SKI AREAL AVALANCHE

3,4 / 5 (9 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Ubytování bylo v pořádku. Jídlo chutné, jen u snídaně pokaždé něco došlo. Perfektní poloha a vyžití pro děti. Bazén je vhodný max pro děti, plavat se v něm nedá, sauna byla menší ale dostatečná. Velmi milý a ochotný personál. Překvapivé bylo, že nikdo nám osobně nepředával apartmán a ani si jej osobně nepřebíral, jestli jsme si něco neodnesli domů. Doporučuji rodinám s dětmi. “

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorie Víkendové pobyty

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku SKI AREAL AVALANCHE

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
3,4/5 (9 hodnocení)
Kytusek

byla to velikonoční akce zaměřená hlavně pro děti, vzhledem k obsazenosti hotelu a zájmu -spíše nezájmu rodičů bylo mnoho akcí vynecháno(což je škoda)Ale zase my to chápeme…

19. 5. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Silvie

Ubytování bylo v pořádku. Jídlo chutné, jen u snídaně pokaždé něco došlo. Perfektní poloha a vyžití pro děti. Bazén je vhodný max pro děti, plavat se v něm nedá, sauna byla menší ale dostatečná. Velmi milý a ochotný personál. Překvapivé bylo, že nikdo nám osobně nepředával apartmán a ani si jej osobně nepřebíral, jestli jsme si něco neodnesli domů. Doporučuji rodinám s dětmi.

11. 5. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Markovičová

Večeře skvělé, snídaně standardní, ubytování slušná úroveň, okolí ve výstavbě, personál asi v zácviku, jinak zajímavé místo.

22. 4. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jedenlev

Ubytování vhodné pro dva, nikoli pro rodinu se dvěma dětmi. Před nákupem mi bylo telefonicky potvrzeno, že je v apartmánu kuchyňka, nebyla to pravda. Jde o jeden malý pokoj ve kterém pro 4 není k hnutí. Bazén jsme byli schopni využít jednou v den odjezdu v 9 ráno, jinak byl neustále objednaný kromě termínu po 9 večer (což s malými dětmi nejde). Wellness jsme chtěli objednat v den příjezdu v 5 odpoledne a už nebyly žádné volné termíny na celý pobyt. Prakticky celý program pro děti byl bez náhrady a bez upozornění zrušený. Nafulovací hrad byl většinou vyfouknutý, prý z provozních důvodů, samozřejmě nikde nebylo uvedeno, kdy bude v provozu a kdy ne. Polopenze samozřejmě to nejlevnější typu sekaná nebo sekaný řízek nebo zapékané těstoviny – vyberte si. Personál poměrně příjemný. Krajina a okolí fajn, hodně míst k výletům. Za to ty 2 hvězdičky. Když to shrnu, tak za ty peníze jsme mohli jet do hotelu se snídaní za plnou cenu.

22. 4. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.