Hodnocení podniku Tower Park Praha

4,4/5 (21 897 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Linhartova

pohled na Prahu

jídlo

15. 11. 2018
Zdesmi

Jídlo nezajímavé. Rukolový salát, kachna bez zeleniny. Prostředí připomínalo závodní jídelnu. Zašlá špinavá podlaha, servírováno na holém stole s malým papírovým ubrouskem. Umyvárna s nefungujícím vybavením. Vyhlídka na Prahu z věže je krásná.

2. 11. 2018
Petra

Žižkovská věž je zajímavá a určitě stojí za to ji vidět

Nelíbilo se mi chování personálu v restauraci, když sme přišli že máme voucher tak se nás hned zeptali zda budeme večeřet a když sme řekli že ne jelikož sme už na jídle byli a zde šli jenom na drink, paní nás usadila venku se slovy že tohle je jediný volný stůl. Naštěstí odpoledne nebyla zima tak nám to ani nevadilo. Venku byli všechny stoly prázdné. Celkově to na mě dělalo dojem že pokud nechceme veceri nemáme tam co dělat. Raději sme se rychle přesunuli do věže kvůli které sme voucher koupili.

26. 9. 2018
Dana

vyhlídka z observatoře krásná a restaurace na následný aperolspritz až zbytečně nadstandartní

špatná organizace, rychlé strohé instrukce a dál nikdo, kdo by poradil, kudy kam…trochu jsme si připadali jako „trubky“…

19. 9. 2018
Anonym

Prostředí restaurace jsem myslela, že bude luxusnější, ale výhled hezký. příjemná slečna dole na recepci.

Nelíbilo se mi chování personálu. Při příchodu volala jedna servírka na druhou před námi „kam mám dát ty vouchery“..tím myslela ty dva hosty, tedy nás. Barva nápoje vůbec neodpovídala tomu na obrázku, byla velmi světle růžová. A gin jsem tam skoro necítila, tedy taková obarvená voda. Původně jsem si tam chtěli dát oběd, ale raději jsme odešli do nedaleké taverny Olympos.

19. 9. 2018
Lenka

Vyhlídka – báječné!!!
Restaurace – obsluhující personál byl milý a ochotný, ale…

První šok byla úprava stolu! Komentář mého manžela – čtyřka bez ubrusu byl naprosto trefný. My jsme měli to privilegium, že příbory neležely přímo na desce stolu (jak tomu bylo na všech okolních stolech), ale měli jsme je položené na úsporném ubrousku. Předkrm salát – myslím, že tři nebo dokonce čtyři kusy dobrého prosciutta, výborná zálivka, salát sice čerstvý, ale kuchař evidentně nepovažoval za nutné saláty řádně propláchnout, protože 4 (bylo nás 6) jsme chroupali hlínu. Kachna – švestková omáčka a brambůrky – kdyby byla podávaná tak jak je prezentováno bylo by to báječné. Bohužel jen 2 z nás měli kachní stehno teplé a brambory opečené. Ostatní měli kachnu lehce prohřátou na povrchu a uvnitř studenou, brabůrky hanebné. Žádný konvektomat (možná když se kachní stehno peklo, ale to byla historie), nýbrž lednice a po té mikrovlnka! Takže hnus! Je to obrovská škoda, protože chuťově by bývala byla vynikající – při správné teplotě. Po salátu jsme si říkali, no, budiž, nebudeme prudit, může se stát. Ale po kachně jsme si už netroufli dát vůbec nic. Jestli personálu vadí voucheři, je to jejich problém. Byli jsme připraveni na to, že uděláme slušnou útratu, ale takhle jsme si nedali ani kafe. Tutově by bylo upražené ze starých bukvic ;-)
Takže škoda. Je vidět, že polední klintela osazenstvo věže nezajímá, že „frčí“ večery. Vzala jsem rodinu na věž po dvaceti letech a byla jsem hodně zklamaná. Chtěla jsem několik voucherů darovat, ale po této zkušenosti v žádném případě!

9. 8. 2018
Lenka

Prostředí velmi neútulné. Personál milý, ale zmatený. Dlouhé čekání na jídlo a jídlo samotné dobré, ale rozhodně žádný zázrak. Nemohu doporučit.

7. 8. 2018
Rostislav

Observatoř a výhledy do okolí. Ale určitě se tam lze dostat i levněji, než přes Slevomat.

No nelze překliknout na 2.dotaz slevomatu. Zda doporučuji podnik přátelům, nedoporučuji, ale nelze to…
Skoro jsme se na náš drink nedočkali a to jsme byli jediní v patře. Než obsluha dorazila a než drink donesla… A káva či čokoláda pro 5 lidí byl taky velký časový problém. Byť už jsme si hradili za své.
Za nás nedoporučuji. Doufám, že jsme jen měli smůlu na obsluhu.

24. 7. 2018
Andreasusserova

drink dobrý

rezervovala jsem dle instrukcí na určitý den a hodinu, cca 3 dny předem, pak jsme došli na recepci a řekli mi, že nám vystaví vstupenku na jiný termín do konce června, pač v observatoři měli nějakou akci… udávala jsem telefon, nerozumím, proč mi třeba nedali vědět, měla jsem to jako překvapení pro přítele a byl to akorát pěkný trapas. doporucuji se bud lidem ozvat, že není možné observatoř navštívit nebo ve formuláři jednoduše nedat termín na výběr.

13. 6. 2018
Bety

Moc toho nebylo, snad jedině hezké počasí, ale to nebylo „díky“ poskytovateli služby.

1. Samotné vyhlídkové prostory jsou v rekonstrukci, která probíhá za provozu. Takže mezi turisty se dohadují řemeslníci, stavbyvedou cí a projektantka, kde povedou jaké dráty. Běhají mezi vámi s metrem a působí to hodně rušivě, když se chtete pokochat v klidu výhledem na Prahu.
2. V přilehlé restauraci Miminoo bylo dílo dokonáno, když nám přinesli „ledovou kávu“. Po napití chutnala jako zkyslé mléko nebo podmáslí. Barman do ní omylem dal citronový sirup a mléčná složka se po zamíchání normálně „zdrcla“. Přál bych mu to vypít, nejlépe celé a najednou. Také obsluhující personál když zjistil, že mluvíme česky, se nám věnoval velmi vlažně. Dokud jsem vizuálně vypadali na cizince, mohli se přetrhnout.

11. 6. 2018
Petra

Jidlo bylo dobré

Špinavá okna, spatny servis i obsluha, neutulna restaurace, neprostreny stul.

8. 6. 2018
Simona

Vyhlídka pěkná.

Jídlo nic moc, předražené ceny pití, a obsluha extrémně pomalá na to, že nás tam bylo v celé restauraci jen pár lidí. Celkový dojem hrozný!

1. 6. 2018
Jana

výhledy krásné, jídlo a oblsuha tragické.

1. 6. 2018
Anonym

Prostředí hezké, personál restaurace skvělý. Jidlo dobré

Recepční hrůza. Pořádně nevysvětlila proč nikdo nedal vědět že nemůžeme na vyhlídku. Náhradní termin s námi řešila stylem, otravujete. Nechápu proč na sebe člověk nechává kontakt když jede do Prahy zbytečně. Do Prahy nejezdime nijak často. Náhradní termin uz nestihneme.

31. 5. 2018
eva

drinky sladké, nebyly dobré, výhled pěkný

11. 4. 2018
Kristyna

Nadherny vyhled s observatore

Neprijemny personal, stul primo u dveri, kde tahlo, personal se k vymene moc nemel, ac mel naprosto prazdnou restauraci, po otazce kde je toaleta, nam bylo receno, ze si mame vzit kabaty a jit ven nekam k ledove plose..jednim slovem zklamani..venku mrzlo jak blazen..

24. 2. 2018
Stejskalova

Prostředí příjemné, personál na úrovni.

Čekala jsem chuťově zajímavější jídlo, celkově jídlo vyznělo jako se slevou.

5. 2. 2018
Daniela

Výhled z okna byl fajn, jen počasí nám nepřálo.

Personál jsme vysloveně obtěžovali. Chystali vedle v restauraci akci a dali nám to znát.....

28. 11. 2017
Lenka

Místo, výhled je pěkný

Obsluha byla v restauraci nepříjemná, jídlo velmi průměrné, rozhodně ne vytříbené, dlouhá doba, než se nás někdo zeptal na kávu či placení.

27. 11. 2017
Petr

Místo. Stavba.

Personál. Že jsme ti s „tou“ slevou v předražené „hospodě“

3. 9. 2017
Helena

výhled

omezení kvůli natáčení TV

1. 9. 2017
Daniela

Prostředí a samozřejmě výhled.

Byli jsme už podruhé a tentokrát to nebylo ono. Všechny s vouchery personál posazoval ke stolkum na slunečnou stranu /mimo vyhled na Hrad/, kde bylo opravdu velké teplo. Jídlo také nebylo nic moc a měla jsem pocit, že číšníka obtěžuje, že musí v sobotu do práce. Tentokrát velké zklamání.

31. 7. 2017
Alena

výhled z vyhlídky – Praha 360° je opravdu zajímavý

– pití není v ceně :( – třetinka čehokoliv pak znamená 75,– Kč, takže nic pro lovce slev
- salát nebyl zrovna mix ovoce, ořechů a sýra, ale jen spousta nahořklého salátu
- „konfitované“? kolínko mělo připečenou krustu a zrovna mňamka to za ty peníze taky nebyla
- celkově to bylo zklamání a odcházeli jsme s pocitem, že jsme byli napáleni
- za poloviční cenu (230,– za osobu)
můžete rovnou na vyhlídku :)

23. 7. 2017
Alecbych

Věž parádní , výhled fantastický.

Káva první, bez lžičky, dlouho nic no a koblížek už bez kávy.

16. 7. 2017
Miroslava

chutnali nám kokteily

Probíhal tam úklid a příprava na párty, nepořádek a všude zmatek

12. 7. 2017
Markéta

Jediné, co bylo příjemné byl personál a prostředí. Káva měla do kávy daleko, bagel i vejce v něm byli studené a celkově to za mě nebylo o gastronomickém zážitku.

7. 7. 2017
Kozlerova

Výhled

Komplikace s přístupem a ne úplně servis v restauraci.

29. 6. 2017
Kateřina

Kvalita obsluhy bohužel celý zážitek pokazila – po příchodu si nás dlouho nikdo nevšímal (a ne že by nás číšník neviděl, prostě nás ignoroval). Po usazení ke stolku následovalo dlouhé čekání na dotaz na kávu, jaký chceme džus se nezeptal nikdo, dostali jsme jablečný. Pak jsme opět dlouho čekali na jídlo… to dojem trochu vylepšilo, ale celkově i v porovnání s minulou snídaní to byl spíš podprůměr.

27. 6. 2017
Jozef

Hezký bar s příjemnou obsluhou. Observatoř nabízí unikátny panoramatický výhled.

Jahody se šlehačkou označují jako Jahodové tiramisu :( Slečny z recepce na přízemí nám řekly, že z baru se lze dostat výtahem do observatoře ale obsluha baru zase tvrdila, že musíme jít do přízemí a přejít do druhého výtahu :(((

Vyjádření partnera
Tower Park Praha Před rokem

Děkujeme za Vaši recenzi.
Co se týče cesty na vyhlídku z restaurace, je to možné pouze s klíčkem, který má personál, jinak se musí jet nahoru z přízemí. Recepční myslely, že by Vám personál vyhlídkové patro odemknul, je však možné, že neměl klíč.
Hezký den.

17. 6. 2017
Dita

Voucherů jsme měli více. Při prvním použití jsme čekali na kachnu velmi dlouhou dobu. Mezitím jsme byli „nuceni“ konzumovat velmi drahé nápoje. Kachna byla vysušená. Personál nepříjemný. Při druhém uplatnění s jinými přáteli byla obsluha rychlejší, ale nebyli jsme vpuštěni na prohlídku věže s tím, že je obsazeno hromadnou prohlídkou a byl nám nabídnut jiný termín. Nedoporučuji.

Vyjádření partnera
Tower Park Praha Před 2 roky

Děkujeme za Vaši recenzi.
Velmi nás mrzí, že vaše návštěva nebyla podle Vašich představ.
Voucherů se prodalo velké množství a bohužel jej zákazníci uplatnovali na poslední chvíli, restaurace byla tedy plná a kuchyn zatížená, omlouváme se tedy za čekání.
Co se týče observatoře, mohou zde probíhat soukromé akce, kdy je jedna, nebo více částí uzavřena. Informace o uzavření jsou vždy vyvěšené na našich stránkách několik dní předem, klienty s rezervací také kontaktujeme a upozornujeme je na omezení vyhlídky s tím, že mohou přijít jiný den, nebo využít pouze oběd a na vyhlídku vypisujeme náhradní vstupenky.
Ještě jednou se omlouváme za nepříjemnosti a doufáme, že Vaše návštěva u nás nebyla poslední.
Hezký den.

9. 5. 2017
Iveta1208

Koktejl rozhodně neodpovídal fotografiil, obsluha dávala najevo, že nejsme vítani hosté…ani samotné přijetí na recepci nebylo příjemné-..

Vyjádření partnera
Tower Park Praha Před 2 roky

Děkujeme za Vaši recenzi.
Mrzí nás, že Vaše návštěva u nás nebyla úplně podle Vašich představ,omlouváme za nepříjemnosti a budeme pracovat na zlepšení.
Hezký den.

30. 3. 2017
Misa

Čišníci nám brali talíře pod rukou jen , co jsme dopili a měla jsem pocit, abychom je dlouho nezdržovali.

25. 3. 2017
Karolina

Ano…myslím, že je to velmi prosperující podnik a dát k snídani překapávanou kávu mi přijde dosti divné. Obsluha velmi vázla.

19. 3. 2017
Marie

Vyhlídka

Jidlo neodpovídalo nabídce – darovala jsem a uz nikdy nezakoupim podobnou nabídku ..
(Sama jsem vyzkoušela myslim pred 1 nebo 2 roky a byla jsem nadšena vsechno bylo kouzelné jidlo výborné..)
Co ale zažili sestra s přítelem uz nikdy vice..
Tuto nabídku nikomu nedoporučuji ..hrůza

Vyjádření partnera
Tower Park Praha Před 2 roky

Děkujeme za Vaši recenzi. Velmi nás mrzí Vaše negativní zkušenost v naší restauraci. Bohužel voucherů na obědy se prodalo velké množství a rezervací je denně opravdu mnoho, to se bohužel odrazilo i na kvalitě. Již jsme si z toho vzali ponaučení a příště bude jen omezené množství, aby byla kvalita, jak pokrmu, tak i servisu na 100 procent.
Přijměte, prosím, jako omluvu, pozvání na libovolný drink z našeho baru Oblaca pro 2 osoby, stačí napsat Vaši adresu na můj email : daniela.draha@towerpark.cz a obratem Vám zašlu poukázky.
Hezký den, Daniela.

5. 3. 2017
Katerina

Nádherný výhled z observatoře Žižkovské věže!

Slečna na recepci byla velmi nepříjemná a neochotná. Dále číšník v baru Oblaka byl velice arogantní a choval se k nám pohrdavě. Tyto dvě osoby nám celý zážitek velice znepříjemnily.

Vyjádření partnera
Tower Park Praha Před 2 roky

Děkujeme za Vaši recenzi.
Mrzí nás, že Vaše návštěva u nás nebyla úplně podle Vašich představ,omlouváme za nepříjemnosti a budeme pracovat na zlepšení.
Hezký den.

3. 3. 2017
Renataposp

Snídaně neodpovídala ceně

1. 3. 2017
Ilona

Výhled z observatoře za krásného jasného počasí…

Obsluha. Poněkud chladná obsluha připravená přinést jídlo z voucheru… ale nic více. Nechápali jsem, že ani jeden ze 3 číšníku neměl profesionální úslužnost, úsměv, snahu hosta příjemně obsloužit.
Chtěli jsme si dát pití, dezert, kávu mimo voucher, ale obsluhu ani nenapadlo se zeptat… museli jsme se sami přihlásit, čísšníka z dálky přivolat, zda bychom si mohli objednat a to několikrát. Přítomní číšníci se mi zdáli býti spíše „roznašeči“ v závodní jídelně!
Jídlo bylo poměrně dobré, kachna ale suchá, bez omáčky.
Nápoje jsou zde velmi předražené a tyto ceny zcela neodpovídají kvalitě nabízeného jídla ani kvalitě servisu. Nevěřím, že tito stejní číšníci se dokáží chovat profesionálněji, když přijdou hosté např. na večeři bez voucheru.
Byla jsem zde již podruhé s jinou částí rodiny, protože na podzim 2016 jsme byli spokojeni a těšili jsme se i na příjemnou pohodu v zavěšených sedačkách v observatoři. Tentokrát zde ale chystali soukromou akci, zavěšené sedačky zcela chyběly, všude byl cateringový nábytek, ubrusy, krabice se sklem a chaos. Na recepci nás na tuto skutečnost neupozornili a ani při rezervaci nezmínili, že observatoř bude od 15 hodin zavřená a s omezeným komfortem (restauraci jsme měli od 14 hod).

Vyjádření partnera
Tower Park Praha Před 2 roky

Děkujeme za Vaši recenzi, vězte, že zpětná vazba klientů je pro nás velmi důležitá a každou stížností se důkladně zabýváme.
Velice se omlouváme za chování obsluhy, toto opravdu není náš Oblaca standard, obsluhu určitě upozorníme a sjednáme nápravu. Co se týče Observatoře, informace o uzavření najdete vždy na našich stránkách, v době, kdy jste si dělali rezervaci naše recepční o uzavření nejspíš ještě neměly informace, ty mají jen pár dní předem, každopádně to nás neomlouvá od nepříjemností a nepořádku, který jste museli vytrpět. Přijměte proto naši omluvu ve formě voucheru na vyhlídku s platností půl roku, napište mi, prosím, na email: daniela.draha@towerpark.cz, Vaši adresu a počet osob.
Děkuji a přeji hezký den, Daniela.

16. 2. 2017
Vlastislav

Opravdu hnusná rozlévaná překapávaná káva (pokud jdu do kavárny a navíc takové, očekávám poctivou kávu z presovače apod.)
Oschlá zelenina v croissantu, zřejmě připravováno den předem
Pokud by bylo vše super, šel bych znovu i za plnou cenu – takto ani se slevou.

Vyjádření partnera
Tower Park Praha Před 2 roky

Děkujeme za Vaši recenzi, vězte, že zpětná vazba klientů je pro nás důležitá.
Co se týče kávy, v ceně voucheru je káva překapávaná, na místě si však můžete dokoupit espresso, latté, cappuccino a jiné. Za oschlou zeleninu se omlouvám, toto opravdu není náš standard, vše se připravuje ráno čerstvé, kuchyn určitě upozorníme a sjednáme nápravu.
Doufáme, že Vaše návštěva u nás nebyla poslední.
Hezký den.

8. 2. 2017
Adelapudlakova

Vyhled

Cekali jsme na predkrm 45 minut… a hlavni jidlo pak dalsi pul hodinu! Velke minus za personal!!

Vyjádření partnera
Tower Park Praha Před 2 roky

Děkujeme za Vaši recenzi.
Mrzí nás, že Vaše návštěva u nás nebyla úplně podle Vašich představ, toto opravdu není náš standard, velice se omlouváme za tuto nepříjemnost, personál bude upozorněn a náprava sjednána.

Hezký den, Daniela.

6. 2. 2017
Štěpánka

Krasny vyhled, ktery nikdy nezklame. Obsluha na urovni jako vzdy v restauraci Oblaca.

Bohuzel snidane byla velmi chuda. Navstevujeme restauraci Oblaca relativne casto, vzdy jsme byli spokojeni, nyni jsem vsak s podavanou snidani byla zklamana. Croissant byl velmi maly, sunka nebyla cerstva {zrejme byl pripraven den predem}, caj i kava byla z konvice, pricemz pouze maly salek. Museli jsme se „dojist“ v jine kavarne. Oproti snidani formou svedskych stolu, kterou Oblaca v minulosti nabízela, nyni tato forma zdaleka nenaplnuje ocekavani. Cena 269 Kc na jednu osobu je v pomeru s kvalitou konzumace velmi predrazena.

6. 1. 2017
EluBoshski

Výhled

Dlouhé čekání na obsluhu, pak na objednávku, celé tak luxusní, až si připadáte, jak vyhnanec

Vyjádření partnera
Tower Park Praha Před 2 roky

Děkujeme za Vaši návštěvu i Vaši recenzi. Vězte, že zpětná vazba klientů je pro nás moc důležitá. Mrzí nás , že Vaše návštěva nebyla podle Vašich představ, budeme pracovat na zlepšení a doufáme, že Vaše návštěva u nás nebyla poslední. Hezký den!

3. 1. 2017
Leona

Vyhled

Jidlo velka slabota i kafe jak v americe z konvice v motorestu.

Vyjádření partnera
Tower Park Praha Před 2 roky

Děkujeme za Vaši návštěvu i Vaši recenzi. Vězte, že zpětná vazba klientů je pro nás moc důležitá. Mrzí nás , že Vaše návštěva nebyla podle Vašich představ, budeme pracovat na zlepšení a doufáme, že Vaše návštěva u nás nebyla poslední. Hezký den!

30. 12. 2016
Markova

Výhled a sněhové vločky na oknech.

Rozumné ceny nápojů.

Menu.
Husa sama o sobě byla dobrá, i když malinko sušší. Nebyla ale vůbec osolená, stejně tak i příloha .

Obsluha.
Obsluha byla ucházející, což mi přijde na lepší restauraci, ze kterou jsem Oblaca považovala, málo. Při příchodu do restaurace nás zaujala vitrína s nádhernými zákusky. Poněkud nás proto zarazilo, že poté, co jsme dojedli a dopili druhou sklenku vína, se nás nikdo nezeptal, zda bychom chtěli kávu nebo se podívat na nabídku dezertů. Bohužel se nemohu zbavit dojmu, že důvodem byl fakt, že jsme (stejně jako drtivá většina osazenstva restaurace) přišli na voucher ze Slevomatu.

Interier.
Možná proto, že na stolech nebyly ubrusy působil celý interiér dojmem lepší kantýny.

Summa sumarum.
Rádi jsme Oblaca vyzkoušeli, ale nevrátíme se. Doufáme nicméně, že při běžném provozu je obsluha proaktivnější a ochotnější a podávané pokrmy jsou dochucené.

Za cenu voucherů a útraty kterou jsme v Oblacích měli, by bývalo bylo lépe zajít na adventní oběd jinam

19. 12. 2016
Aleš

Vyhled

Snidane byla dost „chuda“, oproti puvodni anglicke snidani, ktera jiz neni.

Z personalu jsme meli pocit, ze se nas chteji rychle zbavit.

20. 11. 2016
Lenka

zdvořilá obsluha v baru

velmi nízká kvalita drinků
špinavé prostředí na vyhlídce
absence informačních panelů

Vyjádření partnera
Tower Park Praha Před 2 roky

Děkujeme za Vaši návštěvu i Vaši recenzi. Vězte, že zpětná vazba klientů je pro nás moc důležitá a každým podnětem se intenzivně zabýváme. Mrzí nás , že Vaše návštěva nebyla podle Vašich představ, budeme pracovat na zlepšení a doufáme, že Vaše návštěva u nás nebyla poslední. Hezký den!

27. 9. 2016
Jan

výhled

poměr cena/výkon, menší nabídka drinků, celkově měl podnik větší ego, než byla realita

20. 9. 2016
Ingindruch

Krásný výhled z věže. Byla velmi dobrá viditelnost a v době naší návštěvy jsme na vyhlídce byli prakticky sami.

Snídaně nebyla příliš teplá. Na stole chyběla solnička, v dosahu nebyl číšník, abychom jej mohli o sůl, eventuálně kečup požádat.

16. 9. 2016
Marie

Výhled nádherný!!!!

V baru osm číšníků pro 6 lidí. V drinku jsme měli úlomek skla…

16. 9. 2016
Petra

Snídaně byla vlažná, o pečivo jsme si museli požádat. Jinak personál ochotný. Výhled nádherný.

Jedná se o zážitkovou akci, přesto bych uvítala kvalitnější jídlo. Toto se nepřibližovalo snídani v Ikea, což bych u zaplacené ceny a luxusního prostředí očekávala.

27. 8. 2016
Nikola

Doporučila bych vstup do observatoře.

Bohužel, do baru už bych nikdy nešla…

21. 8. 2016