HOTEL Berounka - Liblín

1,9 / 5 (10 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Ubytování za danou cenu slabé, pokoj i koupelna malý, ne příliš čisto. Slibovaná wifi nefungovala v celém hotelu. Hotel vůbec nevypadal jako ten na fotografiích v popisu, ale jednalo se o sportovní komplex stejného majitele. V popisu měllo být uvedeno, že aktivity jsou na jiném místě. Chválím obsluhu, která byla velmi příjemná a ochotná. Hotel je spíše pro velmi nenáročnou klientelu, spíše vodáky, kteří hledají co nejlevnější ubytování. “

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Víkendové pobyty, Pobyty pro cyklisty

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku HOTEL Berounka - Liblín

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
1,9/5 (10 hodnocení)
Martina

Ubytování za danou cenu slabé, pokoj i koupelna malý, ne příliš čisto. Slibovaná wifi nefungovala v celém hotelu. Hotel vůbec nevypadal jako ten na fotografiích v popisu, ale jednalo se o sportovní komplex stejného majitele. V popisu měllo být uvedeno, že aktivity jsou na jiném místě. Chválím obsluhu, která byla velmi příjemná a ochotná. Hotel je spíše pro velmi nenáročnou klientelu, spíše vodáky, kteří hledají co nejlevnější ubytování.

27. 9. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Petr

Žebírka byla tuhá jako žvýkačka. Kosti nešly z masa vytrhnout ani silou. Je potřeba kuchaře naučit jak udělat maso. Ostatní o.k.

26. 8. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Lucie

Podruhé v tomto podniku a podruhé totální zklamání. Objednávku jsme učinili 14 dní předem na 8 × 300g žeber. Po příjezdu nám bylo sděleno, že se stala chyba a mají pro nás pouze 4 × 300g. Jako kompenzaci nabídli vepřové koleno. Na žebrech nebylo téměř žádné maso, navíc tuhé a koleno bylo samá kůže. Z restaurace jsme odcházeli hladoví a otrávení. Restauraci Berounka se budeme vyhýbat obloukem.

25. 8. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Hana

Personál příjemný, večeře ok, ale to je asi vše, s čím jsme byli spokojení. Pokoje katastrofa, vybavení hrozné, na úklid se moc nedbalo. Bylo to jedno z nejhorších ubytování co jsme zažili.

24. 8. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.