Dark Velvet

4,4 / 5 (271 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Veľmi príjemná pani, ktorá nás obsluhovala a neočakávaná možnosť posedieť si v príjemnej záhradke za podnikom. Užili sme si to. Quiche bol chutný a ľadový čaj osviežujúci. Určite sa sem znovu vrátime. “

Už vás nebaví obyčejné kavárny? Není divu. Vždyť je to nuda. Vy přece chcete něco jiného. Potřebujete rozmazlovat. SAMETOVĚ rozmazlovat. DARK VELVET * pohodový cafe bar a rodinná kavárna Křesílka jako u babičky, zákusky jako od maminky, zákoutí, kde se budete cítit jako doma. Je libo kávu? SAMETOVÉ pohlazení? Proč ne? Klasickou, ale třeba také fialkovou, levandulovou nebo růžovou… A k tomu dortíčky, chlebíčky, domácí masové koláče, domácí limonády a plno dalších dobrot. Rádi byste uspořádali večírek? Oslavu pro přátele? Žádný problém. Nebo si naopak chcete užít klidu a o samotě posedět s knihou? Pak si ji nemusíte ani nosit, naše knihovnička je tu pro vás. Free wi-fi je samozřejmost. Stejně jako prostor pro nekuřáky i kuřáky. Jsme prostě SAMETOVÍ.

Dnes otevřeno: 9:00–18:00 Zobrazit všechny dny

http://www.darkvelvetcafebar.cz
darkvelvetcafebar@centrum.cz
+420 731 181 565

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorie Kavárny

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Dark Velvet

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,4/5 (271 hodnocení)
Hana

příjemná obsluha

průměrné quiche

10. 3. 2016
Martin

Veľmi príjemná pani, ktorá nás obsluhovala a neočakávaná možnosť posedieť si v príjemnej záhradke za podnikom. Užili sme si to. Quiche bol chutný a ľadový čaj osviežujúci. Určite sa sem znovu vrátime.

Vyjádření partnera
Dark Velvet Před 2 roky

Děkujeme za hezkou recenzi a těšíme se na vaši další návštěvu . Dark velvet . :-)

27. 9. 2015
Jaroslav

Quiche je dobrý je poznat, že je vyroben z kvalitního masa. Samotná kavárna je skvěle vyřešena (oddělené místnosti pro kuřáky a nekuřáky), navíc uvnitř je něco jako galerie – hezké obrazy.

Vyjádření partnera
Dark Velvet Před 2 roky

Děkujeme za hezkou recenzi . Dark velvet cafe bar . :-)

8. 9. 2015
Hana

Velmi přjemná paní, která quiche připravila.

Nemožnost parkován.

Vyjádření partnera
Dark Velvet Před 2 roky

Dékujeme za pochvalu , ale parkování není v našich silách ovlivnit . Ale to jistě jako každý soudný návštěvník víte . Dark velvet cafe bar . :-(

7. 9. 2015
Tereza

Koláč byl vynikající. Nepamatuji se, že bych někdy byla tak spokojená s chutí jídla v nějaké restauraci. Ledový čaj byl také výborný. Poseděly jsme v zahrádce, kde prakticky nebyl slyšet hluk ulice. Obsluha byla také velmi příjemná.

Vyjádření partnera
Dark Velvet Před 2 roky

Děkujeme za hezkou recenzi a těšíme se na vaši další návštěvu . Dark velvet cafe bar . :-)

4. 9. 2015

Další hodnocení (17)