Levandulová prádelna s.r.o.

2,0 / 5 (2 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Mandlování-velké zklamání, cena srovnatelná s mým mandlem bez slevy, vyvážená rychlým zhotovením. Bohužel na kvalitě to bylo znát. Sama jsem před lety měla mandl a zakládala jsem si na skládání prádla roh na roh. To se nekonalo ani u závěsu /80cm x 30cm/. Kulaté ubrusy potřebují zkušenost, mandlovat po niti, co nejméně skládat a to u všeho přes prst. Zvláště u ubrusů je to důležité, jinak jsou samý neslušný kosočtverec z vytvořených záhybů. U povlečení se to ztratí, ale na stole ne. Všechny musím přežehlit a teď půjde hůř zlikvidovat vytvořené záhyby. Vyhozené peníze, hvězdičky dávám jen za rychlost/ obvyklá doba bývá týden, tady 2 dny/.Doporučit mohu jen nenáročným zákaznicím, nebo těm které mají povlečení jen na výměnu a ne na uložení do skříně.“

kamenná provozovna

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

paní Víchová
http://www.levandulovapradelna.cz/
levandulova.pradelna@gmail.com
+420 723 303 886

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorie Praktické

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Levandulová prádelna s.r.o.

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
2,0/5 (2 hodnocení)
5 0
4 0
3 0
1 0
Nada

Mandlování-velké zklamání, cena srovnatelná s mým mandlem bez slevy, vyvážená rychlým zhotovením. Bohužel na kvalitě to bylo znát. Sama jsem před lety měla mandl a zakládala jsem si na skládání prádla roh na roh. To se nekonalo ani u závěsu /80cm x 30cm/. Kulaté ubrusy potřebují zkušenost, mandlovat po niti, co nejméně skládat a to u všeho přes prst. Zvláště u ubrusů je to důležité, jinak jsou samý neslušný kosočtverec z vytvořených záhybů. U povlečení se to ztratí, ale na stole ne. Všechny musím přežehlit a teď půjde hůř zlikvidovat vytvořené záhyby. Vyhozené peníze, hvězdičky dávám jen za rychlost/ obvyklá doba bývá týden, tady 2 dny/.Doporučit mohu jen nenáročným zákaznicím, nebo těm které mají povlečení jen na výměnu a ne na uložení do skříně.

2. 6. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Petr

Prádelnu bych spíše nedoporučil, připadal jsem si, že tam otravuji a snaha vyhovět bohužel veškerá žádná. Trvalo to i docela dlouho (4,5 pracovního. dne).

7. 5. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano