Kategorie

Elektrokoloběžky

4,4 / 5 (401 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Bezva zážitek a skvěle vstřícný přístup provozovatele, který operativně vyřešil nečekaně vzniklý technický problém se zapůjčenou koloběžkou k mé naprosté spokojenosti.“

Dnes otevřeno: 10:00–21:00 Zobrazit všechny dny

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Zábava a volný čas, Adrenalinové zážitky, Rodina a děti, Zážitky pro děti

Hodnocení podniku Elektrokoloběžky

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
R

Bezva zážitek a skvěle vstřícný přístup provozovatele, který operativně vyřešil nečekaně vzniklý technický problém se zapůjčenou koloběžkou k mé naprosté spokojenosti.

10. 10. 2016
Užitečné? Ano
Petr

Koloběžky ve špatném technickém stavu, nefunkční brzdy !!!, sjeté pneumatiky !!!. Při provozu nebezpečí úrazu !!! Nepochopitelné, že koloběžky v tomto stavu dál půjčují. Údajně to nestačí servisovat. To ale není omluva ! Příště už asi ne ! Petr.

1. 10. 2016
Užitečné? Ano
Michaela

Prima jízda, hezké místo ( klidné-vzhledem k tomu, že byl všední den)

30. 9. 2016
Užitečné? Ano
Barbora

Cesta kolem Vltavy, nádhera.

Jedna z koloběžek nebrzdila.

30. 9. 2016
Užitečné? Ano
Michaela

Koupila jsem si čtyři vouchery a 17. 8. jsem objednala na 4. 9. hned ráno od 10:00, kdy otevírají, dvě hodiny pro dvě osoby přes rezervační systém, potvrzení nám dorazilo na e-mail. Na místo jsme přijeli s předstihem, i tak už před námi byli jiní objednaní lidé a další za námi. Pán nám řekl, že koloběžky dvě hodiny nevydrží, že se budeme muset po hodině vrátit a koloběžku vyměnit, podivili jsme se, že tedy jejich systém umožňuje objednat si koloběžku na dvě hodiny, ale souhlasili jsme s výměnou po hodině. Pak nám pán řekl, že má pouze čtyři funkční koloběžky, že se včera všechny ostatní vrátily rozbité, nechápala jsem, proč tedy nedal vědět lidem, kteří měli rezervaci, když na ně měl e-mailový kontakt, že nemají jezdit, že pro ně nemá koloběžky. Každopádně dvě koloběžky dal páru před námi a my jsme měli dostat poslední dvě funkční, ale bohužel po sepsání smlouvy a zaplacení zálohy pán zjistil, že vlastně fungují jen tři, tudíž má pro nás už jen jednu, takže nám nabídl jako kompenzaci dvou voucherů člun a zbylé dva vouchery na koloběžky, že si můžeme přeobjednat. Kompenzaci jsme přijali. Hned druhý den jsme si udělali rezervaci na zbylé dva vouchery na 25. 9. zase hned od rána od 10:00 a přijeli ještě dřív, kdyby bylo koloběžek zase málo, aby nás nikdo nepředběhl. Opět nám na e-mail přišlo potvrzení. Když jsme dorazili na místo, řekl nám ukrajinský hlídač, že dneska se koloběžky nepůjčují, že mají rodinný den, argumentovali jsme tím, že máme několik týdnů potvrzenou rezervaci a že nám nikdo na e-mail nedal vědět, že by byla zrušena, načež přišel zřejmě majitel, který nám velmi arogantně sdělil, že nám dneska koloběžky prostě nepůjčí, že ho naše rezervace nezajímá, že info o rodinném dni mají na Facebooku, řekli jsme, že jejich Facebook nesledujeme a proč nám tedy nedali vědět na e-mail, když je mají? Na to odpověděl, že to bylo na Facebooku a na webu. Když jsme tedy chtěli voucher proplatit, pán řekl, že nám nic neproplatí a ať si napíšeme na nějaký jejich info e-mail, chtěli jsme tedy potvrzení, že nám prodlouží platnost voucherů, na to nám taky řekl, že nám nic nenapíše a ať si napíšeme e-mail. Poté řekl ukrajinskému hlídači, ať nás vyvede z areálu, hlídač nám cestou na omluvu vyprávěl, že jemu se také stalo, že si koupil přes slevový server zájezd a ten se nekonal a peníze zpátky nedostal. Ani jeden ze čtyř voucherů na koloběžky jsem tudíž nemohla využít na koloběžky, přičemž minimálně jednou jsme na místo jeli úplně zbytečně přes půl Prahy. Ráda bych tedy za dva vouchery, které mi nebylo umožněno využít, dostala peníze zpět.

29. 9. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (93)