Hodnocení podniku  Prague Boats s.r.o.

4,4/5 (1 716 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Michal

atmosféra, jídlo

Skleněná část lodě je jen vpředu, zbytek je plast. Žádné uvítání, žádné sdělení o programu, plavbě. Seděli jsme na konci lodě, hned u rautu, takže hudba byla slyšet poměrně slabě. Plastové díly se po čase zamlžovaly, takže toho nebylo moc vidět, navíc neměli vyřešený odlesk vnitřních světel, což omezovalo výhled ven. Veškeré informace si člověk musel zjišťovat sám u číšníků, kteří byli částečně u kontrole při vstupu. Takže celkově hodnotím známkou 3.

26. 1. 2020
Alena

Loď

Neútulnost, asi díky velikosti lodi, málo vánočně vyzdobené, vůbec málo vánoční atmosfery.

29. 12. 2018
Eva

Samotná plavba

Loď byla úplně plná a výletníci bez rezervovaného místa nám vždy obsadili stůl jakmile jsme se šli juknout ven, takže jsme museli neustále někoho vyhazovat, což bylo dost nepříjemné.. Posádka tento problém nijak neřešila. Myslím, že když si koupíte lístek bez rezervace, tak nejen ušetříte, ale hlavně budete mít svatý klid..

8. 12. 2015
Jaroslav

plavba a výklad byl super

Studený řízek který urcitě namel 150g v syrovem stavu. Dále nebyla moznost výběru přílohy která byla avizována a Hlavne jsme nedostali certifikat o plavbe který byl taky avizován. Mrzelo to hlavně mou dceru.

9. 7. 2015
Vackovap

Koupani

6. 7. 2015
Lenka

Počasí se maximálně vydařilo, úmorná vedra na lodi byla snesitelná; obsluha velmi dobrá; jídlo také;

V pozvánce a tím jedním z důležitých bodů pro rozhodnutí pro akci byly následující body
• Přivítání ředitelem společnosti a posádkou
• Výklad o historii lodě a o strojovně parního stroje
• Pamětní list s razítkem a datem plavby
• Případně exkurze do kapitánské kajuty
Nic z uvedeného se neuskutečnilo.
Domnívám se, že se jedná o klamavou nabídku, neboť jsou nabízeny aktivity, které následně nejsou uskutečněny.

6. 7. 2015
Leos

+ krásné scenérie okolo řeky Vltavy.
– co se nám už tak moc nelíbilo byla místo k sezení a i kvalita jídla by mohla být lepší, popř. snížit vyzdvihování akce do nebes a superlativů a napsat, že je to prostě takové průměrné akce s reservací místa, aby si hosté nedělali velké iluze předem. V podstatě exlusiv spočíval jen a pouze v tom, že jsem si mohli „někam“ sednout a že nás jaksi upřednostnili při servírování. V tomto ohledu ale nechci poukazovat na špatnou obsluhu, tak se snažila v rámci možností dělat co mohla. Kdybych za to měl zaplatit původní cenu, tak bych byl za poskytnuté služby hodně naštvaný, protože to prostě neodpovídá nabízení kvalitě. Ze slevou je to tak na hraně a i to možná ne.

7. 10. 2014
Jana

Plavba jako taková, krajina kolem, zajímavý výklad během cesty – to vše bylo vynikající.
Velkým zklamáním bylo, že ač je slibováno místo u okna, když se na vás nedostane, máte prostě smůlu. To jsou pak věci, které natěšenému dítěti špatně vysvětlujete… Hodně slabé je také podávané jídlo a káva (v rámci programu all inclusive) – kupované na baru je vše o třídu lepší.

24. 9. 2014
Věra

zlepšit více ochotu personalu

3. 9. 2014
Dana

Nekonala se plavba v neděli, museli jsme plout pouze v sobotu, nekonala se privátní prohlídka strojovny.

1. 9. 2014
Pavel

docela drahé jídlo a maličké porce, jinak to bylo fajn a pán co dělal přednášku super ale nemusel mluvit furt =)

13. 8. 2014
Petrwinkler

Plavba jako taková byla vynikající se skvělým průvodcem. Ovšem organizace byla katastrofální a jídlo naprosto neodpovídalo zaplacené částce.

13. 8. 2014
Vera

Chyběl výklad ke strojovně, organizačně to personál nezvládal, ( neinformovanost pasažérů o čase podávání jídla, neustále se nedostávalo nápojů – kuchyň nestíhala), velkým nedostatkem bylo nevhodné nejednotné oblečení obsluhujícího personálu

4. 8. 2014
Hana

Komunikace a platby jak s portálem Slevomat tak s Pražskou paroplavební společností bylo bez chyby. Součástí voucheru měl být pamětní list o plavbě parníkem, který jsme nedostali. První část doprovodného výkladu nebyla slyšet díky technice. čaj byl servírován v kávových šálcích. Ale přesto všechno s nimi ještě popluji : ).

21. 7. 2014
Tomáš

Plavba příjemná, jídlo slušné, prostředí kolem vody krásné. Celkový dojem pokazil „průvodce“ který ke konci mluvil o věcech který neměli nic společného s plavbou, škoda.

21. 7. 2014
Eva

Spokojenost tak napůl. Hned na začátku jsme si museli vystát 3 fronty při nástupu.po první jsme zjistili , že voucher neslouží jako vstupenka , ale je nutné ho v pokladně vyměnit za lístek. vystáli jme tedy druhou frontu u pokladny. Třetí pak znovu už s vyměněným lístkem. Ředitel společnosti nás nepřivítal a místo v salonu u okna se nedostalo pro všechny se zakoupeným voucherem. Výklad probíhal na horní palubě a do salonu nebyl vůbec slyšet. Privátní výklad ke strojovně se nekonal a pamětní list jsme také nedostali. K obědu nebyl na výběr k řízku bramborový salát ale hranolky( mimochodem -tak dětská porce) .Většinu času jsme pak ztrávili ve stoje na horní palubě , kde už byla místa k sezení obsazená abychom aspoň slyšeli zajímavý výklad a měli výhled. Čas na koupání nezbývá, protože za 2 hod kotvení pod Slapskou přehradou stačíte dojít tak akorát nahoru na hráz a zpět. Jinak plavba a výklad byly super, ale příště bych volila variantu jen s jízdenkou, kdy si mohu sednout dle svého uvážení a jídlo si případně koupit až na palubě dle svého výběru.

17. 7. 2014
Veronika

Líbila se mi loď, obsluha a raut, ale čekala jsem, že toho uvidíme víc, pluli jsme hrozně pomalu jen k Vyšehradu a zpět.

3. 7. 2014
Cerna1977

Hudba unilá

3. 7. 2014
Ilonadanisova

určitě to byl zajímavý zážitek, bohužel jsme pluli zrovna v den, kdy bylo tropické vedro a před ním se nedalo nikam schovat – v podpalubí bylo nedýchatelno a na palubě se nedalo před slunkem kam schovat.

30. 6. 2014
Pavla

Plavba samotná byla fajn, za určitý problém pokládám kuřecí řízek místo avizovaného vepřového, o dezert a svačinu jsme museli říkat. Svačina byla za ty peníze dosti slabá – dva suché chleby s plátkem sýra a šunky.

30. 6. 2014
Libuše

Líbila se nám loď a překrásný pohled na Prahu. S obsluhou jsme byli spokojeni.

30. 6. 2014
Petra

výklad v průběhu cesty by byl docela fajn, pokud by byly alespon trochu ztlumene reproduktory a druha vec, coz bohuzel spolecnost neovlivni jsou rozmazleni, nevychovani parchanti. Z tohoto duvodu nemuzu hodnotil lepe nez prumer :-(

25. 6. 2014
Hana

Muzikant, byl příliš hlasitý. Neslyšeli jsme se navzájem. Navíc na lodi nebylo zastřešení. při velkým horku to byl dost problém.
Jídlo ale musím pochválit.

22. 6. 2014
Miroslav

Původní firmu převzalo pár dní před naší rezervací Prague Boats, kde o naší rezervaci, kterou jsme si udělali několik měsíců předem, nic nevěděli. Naštěstí jsme si pro jistotu ještě předem zavolali a rezervaci nám na požadovaný termín udělali na loď Šumava. Před odjezdem jsme se ještě měli zastavit v pokladně Prague Boats, kde nás poslali na loď Cecílie. Až po vyplutí jsme zjistili, že Cecílie nepluje klasickou vyhlídkovou trasu historickým centrem Pražský most – Vyšehrad (o žádné jiné se Prague Boats nikde ani nezmiňuje), ale jede na druhou stranu do Holešovic, kde opravdu vyhlídka nebyla nic moc. Po skončení plavby jsme se byli doptat opět na pokladně, kde nám sdělili, že bohužel Cecílie nedostala povolení do zdymadla a že nezvládají tolik rezervací. Argumentovali jsme tím, že jsme měli rezervaci na Šumavu, která jela klasickou vyhlídkovou trasu. Prague Boats se k tomu postavili čelem a vrátili nám část peněz, takže jsme nakonec byli celkem spokojení. Jinak velice příjemná obsluha, jídlo dobré a poměrně vysoké ceny za pití, což je ale vcelku normální.

2. 6. 2014
Anita

Zmatky, co je v ceně – poslány na sladký bufet, pak zpět …na večeři ryba, kterou každý nejí…

2. 6. 2014
Pavelailona

za nedostatek chybí průvodce
za kladné vzorná obsluha

20. 5. 2014
Jana

Plavba dobrá, raut výborný, obsluha a kapitán velmi milý lidé.kdyby to bylo bez harmoniky byl by to pěkný zážitek a relax, takhle nás docela rušila a nebyla to 2hod, plavba pouze 1hod, protože na každé cestě jsme 1/2h stáli ve výpusti .

19. 5. 2014
marie

ASI ANO JÁ TAM OSOBNĚ NEBYLA BYL TO DÁREK CHTĚLO BY TO ASPON NA 3 HOD

17. 5. 2014
Pavla

Milá obsluha, krásný zážitek pro syna.

Nelíbila se nám hudba.

13. 4. 2014
Soňa

Nebyla živá hudba a paní nám napočítala o 100 Kč větší útratu.

10. 4. 2014
Natalie

S první akcí, kterou jsme absolvovali, což byla předvánoční adventní plavba, jsme byli spokojení více. Posádka byla příjemná, kapitán nám dal krátký zajímavý výklad k plavbě, k dispozici byl plánek jízdy, ceny nápojů byly české. Oproti tomu na této plavbě byla posádka poněkud naštvaná, kapitán neřekl nic, plánek nebyl a ceny byly turistické, či spíše ruské :-( Ještěže děti tyto nedostatky nevnímaly…

8. 4. 2014
Martina

Hezká plavba, ale poměrně krátká trasa. Káva a zákusek v hodnotě asi 10 Kč nic moc.

8. 4. 2014
Pavelac

Plavba, obsluha a hudba vynikající. Slabší hodnocení večeře, která mohla mít více českých specialit.

7. 4. 2014
Vera

Oběd formou samoobsluhy.

7. 4. 2014
Ivana

akcí „vládli“ průvodci zahraničních turistů, místa vyloďování přizpůsobena jejich potřebám

6. 4. 2014
Helena

stůl u záchodových dveří, které navíc při každém otevření a zavření vrzaly.

6. 4. 2014
Lenka

Příjemná pozorná obsluha, pěkný zážitek. Výborné nápoje.
Jídlo spíš průměrné – taková závodka, ale bylo všeho dostatek.

27. 3. 2014
Iveta

vše ok, určitě zopakujeme i v jiném ročním období :-)

24. 3. 2014
Jitka

Nelíbilo se mi přivítání na lodi, servírka neměla náladu, ale plavba byla hezká

24. 3. 2014
Marie

Dobré.

17. 3. 2014
Gjannova

Moc se nám líbila noční Praha. I samotná cesta lodí. Obsluha byla v pořádku. Jen málo místa na sezení a bufetová nabídka podobná spíše stánkovému prodeji.

16. 3. 2014
Radek

příjemná obsluha a hudba

negativně hodnotím nemožnost vybrat si místo u okna – seděli jsme u stolu uprostřed lodě prakticky bez možnosti sledovat venkovní okolí

nepříliš pestrý byl výběr jídla

16. 3. 2014
Martin

Plavba se mi velmi líbila, výborné jídlo. Jedinou výtku mám k velké frontě u švédského stolu a k předraženému pití. Nedoporučuji horkou čokoládu za 65Kč, byla z pytlíku a nedala se vůbec pít. Nicméně celkem je to velmi příjemný zážitek.

16. 3. 2014
Sona

Na uvod by byl lepsi nejaky sekt nezli panak slivovice a jidlo bylo velmi prumerne, zadny gastronomicky zazitek. Prijemna ziva hudba.

16. 3. 2014
Cejka

plavba, jízda i obsluha dobrá, málo místa u stolu, nedovedu si představit kdyby bylo u stolu po 6 lidech jak by chodili ke švédskému stolu a u něj je též málo nísta

16. 3. 2014
Tomas

Vzhledem k tomu že se jedná o standardní akci převážně pro cizince tak bych čekal jídlo na vyšší úrovni.
Ceny nápojů jsou mimo realitu. Dát za flaškového černého kozla 75Kč nebo 75 za 2dcl levnějšího vína je fakt přeháňka (Slevomat má slevu 20procent)
Jinak personál byl vynikající.

10. 3. 2014
Roman

Vcelku co jsme očekávali.

9. 3. 2014
Lada

Slabé občerstvení :-(

9. 3. 2014
jan.fabianek@3ec.cz

Nelíbila se mi jednoznačné a okaté dávání přednosti obsluhy cizincům před tuzemci. Uráželo to mě i partnerku

6. 3. 2014
Morava63

Pěkný výlet. Hodinu před ukončením plavby již odklizeno jídlo-bylo psáno během celé plavby.

1. 3. 2014