Kategorie

Hotel Polanka***

4,3 / 5 (389 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Velice ochotný personál,ve všem nám vyšli vstříc,jídlo chutné,pokoje na hotelu čisté a útulné,měla jsem pozvanou celou rodinu,slavila jsem tam narozeniny a opravdu všichni byli moc spokojeni!Rezervace proběhla bez problémů,paní provozní byla skvělá,moc děkujeme.“

horský hotel na sjezdovce

Dnešní nabídky Hotel Polanka***

Hodnocení podniku Hotel Polanka***

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jitka

Vše bylo bez problémů - domluva při rezervaci, domluva s personálem, služby.

Nám to nijak zvlášť nevadilo, ale někdo jiný by mohl mít připomínky k vybavení pokoje - asi by to chtělo opraváře a doladit drobné nedostatky u opotřebovaného nábytku a nefunkční ventilaci na WC.

Včera
Užitečné? Ano
Dzierzovka

Velice ochotný personál,ve všem nám vyšli vstříc,jídlo chutné,pokoje na hotelu čisté a útulné,měla jsem pozvanou celou rodinu,slavila jsem tam narozeniny a opravdu všichni byli moc spokojeni!Rezervace proběhla bez problémů,paní provozní byla skvělá,moc děkujeme.

Nebyli nic,k čemu bychom měli připomínky.

28. 11. 2016
Užitečné? Ano
Kateřina

Příjemné prostředí

Trochu horší přístup k chatičkám :)

15. 11. 2016
Užitečné? Ano
Květoslava

ubytování

Plánování předem ( co k večeři, v kolik večeři ). Bowling v nabídce - obsazeno, drink - nikdo nám nenabídl. Svatomartinská večeře - i když jsme přišli mezi prvníma, nejdříve se obsloužilo nejspíš VIP. Až jsem se ozvala, jestli ti v chatkách dostávají naposledy.

Krásné prostředí, udržované. Personál příjemný. Pokud bych příště jela, tak ne přes slevomat. Zaplatila bych si ubytování a zbytek, co bych v tu chvíli chtěla si zaplatila. Předem bych už nic neplatila, když to stejně nedostanu. Viz. drink + bowling.

14. 11. 2016
Užitečné? Ano
Irena

Byli jsme v tom místě už podruhé a na chatičky poskytující soukromí, nedáme dopustit. Krásný výhled na protější kopečky. Personál velice ochotný.

Letos mi chyběla v nabídce vířivka, těžko to považovat za minus, protože byl nedostatek vody, a to jsou přece objektivní příčiny:o).

8. 11. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (157)

Podobné podniky