Dark Velvet

Praha, Husitská 677/15

„Velice příjemné prostředí, jídlo vynikající a obsluha velice milá. Není co dodat, naprosto super vše :)“ — Šárka, Před 3 roky

„Velice příjemné prostředí, jídlo vynikající a obsluha velice milá. Není co dodat, naprosto super vše :)“ — Šárka, Před 3 roky

O nás

Už vás nebaví obyčejné kavárny? Není divu. Vždyť je to nuda. Vy přece chcete něco jiného. Potřebujete rozmazlovat. SAMETOVĚ rozmazlovat. DARK VELVET * pohodový cafe bar a rodinná kavárna Křesílka jako u babičky, zákusky jako od maminky, zákoutí, kde se budete cítit jako doma. Je libo kávu? SAMETOVÉ pohlazení? Proč ne? Klasickou, ale třeba také fialkovou, levandulovou nebo růžovou… A k tomu dortíčky, chlebíčky, domácí masové koláče, domácí limonády a plno dalších dobrot. Rádi byste uspořádali večírek? Oslavu pro přátele? Žádný problém. Nebo si naopak chcete užít klidu a o samotě posedět s knihou? Pak si ji nemusíte ani nosit, naše knihovnička je tu pro vás. Free wi-fi je samozřejmost. Stejně jako prostor pro nekuřáky i kuřáky. Jsme prostě SAMETOVÍ.

Zobrazit více
Dark Velvet
Husitská 677/15, Praha, 13000 (zobrazit na mapě)

Dark Velvet

Husitská 677/15, Praha

Zobrazit na mapě
Dnes otevřeno 9:00–18:00
Vybavení a služby
Internet zdarma
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky
Letní zahrádka
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Hana

příjemná obsluha

průměrné quiche

Martin

Veľmi príjemná pani, ktorá nás obsluhovala a neočakávaná možnosť posedieť si v príjemnej záhradke za podnikom. Užili sme si to. Quiche bol chutný a ľadový čaj osviežujúci. Určite sa sem znovu vrátime.

Jaroslav

Quiche je dobrý je poznat, že je vyroben z kvalitního masa. Samotná kavárna je skvěle vyřešena (oddělené místnosti pro kuřáky a nekuřáky), navíc uvnitř je něco jako galerie – hezké obrazy.