Kategorie

CK Quality Travel

3,9 / 5 (1119 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Super zábava pro malé i velké“

Dnes zavřeno Zobrazit všechny dny

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Poznávací zájezdy, Eurovíkendy, Do zahraničí

Hodnocení podniku CK Quality Travel

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Táňa

Paní průvodkyně byla fajn.

Přístup cestovní kanceláře! Jeli jsme poprvé s touto CK a naposledy. Do dnešního dne nám dluží peníze za zájezd. Komunikace z jejich strany opravdu katastrofální.
Přehazují si nás jako horký brambor a nic se neděje.
Děkuji, ale nikdy více!

16. 2. 2016
Užitečné? Ano
Kremenakova

Již nikdy více s touto CK!!! Po příjezdu na objednany hotel Marco polo nám bylo sděleno, ze pro nas bohužel nemají ubytováni, ze musíme na hotel Royal (bylo více takových klientu). Na hotelu Royal pro nas take neměli domluvené ubytováni od CK. Zůstali jsme s malym dítětem pred hotelem. Delegát, který byl na míste teprve jeden den nevěděl nic a jiné ubytováni pro nas neměli. Non-stop linka CK take nic nevyresila, jen se stale omlouvala a rikala, ze to řeší. Nakonec jsme pouze sepsali na míste stížnost a museli jsme jet zpátky domu. Žádná dovolena!!! CK to s nami zatím jeste nevyresila. Stale mají naše peníze za služby, ktere ne zajistili. Nikomu bych je NEDOPORUCILA!!!!

7. 7. 2016
Užitečné? Ano
Markéta

už nikdy více – nejhorší zájezd, na kterém jsem byla. V den zájezdu 1.7. (dle pokynů byl odjezd stanoven na 22:00, klient se má dostavit 15 minut před odjezdem) mi kolem poledne volají z kanceláře, že se posouvá odjezd na 20 hodinu (neřekli proč) , pro mimopražské myslím informace na poslední chvíli. Včas jsme dorazili na místo odjezdu, po oslovení slečny, nijak neoznačené, jsme se dozvěděli, že jedeme z Prahy do Itálie přes Brno, nevěřícně jsem na ní koukala, když mi tvrdila, že to není zajížďka. Autobus přijel na místo odjezdu po 20 hodině, žádná omluva, vysvětlení. Tak se cca 35 lidí trmácelo 3 hodiny do Brna, aby tam přistoupilo cca 10 osob. Přistoupivší delegátka v Brně nám sdělila, že přijezd k parku je plánován na 10 hodinu, v té chvíli tomu mohla věřit jen ona. Další zdržení – museli jsme nejprve vysadit lidi, kteří jeli na týdenní pobyt k jezeru, řidiči neznali cestu, bloudění. Kolem 13:30 jsme dorazili k parku. Pro slečnu delegátku asi znamená kolem 10 hodiny něco jiného než pro nás ostatní. Další půl hodiny čekání než přijde se vstupenkami. Takže do parku jsme se dostali ve 14 hodin. Cesta zpátky zase přes Brno. Předtím zase zajížďka a vyzvednutí těch co se vraceli ze zájezdu (nechápu, proč tam řidiči nedojeli předem). Hrozná cesta zpět, autobus hrůza, plastové komponenty řičeli, že se jeden bál, že na nás něco vypadne, nepohodlný autobus, málo místa. Slečna delegátka vystoupila v Brně beze slova. Před 4 lety jsem byla na tom samém zájezdu a vše skvěle fungovalo, tentokrát bohužel ne. Nechápu, proč se mám s dítětem trmácet 17 hodin busem, když se to normální jede 10 hodin. S touto kanceláří bych nejela ani do Berouna, určitě tam jezdí přes Liberec. Park je samozřejmě krásný a zábavný, ale to není zásluha kanceláře, ta měla zajistit služby – dopravu, vstupenky, delegáta. A to byla katastrofa.

4. 7. 2016
Užitečné? Ano
Eliška

super byly jsme nadčené :)

Hodnocená nabídka: Za kouzlem Paříže a Versailles
30. 12. 2016
Užitečné? Ano
Jana

Jídlo
Bazén

Pokoj s okny hned u hlavní silnice a bez balkonu – nebylo kde sušit plavky a ručníky
Kyvadlový autobus k jezeru měl údajně jezdit od hotelu – 0,5 km strmým kopcem není zrovna u hotelu (nemluvě o četnosti spojů)

5. 12. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (355)