Hodnocení podniku Ecobabynz

4,7/5 (565 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jan
11. 11. 2016
Blanka

Bohužel kvalita kalhotek se zhoršila. Pouští nějaké žmolíčky, které zůstávají dcerce na zadečku a při vyprání jsou na ostatním prádle.

Vyjádření partnera
Ecobabynz Před 3 roky

Děkujeme za reakci, určitě můžete zboží reklamovat. S přáním klidného dne, Eliška

24. 9. 2016
Jana

Plenky jsou opravdu hezké.

Plenky rychleji prosáknout, i když v nich mám dvě vložky a teď ve vedrech jsou opravdu o dost teplejší než jednorázovky.

28. 6. 2016
Ivana

bylo to podle mojich představ

15. 4. 2016
Jana

Krásne motívy; darček naviac – bambusová vkladacia plienka

Plienky občas pretečú :(

26. 3. 2016
Hana

Rychlé dodání, hezky vypadají, rychle schnou, příjemné na dotek. Výborná je přebalovací podložka, docela fajn je i taška na pleny.

Separačka u nejmenších dětí nemá smysl – stejně se promočí a plena je špinavá i s ní (asi má smysl jen u tvrdší stolice), o ekonomické výhodě bych polemizovala. Musí se měnit daleko častěji, než papírové pleny, v kyblíku smrdí, takže nejlépe prát každý den, nebo alespoň ob den. Když jsou pokakané, musím předeprat ručně, jinak se na 40C nevyperou. 24 plen (12 kalhotek) je málo, zaplní tak půlku pračky. Počáteční investice je velmi vysoká…ekologické by bylo asi nepoužívat pleny vůbec, ale tady je podstatně vyšší spotřeba vody, prášku, elektřiny…

29. 2. 2016
Petra

hezké vzory

První dva měsíce jsem byla velmi spokojená. Poté začaly povolovat gumičky na plenkách. Postupně bylo nutné většinu vyměnit. I tak začaly plenky koncem třetího měsíce protékat. Začala jsem dávat dovnitř 2 vložky, ale nestačilo to. Několikrát denně jsem musela převlékat oblečení. Nakonec jsem začala raději používat pampers. Investice do látkových plen se moc nevyplatila.

Vyjádření partnera
Ecobabynz Před 4 roky

Děkujeme za reakci, na plenky se vztahuje reklamace, takže není problém se nám ozvat a problém vyřešíme. Nicméně jsme zatím dosud žádné problémy ani reklamace na gumičky kolem nožiček neměly, rády bysme plenky viděly, v případě, že nám sdělíte i způsob údržby plen, mohly bychom přijít na problém, který tento nepříjemný defekt způsobil. Můžete se na nás obrátit na ecobabynz@gmail.com, jsme vám k dispozici. Děkuji, Marcela Živčáková, majitelka eshopu ecobabynz.cz

6. 12. 2015
Jitka

Organizer nedrzi na kocaru, porad se povoluje.suchy zip je krive usity, nevim jestli to mel byt zamer.
Organizer nesplnuje me očekáváni.zznovu bych nekoupila

27. 4. 2015
Lenka

cena

4. 3. 2015
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.