Kategorie

SKI AREAL AVALANCHE

3,4 / 5 (9 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Ubytování bylo v pořádku. Jídlo chutné, jen u snídaně pokaždé něco došlo. Perfektní poloha a vyžití pro děti. Bazén je vhodný max pro děti, plavat se v něm nedá, sauna byla menší ale dostatečná. Velmi milý a ochotný personál. Překvapivé bylo, že nikdo nám osobně nepředával apartmán a ani si jej osobně nepřebíral, jestli jsme si něco neodnesli domů. Doporučuji rodinám s dětmi. “

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorie Víkendové pobyty

Hodnocení podniku SKI AREAL AVALANCHE

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
3,4/5 dle 9 hodnocení
Kytusek

byla to velikonoční akce zaměřená hlavně pro děti, vzhledem k obsazenosti hotelu a zájmu -spíše nezájmu rodičů bylo mnoho akcí vynecháno(což je škoda)Ale zase my to chápeme…

19. 5. 2014
Užitečné? Ano
Silvie

Ubytování bylo v pořádku. Jídlo chutné, jen u snídaně pokaždé něco došlo. Perfektní poloha a vyžití pro děti. Bazén je vhodný max pro děti, plavat se v něm nedá, sauna byla menší ale dostatečná. Velmi milý a ochotný personál. Překvapivé bylo, že nikdo nám osobně nepředával apartmán a ani si jej osobně nepřebíral, jestli jsme si něco neodnesli domů. Doporučuji rodinám s dětmi.

11. 5. 2014
Užitečné? Ano
Markovičová

Večeře skvělé, snídaně standardní, ubytování slušná úroveň, okolí ve výstavbě, personál asi v zácviku, jinak zajímavé místo.

22. 4. 2014
Užitečné? Ano
Jedenlev

Ubytování vhodné pro dva, nikoli pro rodinu se dvěma dětmi. Před nákupem mi bylo telefonicky potvrzeno, že je v apartmánu kuchyňka, nebyla to pravda. Jde o jeden malý pokoj ve kterém pro 4 není k hnutí. Bazén jsme byli schopni využít jednou v den odjezdu v 9 ráno, jinak byl neustále objednaný kromě termínu po 9 večer (což s malými dětmi nejde). Wellness jsme chtěli objednat v den příjezdu v 5 odpoledne a už nebyly žádné volné termíny na celý pobyt. Prakticky celý program pro děti byl bez náhrady a bez upozornění zrušený. Nafulovací hrad byl většinou vyfouknutý, prý z provozních důvodů, samozřejmě nikde nebylo uvedeno, kdy bude v provozu a kdy ne. Polopenze samozřejmě to nejlevnější typu sekaná nebo sekaný řízek nebo zapékané těstoviny – vyberte si. Personál poměrně příjemný. Krajina a okolí fajn, hodně míst k výletům. Za to ty 2 hvězdičky. Když to shrnu, tak za ty peníze jsme mohli jet do hotelu se snídaní za plnou cenu.

22. 4. 2014
Užitečné? Ano
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.