Penzion Eva

3,7 / 5 (44 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Ubytování + snídaně + masáž“

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Wellness pobyty, Víkendové pobyty, Pobyty, Aktivní pobyty

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Penzion Eva

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Lenka

Ubytování.

Večeře byly jednotné, určené spíše pro vegetariány :-) Třetí chod ve formě plátku buchty z marketu by se dal také vyřešit lépe :-) Ale polévky byly vynikající.

14. 10. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Milan

Ubytování + snídaně + masáž

Večeře

13. 8. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Honza

Velice nepříjemná recepční – vedoucí,
s žádostí o pokoj s vanou, nám nebylo vyhověno i přesto, že pokoje byly volné(asi by se paní nechtělo uklízet schodiště),
dostali jsme pokoj, kde nebylo sociální zařízení, bylo přes společnou chodbu s dalším ubytovacím pokojem (kdyby tam někdo bydlel, nemáme žádné soukromí). V pokoji byl nevysátý koberec a v lůžku na prostěradle pochodovaly nějaké breberky. Podoba tříchodové večeře nás zde překvapila: polévka vařená ze sáčku, druhý chod – rýže a pečené kuře-žádná zeleninová obloha nebo něco, co by rozbilo chudobu talíře z vyvařovny ve fabrice… třetí chod – buchta – ok nejsme v luxusu. Na obsluhu v restauraci si nemůžeme stěžovat, velice příjemná.
Od paní z recepce jsem dostal nevhodně vyhubováno před jinými ubytovanými hosty, za špatně zaparkované auto. Když už jsem za tohle paní napomenul, že by se neměla takhle chovat k zákazníkům, tak při mé žádosti o kontakt na vedoucí se mi vysmála, že ONA je tady vedoucí… Tady se asi určitě neřídí příslovím „Náš zákazník – náš pán“.
děkujeme, ale tady už nás neuvidí určitě.

Vyjádření partnera
Penzion Eva Před 3 roky

Vaši stížnost beru jako neadekvátní, z provozních důvodů jste dostali pokojík v přízemí, nikdy neubytováváme společně v obou pokojích pokud nejste jako rodina i přesto má každý pokoj svoje vlastní sociální zařízení, co se týče koberce, dokonce nějaké breberky, večeře, beru že jste se nějakým způsobem musel pomstít za to že jsem Vás upozornila a to ne jednou, že nemůžete parkovat na chodníku pod okny. Řídíme se příslovím náš zákazník náš pán, ale máme určitá pravidla abychom zachovali pěkné prostředí pro ostatní klienty a děkuji 99,99% klientům kteří to pochopili Dagmar Vajdečková

17. 4. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Miroslav

Byl to dárek synovi a podle jeho vyjádření byl i s přítelkyní velmi spokojen

23. 3. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Paťa

Ochota personálu, krásné ubytování, snídaně ve formě švédských stolů nezklamala, pěkné okolí Jeseníků, finská sauna.

Studené a ne příliš dobré večeře, sleva na vlek 20% jen na určitý typ permanentky, kterou jsme ani nevyužili, masáž nebyla příjemná.

2. 3. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (0)