jste si zájezd maximálně užili a opravdu je mi velmi líto, že tomu tentokrát tak nebylo.

Alena Hufová

25. 11. 2017
Erika

Nic…

Hrozný Customer Service komunikace! Ne doporučuji!

24. 10. 2015
Hana

Akce se bohužel opakovaně nekonala.

CK zájezd před měsícem zrušila pro malý zájem a zaplacené peníze mi dosud neposlal zpět s odkazem na Slevomat!

Vyjádření partnera
CK Bohemian tour Před 4 roky

6. 9. 2015
Karel

Katastrofální nástupní místo zcela nepochopitelné kdesi na parkovišti u tesca to už šlo to změnily protože jim napsaly všeci ale to první nástupní kdesi na benzince na okraji Brna to nemělo chybu

10. 1. 2015
Schmiedova

Organizace zájezdu!!! Nedokázali si sjednat pořádek s nepřizpůsobivými cestujícími – katastrofa!! Jinak Mariazell je nádherné město s kouzelnou atmosférou a přesto jsme si to užili.

29. 12. 2014
Davidbravocz

Dobry den, Pisu vam ohledne absolutni nespokojenosti se zajezdem.  Hodnekrat jsem od znamych slysel ze na slevomatu nejsou kvalitni zajezdy. I tak jsem neveril a dal duveru jednomu z nabizenych zajezdu. A to byla nejvetsi chyba. Ale k veci:Zajezd zacal v 7:30 rano. Kdy jsme si sedli dopredu dvojposchodoveho autobusu. V predni casti autobusu kde jsme meli sedet, byla neskutecna zima . To uz jsem zacal pochybovat o technickem stavu autobusu. Jeste ze nebyl autobus az na dve sedadla ve stredni casti plny. Tyto sedlala jsme si sami vymenili protoze mrznout 5,5 hodiny cestou tam a 5,5h zpet se nam nechtelo. Pri podpisu smlouvy jsem podepisoval az vtipne podminky ze do autobusu nesmi opili lide, ze toto nebudou akceptovat.  Ale kdyz sme o pul 8 nastoupili do autobusu bylo zadnich 17 cestujicich (jelikoz hlasali ze jich je 17) uplne ozralych – nejen ze to z nich tahlo a ze pritelkyni bylo z toho na zvraceni ale rvali celou cestu sprosty pisnicky o , , pleskajicich kozach a vycakanajch a vymrdanejch dirach". Ale to vam rikam jen tu nejmensi cast. V TOMTO VIDIM OBROVSKOU CHYBU PRUVODCE A PERSONALU CK. Pisou podminky ze takove lidi nedovoli nastoupit ale nechali!!! A pak kdyz  uz je nechaji v autobuse, pruvodce na ne neumi vlitnout a umravnit je. Toto umravneni ozralych cestujicich- po me dlouhe trpelivosti zbylo na me. Otresna ck ktera neumi vybrat spravny personal. Ale to neni vse! Po ceste jsme zastavovali 3× po dvaceti minutach prestavky. Na me zbytecne dlouhe ale v poradku bylo nas dost. Ale po ceste zpet jsme zastavili jen jednou a to v Mikulove kde cast lidi vystupovala.  Pritelkyni a pak i me bylo zle, chtelo se nam na vzduch a na zachod – otresny!!!Ale primo k pruvodci. Vystoupili sme v Mariazell -pruvodce vystrelil jak kdyby to byl zavod na cas a utekl nam a vubec nepockal na vetsinu ale sel s malou skupinkou ktera to stihla protoze  vystoupila z autobusu jako prvni. Kdyz sme ho dohnali neotocil se ke skupince a radnym hlasem nepromluvil o dulezitych srazech a mistech. NE…dival se dopredu a vykladal do prazdneho prostotu a kunkal tam, ze sem mu nerozumnel i kdyz jsem mu nakonec stal metr za zady. Musel jsem ho obejit a vlest mu skoro at do pusy abych ho slysel. V podstate jsme se dost nudili protoze kdyz nam podruhe utekl a to jsme oba dost mladi tak jsme si museli udelat svuj program.  A to stale neni vse!!Kdyz jsem meli odjizdet z autobusoveho nadrazi bylo nam zdeleno ze uz nebylo parkovaci misto a ze autobus parkuje 15 minut pesky od autobusoveho nadrazi. Otresna kancelar vsechny ceske CK tam parkovali jen tato ck si to neumela dopredu zaridit. Vsichni promrzli po celodenim korzovani v hoskem mestecku si chteli dat nakupy do autobusu. A to najednou melo byt 15 minut pesky ve vecernich hodinach v horach-no dokazete si to predstavit. Dobre muze se stat. Ale co mi pruvodce rekl bylo uz moc. Rekl mi ze uvidime jestli se ridicum dovola a jestli ridici uz nejsou na certovskem pruvodu. A ze pokud tam riduci nesli a jsou jeste v autobuse, tak tam s nami MOZNA zajde! Tak za prve -ridic je tam od toho aby ridil a ne se nekam chodil divat a za druhe pruvodce nam mel vyhovet -nebyli jsme jedini. Takze sem musel pruvodci rict ze at to okamzite zaridi a najednou to slo. Hruza -vse standartni si musi clovek v ck vyhadavat. Takze po 15 zmrzlich minutach – i kdyz jsme byli navleceni , jsme uplne promrzly a dnes mam teploty nejen ja ale i ma pritelkyne. A vidime to oba dva na neschopenku. Kdyz jsme meli odchazet od autobusu smer pruvod , pruvodce zustal u autobusu a rekl BEZTE ZA DAVEM tam nekde bude ten pruvod. Konec fakt. To kvuli cemu jsme prijeli jsme si museli najit SAMI!!!!!!!!!!!!Na ceste zpet nejen ze sme nezastavili  jak uz jsem psal ale kdyz uz jsme zastavili po4 hodinach na jednom z nastupnich mist tak nam rekli, , pauza 5 min jinak odjizdime" . Tak cestou tam zbytecne moc prestavek po 20 min a na cestu zpet kdy potrebuji unaveni lide pauzy spis, se zastavi na okamzik??Po ceste jsem musel zas ty urvany ozraly hovada misto pruvodce servat ja aby drzeli huby. Pruvodnce a ridici nic!!! Hlavne ze vyhrozuji v podminkach smlouvy. Myslel jsem ze ck umi dodrzet podminky a ze nastoupime rano do slusnyho autobusu. Ani nevite jak jsme byli radi kdyz jsme v Brne zase vystoupili..Timto vas zadam o 100% vraceni penez v ramci Vasi garance spokojenosti.

30. 11. 2014
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.