Kategorie

Levandulová prádelna s.r.o.

2,0 / 5 (2 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Mandlování-velké zklamání,cena srovnatelná s mým mandlem bez slevy,vyvážená rychlým zhotovením.Bohužel na kvalitě to bylo znát.Sama jsem před lety měla mandl a zakládala jsem si na skládání prádla roh na roh.To se nekonalo ani u závěsu /80cm x 30cm/. Kulaté ubrusy potřebují zkušenost, mandlovat po niti, co nejméně skládat a to u všeho přes prst.Zvláště u ubrusů je to důležité,jinak jsou samý neslušný kosočtverec z vytvořených záhybů.U povlečení se to ztratí,ale na stole ne.Všechny musím přežehlit a teď půjde hůř zlikvidovat vytvořené záhyby.Vyhozené peníze,hvězdičky dávám jen za rychlost/ obvyklá doba bývá týden,tady 2 dny/.Doporučit mohu jen nenáročným zákaznicím,nebo těm které mají povlečení jen na výměnu a ne na uložení do skříně.“

kamenná provozovna

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorie Praktické

Hodnocení podniku Levandulová prádelna s.r.o.

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
2,0/5 dle 2 hodnocení
5 0
4 0
3 0
1 0
Nada

Mandlování-velké zklamání,cena srovnatelná s mým mandlem bez slevy,vyvážená rychlým zhotovením.Bohužel na kvalitě to bylo znát.Sama jsem před lety měla mandl a zakládala jsem si na skládání prádla roh na roh.To se nekonalo ani u závěsu /80cm x 30cm/. Kulaté ubrusy potřebují zkušenost, mandlovat po niti, co nejméně skládat a to u všeho přes prst.Zvláště u ubrusů je to důležité,jinak jsou samý neslušný kosočtverec z vytvořených záhybů.U povlečení se to ztratí,ale na stole ne.Všechny musím přežehlit a teď půjde hůř zlikvidovat vytvořené záhyby.Vyhozené peníze,hvězdičky dávám jen za rychlost/ obvyklá doba bývá týden,tady 2 dny/.Doporučit mohu jen nenáročným zákaznicím,nebo těm které mají povlečení jen na výměnu a ne na uložení do skříně.

2. 6. 2014
Užitečné? Ano
Petr

Prádelnu bych spíše nedoporučil, připadal jsem si, že tam otravuji a snaha vyhovět bohužel veškerá žádná. Trvalo to i docela dlouho (4,5 pracovního. dne).

7. 5. 2014
Užitečné? Ano