První Václavské lázně

3,7 / 5 (35 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Másáž byla příjemná a uvolńující. Jen možná pro stydlivější dámy by byl trochu šok, že během masáže ležíte také na zádech a to pouze v kalhotkách a masér Vám masíruje přední část těla. Tedy nešlo o nic oplzlého, masér byl profesionál, přesto by asi bylo pro většinu žen komfortnější, kdyby měli poprsí přikryté ručníkem. Ale myslím, že kdybyste si o něj, dámy, řekly, jistě Vám máser vyhoví, byl velice milý.“

PRVNÍ VÁCLAVSKÉ LÁZNĚ Praha 1 - Václavské náměstí 43 (průchodem u Hotelu Jalta do Pasáže Jiřího Grossmanna) Praha 1 - Politických vězňů 14 (Pasáž Jiřího Grossmanna)

Dnes otevřeno: 10:00–22:00 Zobrazit všechny dny

Jana Vosmanská
http://www.prvnivaclavskelazne.cz
janavosmanska@gmail.com
+420 776 442 571

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku První Václavské lázně

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Antonín

Místo 90min, byla masáž pouze 60 minut.

16. 9. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Šárka

Másáž byla příjemná a uvolńující. Jen možná pro stydlivější dámy by byl trochu šok, že během masáže ležíte také na zádech a to pouze v kalhotkách a masér Vám masíruje přední část těla. Tedy nešlo o nic oplzlého, masér byl profesionál, přesto by asi bylo pro většinu žen komfortnější, kdyby měli poprsí přikryté ručníkem. Ale myslím, že kdybyste si o něj, dámy, řekly, jistě Vám máser vyhoví, byl velice milý.

16. 9. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Vaneckova

Nejedná se vůbec o profesionální masáž. Pochybuji, že dotyčný má vůbec nějaké vědomosti o masérství. Délka byla 60min místo 90min. Rozhodně nešlo o relaxační zážitek. Po polití vodou, jsem odešla s mokrým prádlem.

15. 9. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Vaneckova

Amatersky provedené, pokud se to tak dá nazývat masáží. Pochybuji, že dotyčný má vůbec nějakou kvalifikaci v oboru masér. Rozhodně nešlo o příjemné uvolnění svalů a relaxaci. Nelíbilo se mi, že mě polil vodou na omytí, takže jsem odešla s mokrým prádlem.

15. 9. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Barbara Svätopluk

Bola to najhoršia masáž na akej som kedy bola. Masér si nebor istý sebou, nemotorne okolo mna behal, bola tam zima. Celý čas som sa modlila nech je už koniec. A ani náhodou si nie som istá za čo som pri tej masáži platila. So Slevomatom som spokojná, ale masáž si na ňom rozhodne už nikdy nezakúpim. Myslela som , že ponúkane veci máte odskúšané.. Nepríjemný zážitok už odoznel, ale ešte týždeň po masáži som bola poriadne znechutena..

9. 9. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (9)