Kategorie

Gallery Winery

4,4 / 5 (132 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Koupeno jako dárek pro otce, který byl potěšen. Kurz doporučuji ale jen opravdovým začátečníkům, pokud se o víno zajímáte a nějaké znalosti a ochutnávky za sebou už máte, vyberte raději jiný.“

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Ostatní kurzy, Zábava a volný čas

Hodnocení podniku Gallery Winery

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Barbora

Koupeno jako dárek pro otce, který byl potěšen. Kurz doporučuji ale jen opravdovým začátečníkům, pokud se o víno zajímáte a nějaké znalosti a ochutnávky za sebou už máte, vyberte raději jiný.

22. 12. 2016
Užitečné? Ano
Olga
18. 12. 2016
Užitečné? Ano
Radana

příjemná přátelská atmosféra, dobrá vína

17. 2. 2016
Užitečné? Ano
Z

Prostředí.

Název akce. Jednalo se o ochutnávku vín, ne o sommelierský kurz.

Vyjádření partnera
Gallery Winery Před 11 měsíci

Dobrý den, tento kurz je kurzem zaměřeným pro začátečníky a jeho obsah je opravdu informacemi nabitý: Během 4 hodinového kurzu someliér seznamuje účastníky s jednotlivými druhy vín (ze všech světových oblastí) a to samozřejmě formou jejich degustace. Účastníci se také učí, na konkrétních případech, jak rozpoznat vady vín, apod.. Samozřejmě se průběžně v kurzu probírá historie, výroba, zpracování vína a klasifikace vín v jednotlivých státech. V případě že Vám byly všechny tyto informace již dobře známé, doporučujeme Vám absolvovat spíše kurz pro pokročilé (termíny naleznete na našich www.gallerywinery.cz).

14. 2. 2016
Užitečné? Ano
Michaela

Kurz byl dárkem pro rodiče. Pojat v přátelské atmosféře, se spoustou zajmavých informací a zkušeností ze života. Byli spokojeni.

21. 1. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (38)