Amradent

4,6 / 5 (249 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „fresh“

AmraDent je moderní zubní ordinace v centru Prahy, kde nabízíme kompletní sortiment obecné péče o zuby, kterou budete potřebovat v průběhu svého života. Nabízíme vysoce kvalitní a individuální preventivní zubní péči pro kojence, děti, dospělé a seniory. Členové našeho týmu jsou velmi přátelští a díky nim se budete cítit pohodlně a vítáni. Jejich profesionální přístup a vynikající interpersonální dovednosti zaručují kvalitní péči o Váš úsměvem – s úsměvem.

Dnes zavřeno Zobrazit všechny dny

Veronika Matýsová
http://www.amradent.com
amradent@gmail.com
+420 773 039 040

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorie Krása, zdraví a relaxace

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Amradent

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
V.

fresh

11. 1. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Lukas

Zákrok byl reklamován u Slevomatu, vzhledem k deklarované záruce spokojenosti. Nicméně, záruka se nevztahuje na výsledek, tudíž je k ničemu. Zuby, které už předtím byly nadstandardně bílé a po předchozí dentální hygieně zákrok nevybělil, zůstaly jen nevzhledné skvrny. Průbeh procedury a přístup byl ok, ale jsem velmi nespokojená s výsledkem. Vyhozené peníze, bohužel.

5. 8. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Mrvtom

doktorka

17. 7. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Danca

Skvělý přístup slečna dentistka byla moc hodná, vše skvěle vysvětlila doporučila, postarala se suprově. Často se ptala jestli je všechno v pořádku. Ordinace byla příjemná a ikdyž jsem měla trochu komplikace před bělením a dost mě to bolelo tak jsem se cítla příjemně a slečna dentistka si se vším výborně poradila!! Všem vřele doporučuji.

5. 7. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Katka

Hrozná orientace v budově, pak jsem čtvrt hodiny čekala v čekárně ordinace kliniky, než mě někdo poslal jinam, že dentální hygiena je jinde

2. 7. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (32)

Podobné podniky