Hodnocení podniku  Salon Perfect Visage

4,5/5 (358 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Simona

Naprostá spokojenost s poskytnutou péčí, paní kosmetička byla velmi milá, vše mi vysvětlila, salón hned u metra Budějovická. Pleť byla pěkně vyčištěna a určitě to nebyla má poslední návštěva. :)

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 3 roky

Děkuji, velmi mě těší Vaše spokojenost a pozitivní výsledek ošetření, budu se na Vás opět těšit. Krásné odpoledne Vám přeji

2. 6. 2018
Fiestadi3

Všechno

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 3 roky

Děkuji, jsem ráda, že se ošetření líbilo, přeji krásný den

30. 5. 2018
Olga

Mila a profesionalni pani kosmeticka. Salon v bezprostredni blizkosti stanice metra. Vynikajici vysledek.

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 3 roky

Dobrý den. Moc mě těší, že jste spokojená a že ošetření vaší pleti prospělo.
Přeji krásné odpoledne

13. 5. 2018
Monika

Skvělý přístup a hned po proceduře byly zbát rozdíly a týden po velké zlepšení, už jsem objednaná na další termín.

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 3 roky

Dobrý den, moc mě to těší, snažím se pro každou zákaznici udělat maximum včetně případně doúpravy procedury podle potřeby pleti. Těším se na Vás a další dobré výsledky.
Krásné nedělní odpoledne

12. 5. 2018
Verunka

Hezké prostředí, dobrá dostupnost, moc milá paní.
Maska, mikrodermabraze, peeling, maska, gel, laser, krém.

Odešla jsem se stejným množstvím černých teček a jiných zánosů, se kterými jsem přišla. (mam hladší/ obroušený obličej, to ano) Podle mého laického názoru moc žádné hloubkové čištění neproběhlo a to to byl hlavní důvod, proč jsem přišla. Takže si místo večerních plánů budu nípat obličej sama neodborně.
Většinu času jsem ležela s maskou na obličeji, to mohu doma.

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 3 roky

Vážená slečno, je to tak jak říkáte - dle vašeho laického pohledu. Většinu času jste rozhodně s maskou ležet nemohla, protože jsem měla dost práce dermabrazí obličej vyčistit a na masku v této proceduře zbylo bohužel pouze 7 minut. Na začátku ošetření opravdu nikdy-jak uvádíte vy - maska není. To si možná pletete s enzymatickým peelingem, který je druhý na řadě. Dermabraze probíhala víc než 20 minut právě proto, že pleť byla opravdu nadměrně zanešená. Vakuum na odsávání bylo na maximu a hlouběji se brousit opravdu nedá. Navíc po dermabrazi jsem vám ji dočišťovala čistící rašelinovou maskou pro problematickou pleť. Já jsem pozitivní výsledek viděla i bez lupy. A "nípat"pleť opravdu dobré není, případné následné jizvičky se těžko odstraňují. Tato procedura je stavěna pro aknotickou pleť, nikoli pro genetikou dané rozšířené póry - ty vám neodbrousí
ani plastický chirurg, dají se pouze částečně vylepšit.
Příjemný večer přeji

9. 5. 2018
Pavlina

Dnes moje maminka absolvovala ono údajné komplexní ošetření zralé pleti. Proceduru absolvovala na uvedené adrese. O to větší bylo její překvapení, že se jednalo o byt resp, jednu místnost v něm (fotky „salonu“ neodpovídají). Ošetření prováděla paní, u které ji zarazilo, že nebylo potřeba si ani odložit šaty, odlíčení provedla bez odlíčení očí a bez následného dočištění, pod hlavu dostala papírovou utěrku, a to samé do výstřihu. Kosmetická „masáž“ byly letmé doteky, trvající cca 5 minut. Diagnostika pleti nebyla provedena. Následný enzymatický peeling trval 15 minut. Na odstranění peelingu stačily dva vatové tamponky. Při dotazu, jaký druh kosmetiky je používán, odpověď zněla: „Dělá to ta firma, co vyrábí lasery“, víc se nedozvěděla a v podobném smyslu zbytek kosmetického ošetření. Paní si před procedurou ani neumyla ruce, v místnosti chybělo i zrcadlo.
Maminka byla zklamaná a službu nedoporučuje.

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 3 roky

Dobrý večer
Vaše maminka Vám to opravdu "věrohodně"
vylíčila. Nechápu, jak bych kosmetické ošetření dle vaší maminky měla provádět ve více než jedné místnosti? V další části se nachází masáže a hygienická zařízení .Je dobré při koupi voucheru číst co obsahuje a také naslouchat tomu, co je k ošetření vysvětlováno. Enzymatický peeling trvat 15 minut nemůže, dermabraze ano. Bylo jí navíc v rámci voucheru nabízeno ošetření vlasového porostu laserem - odmítnuto se slovy, že má dobrou kadeřnici a vyn ikající přípravky, nad nabízeným laserovým ošetřením rukou mávla a na další znělo hm. To jsem jí nabízela při naaplikované masce na pleti, abych pro ni čas lépe využila.
Již od příchodu se paní Valentová chovala značně přezíravě, na podanou ruku ani nereagovala, vše při snaze cokoliv vysvětlit "věděla". Moje klientela se rozhodně ráda do spodního prádla nesvléká, pokud se nejedná o ošetření se 40minutovou masáží včetně trapéz a dekoltu(na to mám speciálně našité bílé bavlněné košilky). To však toto hodinové ošetření nezahrnuje. Jaká kosmetika je používaná (od výrobce laserů) jsem jí sdělila sama, že jednotlivé přípravky jsou také kompatibilní. Prostěradla mám pro každou klientku na ten den zvlášť, jednorázové ručníky jsou používané pro případné potřísnění, aby se daly při ošetření vyměnit. A zrcadlo v místnosti být z bezpečnostních důvodů kvůli možnému odrazu laserového paprsku být nesmí, je v hygienické části naproti. Na ruce používám před i mezi a po ošetření dezinfekci, nejen kvůli klientce, ale i pro svoji ochranu. Možná to mytí rukou i mezi ošetřením při neustálém prohlížení tapet a stropu nevnímala.
Přeji hezký večer

2. 5. 2018
Kačenka

Paní kosmetička byla milá, vše na začátku vysvětlila. Během procedůry na mě nemluvila, což mi osobně vyhovovalo, na kosmetiku si jdu odpočinout a ne poklábosit :)
Salón se nachází v blízkost metra.

Byla to moje první zkušenost s mikrodermabrazí, bohužel mám citlivou pokožku a bradu jsem druhý den měla poškrábanou a objevily se mi stroupky, okolí si myslelo, ze se mi objevila nějaká infekce či pásový opar :)) čekala jsem vyčištěnější pleť, vyhovovalo by mi spojení s ručním čištěním, tomu se dle mého nic nevyrovná. Každopádně to po zákroku šlo dobře, a tak jsem si pleť doma vyčistila sama. Dle popisu – bod , , cílená masáž" jsem počítala s masáži, na kterou jsem se velmi těšila a díky které jsem si taky tak trochu zakoupila voucher, ale masáž není součástí balíčku, pod pojmem cílená masáž se ukrývá peeling, což mě mrzelo.

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 3 roky

Milá slečno,
jak dobře sama víte, v části brady jsem Vám mikrodermabrazi provádět nechtěla. Provedena byla na Vaši žádost, Cílená masáž
je opravdu masáž čistící rašelinovou maskou na dočištění pleti a je prováděna dle stavu pleti a cílena především na problémy pleti -také na problematickou pleť je určena.Klasická masáž na roznesení akné opravdu vhodná není. R ozhodně rýpání pleti neprospívá a občas ke mně chodí klientky, které mají po takovémto "čištění" na pleti pozůstatky v podobě jizviček, které je rozhodně lepší nevytvořit,
než následně postupně likvidovat. Ono velmi záleží, jakou každodenní péči dostává pleť doma, dobře si neumím představit vaše "dovyčištění " doma po proceduře - a že to lépe tak šlo?to by přeci vyčištěno bylo. Ano, stroupečky - to je nános odumřelých kůžiček na nevhodně ošetřovaném akné doma, které dermabraze odstraní (často je pod nimi nedohojeno) a laser nastartuje novotvorbu zdravých buněk. Hodně mých klientek by Vám potvrdilo, že dobré výsledky se dostaví.

26. 4. 2018
Bára

Paní byla strašně milá a ochotná. Určitě to nebyla poslední návštěva, jelikož výsledky se. Nedostaví hned po prvním sezeni. 😊

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 3 roky

Dobrý večer
Výsledky jsou většinou viditelné za 2-3 dny
po laserovém ošetření. Pokud je v té době v pokožce skryt další problém, tak se projeví a následně i podstatně rychleji eliminuje. Laserové světlo působí pozitivně nejen na již stávající problém na povrchu pokožky. Pro trvalý efekt je dobrá pro pokožku pravidelnější péče - záleží, jak dlouho problém trvá.
Je to tak, jak jsem Vám vysvětlovala a budu se na Vás moc těšit. Přeji příjemný večer

18. 4. 2018
Dávid

Manželka bola veľmi spokojná :)

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 3 roky

Jsem ráda, že Vámi zakoupený dárek pro Vaší paní udělal radost, děkuji

17. 4. 2018
Terezie

Místo přímo na metru Budějovická, paní byla opravdu velmi příjemná. Kosmetické ošetření příjemné a mikrodermabraze opravdu důkladná – zbavila mě z velké části krupičky z čela (aspoň na nějakou dobu).

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 3 roky

Děkuji, Vaše spokojenost mě velmi těší

14. 4. 2018
Lucie

Úžasný a dokonalý relax.

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 3 roky

Děkuji, moc mě těší

1. 3. 2018
Adéla

Byla jsem nadmíru spokojená a doufám, že se tady tahle nabídka ještě někdy objeví, určitě bych využila znovu. Paní byla hrozně příjemná a vše mi vysvětlila. Zákrok byl naprosto bez problému a mé velmi problematické pleti to moc pomohlo. Určitě doporučuju.

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 3 roky

Děkuji, moc mě těší, ráda Vás opět uvítám

12. 2. 2018
Zdenka

Výsledek nebyl jaký jsem očekávala.

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 3 roky

Pokud je aknotický problém větší, nestačí ošetření jednou za pár měsíců . Také, pokud i nadále problémy přetrvávají, je dobré navštívit alergologa, pokud je alergie čii citlivost na nějakou potravinu, je třeba se alergenu vyhýbat, aby laserový efekt mohl přetrvávat.
i takové případy v klientele mám a lze i tak úspěšně laserem a celkovou péčí problém řešit..

17. 11. 2017
Petra

Moc příjemná paní kosmetička, hezké prostředí salonu. Kosmetika mi vyhovala, byla to skvělá relaxace :-). Příště se objednám znovu!

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 3 roky

Děkuji, budu se opět na Vás těšit

10. 10. 2017
Marcela

dobrá péče

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 3 roky

Děkuji, spokojenost zákaznice mě vždy potěší

4. 10. 2017
Jitka

Spokojenost. Byla tam moje neteř.

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 3 roky

Děkuji, ráda opět uvítám

16. 9. 2017
Tereza

Paní byla velice milá a precizní.
A hlavně…sama měla pleť nádhernou.
Což je nejlepší reklama😚❤

---

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 3 roky

Děkuji, spokojenost zákaznice mě pokaždé
potěší.

30. 8. 2017
Lenka

Skvělé výsledky na moji pleť.

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 3 roky

Děkuji, moc mě těší, že ošetření pleti prospělo.

1. 8. 2017
Evaforejtova

Paní byla naprosto úžasná!! Vstřícná, skvělá, rychlá a bezproblémová domluva 😊 Při ošetření byla šetrná, skvělý výsledek, nemám co vytknout, při nejbližší příležitosti navštívím salon znovu 😊❤️

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 4 roky

děkuji, jsem ráda, že ošetření pleti prospělo a budu se těšít opět na Vaši návštěvu

1. 7. 2017
Zuzana

Vse v poradku

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 4 roky

Děkuji, těší mě

28. 6. 2017
Zdena

přístup a práce

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 4 roky

Děkuji, jsem vždy potěšena spokojeností mých zákaznic

30. 5. 2017
Ludmila

Velice milá a vstřícná paní, příjemné prostředí a spokojenost s ošetřením, budu se ráda vracet

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 4 roky

Děkuji,jsem ráda, že jste spokojená a budu se opět na Vás těšit.

30. 5. 2017
Libuše

Vše bylo naprosto perfektní. Příjemné prostředí, vstřícný a profesionální přístup a řada skvělých tipů… mohu jen doporučit.

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 4 roky

Těší mě, že jste byla spokojená,děkuji

11. 5. 2017
Nina

Klidné prostředí, příjemná kosmetička.

Nenašla jsem nic, co by se mi nelíbilo. Secesní dům je zajímavá zkušenost.

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 4 roky

Děkuji, jsem ráda, že se Vám líbilo

3. 5. 2017
selmicka

výsledek kosmetického ošetření

paní kosmetička nevysvětlila jednotlivé procedury a neupozornila předem na použití různých přístrojů, takže mi nebylo příjemné se zavřenýma očima čekat, co bude…

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 4 roky

To je mě mrzí, vždy vysvětluji, pokud se mi nejeví, že klientka spí a má vše přečteno - potom nerada vyrušuji, ale stačí se i zeptat.
Děkuji za připomínku

2. 5. 2017
Jana

Přístup.

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 4 roky

Děkuji

20. 4. 2017
Serafina

paní byla sympatická

prosředí se mi mc nelíbilo, všechno působilo zapatlaným a ušmudlaným dojmem.

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 4 roky

Pro mne dobré poučení, měla bych více svítit, beru však ohled na zákaznice a budu brát i nadále

26. 2. 2017
Vfraitova

Moc milá a šikovná paní. S pletí jsem velmi spokojená a na kosmetiku mám již další termín:)

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 4 roky

Děkuji, budu se těšit

22. 2. 2017
Lenka

Příjemná paní, příjemné prostředí a mé pleti udělalo ošetření velice dobře, budu k paní chodit i nadále.

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 4 roky

Jsem ráda, že se vám vše líbilo a bylo užitečné, budu se těšit příště

21. 1. 2017
Karolína

Profesionální přístup, dobrá domluva, po ošetření viditelné zlepšení pleti

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 4 roky

Těší mě, že ošetření prospělo, děkuji

13. 1. 2017
Jana

Milá paní kosmetička, ochotná, doporučila vhodnou kosmetiku i jak se o pleť starat. Ošetření přizpůsobila aktuálnímu stavu pleti.

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 4 roky

Jsem ráda, že jste byla spokojená. Děkuji

3. 1. 2017
Alena

profesionalita, skvělé ošetření, milá paní, výborné rady a doporučení, vstřícnost

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 4 roky

Děkuji, jsem ráda, že se Vám ošetření líbilo

3. 1. 2017
TEREZA

vše v pořádku, příjemné prostředí

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 4 roky

Jsem ráda, že se líbilo,děkuji

6. 12. 2016
Klára

Moc milá a pečlivá paní.

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 4 roky

Děkuji, těší mě spokojenost mých klientek

5. 12. 2016
Sarka

Jsem velmi spokojená s přístupem paní kosmetičky. Umí poradit a ošetření přizpůsobí přesně tomu, co potřebujete. Ráda se vrátím.

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 4 roky

Jsem moc ráda, že ošetření je přínosem pro Vaši pleť.
Děkuji a těším se

13. 11. 2016
Terez

Vše naprosto perfektní, paní kosmetička velice taktní a příjemná. Určitě návštěvu zopakuji.

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 4 roky

Děkuji, jsem potěšena Vaší spokojeností a ráda Vás opět uvítám.

1. 11. 2016
Michaela

Paní kosmetička je zkušená a milá, vše bylo příjemné. Vše vysvětleno. Skvělý relax. Proto hodnotím nadprůměrně. Doporučuji a děkuji.

Vše bylo příjemné, přijdu zas. Možná jen ty zvonky dole v domě jsou lehce nepřehledné.

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 4 roky

Děkuji, jsem ráda, že se Vám ošetření líbilo. Budu se opět
na Vás těšit

21. 9. 2016
Lenka

Příjemná paní kosmetička, byla jsem spokojená. Pěkné prostředí.

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 4 roky

Děkuji, jsem ráda, že se Vám líbilo

11. 9. 2016
Barbora

Prostředí

Pokud čekáte, že Vám kosmetička aknózní pleť pečlivě vyčistí, mýlíte se.
Víte-li jak má hloubkové čištění pleti vypadat (ať už ručně nebo ultrazvukovou špachtlí), budete hodně zklamané.
Pleť před čištěním paní kosmetička nezměkčila, ruční čištění pro ni znamená vymáčknout dva pupínky, které se jí zdají „zralé“, čištění ultrazvukem znamenalo jemné přejetí po pleti tam a zpět, za cca 7 min bylo hotové, což opravdu nestačilo.
Odcházela jsem nespokojená s nevyčištěnou pletí, za to asi po 4 maskách a ošetření laserem…
Rady tipu všem pomáhá avokádová maska a zkuste tenhle krém a tamten krém jsou mi také k ničemu, když mi kosmetička pleť pořádně nevyčistí.
S ošetřením nejsem spokojená. Pokud nemáte akné, ošetření může být příjemné a ještě si hezky popovídáte. Pokud ale chcete pleť vyčistit pořádně, jděte jinam.

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 4 roky

Milá slečno Hejkalová. Dostalo se Vám navíc ošetření jak zadní části těla, tak i dekoltu. Na Vaši reakci jsem upřímně řečeno čekala, protože Vaše návštěva bylo jedno jízlivé rýpání za druhým již od Vašeho příchodu a já jsem moc ráda, že mohu reagovat. To, že jste byla vytočená i z toho, že nejste rozrýpaná z ultrazvuku, mě uzemnilo opravdu nejvíc.Ono velmi záleží na tom, zda máte opravdu profi přístroj s certifikací zakoupený od značkového výrobce. Ostatně, pouhé rýpání nazývané číštěním ještě nikoho z akné nevyléčilo. Biostimulační laser ano- používají ho i některá soukromá kožní - mnohé moje klientky by Vám dobré výsledky potvrdily. Já chápu, že máte obrovský vnitřní problém, ale to je práce pro psychologa. Ten následný problém na povrchu kůže v tak obrovském rozsahu by se urovnáním psychiky aspoň zmírnil.
A dveřma - se nepráská, ruší to ostatní.
Ze srdce Vám přeji úspěch v dalších x salonech.

30. 8. 2016
Alena

Paní kosmetička byla velmi milá a vstřícná, dělá svou práci velmi dobře a poctivě, ještě mi poradila, ci si mám koupit a kde na moje potíže s kůží! Byla jsem velmi spokojená.

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 4 roky

Moc mě těší Vaše spokojenost a doufám i pozitivní účinek. Děkuji

11. 8. 2016
Alžběta

Laserové ošetření neproběhlo a bohužel galvanika také ne, ošetření spočívalo jen v nanesení různých druhů masek.
Ucpané póry vyčištěny nebyly a tudíž zůstaly všechny černé tečky :(
Bohužel vyhozené peníze :(.

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 5 roky

Je mi líto, ale asi to není hodnocení uvedené
akce. Laser používám úplně v každém i půlhodinovém ošetření, dle stavu pleti je vždy
prováděno čištění enzymatickou maskou a následně buď galvanikou, či ultrazvukem - dle typu pleti často v kombinaci s diamantovou mikrodermabrazí. Zaráží mě trošku reakce až víc jak po měsíci uplatnění voucheru a ještě delší době po samotném ošetření. Přeji příště pro vás lepší výběr.
Hezké odpoledne

30. 5. 2016
80renda

Milá paní a poradí

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 5 roky

Děkuji, moc mě těší spokojenost mých zákaznic

23. 4. 2016
Valentina

Zkušená a milá paní. Výsledek je vidět již po prvním ošetření! Určitě přijdu znova

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 5 roky

Děkuji, mám radost, že jste spokojená a výsledek viditelný již poprvé

11. 4. 2016
alena

Již podruhé jsem tuto paní kosmetičku navštívila. Péče velice pečlivá, příjemné prostředí.

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 4 roky

Děkuji, jsem ráda, že se Vám u mne líbí

30. 3. 2016
alena

Líbilo se mi vše. Příjemná paní kosmetička, profesionální péče, která byla ihned vidět. Vybrala jsem si, bude se ráda vracet.

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 4 roky

Děkuji, spokojenost zákaznice mě vždy potěší a těším se na Vás příště

30. 3. 2016
Petra

Všechno......, prostředí, přístup paní kosmetičky, ošetření. Chodím tam od té chvíle pravidelně.

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 5 roky

Moc mě těší, děkuji

14. 3. 2016
Karolína

Paní kosmetička byla moc milá, vše vysvětlila, dokonce upravila ošetření podle stavu mé pleti. Doporučuji.

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 5 roky

Děkuji, těší mě Vaše spokojenost

1. 3. 2016
A

Mily pristup pani kosmeticky.

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 5 roky

Děkuji, těší mě vaše spokojenost

12. 12. 2015
Dagmar

Pani kosmeticka mi vysla velice ochotne vstric pri domlouvani terminu. Jeji salon je diky poloze a vytahu velice dobre dostupny a prijemny. Nezazila jsem nikdy takovy a tak dlouho trvajici efekt po osetreni. Jeste nekolik dni po osetreni je videt, ze se neco delo. Plet je jemna a napnuta, osetreni zanechalo fantasticke ucinky! Rozhodne vrele doporucuji a rada se k ni vratim.

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 5 roky

Děkuji. Velmi mě těší Vaše spokojenost a moc ráda Vás opět v salonu PerfectVisage uvítám i na chystané novinky v kosmetickém ošetření.


1. 12. 2015
Jaruska

prijemna pani kosmeticka bezva odpocinek

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 5 roky

Těší mě to, děkuji.

9. 11. 2015