Kategorie

HOTEL Berounka - Liblín

1,9 / 5 (10 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Ubytování za danou cenu slabé, pokoj i koupelna malý, ne příliš čisto. Slibovaná wifi nefungovala v celém hotelu. Hotel vůbec nevypadal jako ten na fotografiích v popisu, ale jednalo se o sportovní komplex stejného majitele. V popisu měllo být uvedeno, že aktivity jsou na jiném místě. Chválím obsluhu, která byla velmi příjemná a ochotná. Hotel je spíše pro velmi nenáročnou klientelu, spíše vodáky, kteří hledají co nejlevnější ubytování. “

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Víkendové pobyty, Pobyty pro cyklisty

Hodnocení podniku HOTEL Berounka - Liblín

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
1,9/5 dle 10 hodnocení
Martina

Ubytování za danou cenu slabé, pokoj i koupelna malý, ne příliš čisto. Slibovaná wifi nefungovala v celém hotelu. Hotel vůbec nevypadal jako ten na fotografiích v popisu, ale jednalo se o sportovní komplex stejného majitele. V popisu měllo být uvedeno, že aktivity jsou na jiném místě. Chválím obsluhu, která byla velmi příjemná a ochotná. Hotel je spíše pro velmi nenáročnou klientelu, spíše vodáky, kteří hledají co nejlevnější ubytování.

27. 9. 2014
Užitečné? Ano
Petr

Žebírka byla tuhá jako žvýkačka. Kosti nešly z masa vytrhnout ani silou. Je potřeba kuchaře naučit jak udělat maso. Ostatní o.k.

26. 8. 2014
Užitečné? Ano
Lucie

Podruhé v tomto podniku a podruhé totální zklamání. Objednávku jsme učinili 14 dní předem na 8 × 300g žeber. Po příjezdu nám bylo sděleno, že se stala chyba a mají pro nás pouze 4 × 300g. Jako kompenzaci nabídli vepřové koleno. Na žebrech nebylo téměř žádné maso, navíc tuhé a koleno bylo samá kůže. Z restaurace jsme odcházeli hladoví a otrávení. Restauraci Berounka se budeme vyhýbat obloukem.

25. 8. 2014
Užitečné? Ano
Hana

Personál příjemný, večeře ok, ale to je asi vše, s čím jsme byli spokojení. Pokoje katastrofa, vybavení hrozné, na úklid se moc nedbalo. Bylo to jedno z nejhorších ubytování co jsme zažili.

24. 8. 2014
Užitečné? Ano
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.