Hodnocení podniku  Tower Park Praha

4,4/5 (28 306 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Daniel

Veliký nepořádek na drahách i v okolí, keře zasahovaly do dráhy, vše bylo absolutně neudržované.

17. 7. 2020
Schlossi

Minigolf si děti užily

I přes telefonické ověření, že na vyhlídce není žádná akce a můžeme přijet, tak když jsme dojeli byla jedna třetina vyhlídky (zrovna ta na centrum) uzavřená a vstupné bylo o jednu třetinu slevněno. Takže nás voucher vyšel nakonec dráž, než kdyby jsme platili přímo na místě.

16. 7. 2020
Nina

Minigolf byl dost zanedbaný a zastaralý. Také bylo divné, že není nijak oplocený, takže kolem vás pořad chodi lidé se psy a jednu dráhu jsme tak ani nemohli zahrát, protože jsme se báli, že míček trefí kolemjdoucí.

18. 6. 2020
Josefinka

První dvě návštěvy byly velmi dobré :)

Byli jsme již potřetí. Poprvé i podruhé super. Dokonce nám číšník povídal i zajímavosti a byli jsme naprosto spokojení. Proto jsme zakoupili i potřetí. Ale bohužel na nás zapomněli s jídlem a na jídlo jsme čekali přes hodinu a půl, všichi kdo s voucherem chodili po nás už své jídlo dávno dostali a my stále nic.

14. 10. 2019
Tereza

Interiér restaurace.

Neprofesionální obsluha restaurace. Podnik si hraje na něco, co rozhodně není. Interní problémy řeší před hosty. Jídlo průměrné.

14. 10. 2019
Iva

Nápoj nic moc

30. 9. 2019
Ondřej

V okolí minigolfu je silný zápach a velmi mnoho psích výkalů. Možná by bylo lepší místo zákazu psů umístit více košů se sáčky pro pejskaře.
Obsluha v restauraci i na věži nepůsobila úplně příjemně…

24. 9. 2019
Mirkatuckova

Krasny vyhled na Prahu.

Na snidani jsme cekali 30 minut a to nas bylo celkem 7 lidi v restauraci. Navic jsme jidlo dostali studene.

28. 8. 2019
Honza

Vyhlídka byla skvělá a personál přímo na věži perfektní.

V restauraci odmítli, i přesto že tam skoro nikdo nebyl, vydat jakékoliv pití, protože měli soukromou akci. Sotva v začátku, pět lidí tam sedělo s pitím a personál koukal jen tak kolem. Barmani akorát koukali do mobilu a žádné pití jsme nedostali. Prostě řekli že máme smůlu i přesto že jsme si chtěli pití vzít, jak bylo avizováno, na věž, ani jsme nechtěli sedět v prostoru restaurace. Arogantní chování, velké zklamání.

23. 7. 2019
Ko

Příjemné prostředí

Po příjemném uvítání jsme se bohužel nedočkali obsluhy i přes fakt, že bylo téměř volno a celkový počet číšníků, kteří kolem nás jenom procházeli a nic nedělali byl veliký, cca 4. Po 15 minutách jsme se šli zeptat jestli vůbec obsluha funguje a teprve poté k nám jeden z číšníků došel a mohli jsme si objednat. Paní vedle nás již dvakrát upozornovala číšníka, že by ráda zaplatila ale nikdo se jí nevěnoval, tak byla nucena při odchodu zajít k baru a dožadovat se potřetí. Horší obsluhu jsem nezažil. Přišlo mi to, jako by všechny nabrali na učnáku.

20. 7. 2019
martin

výhled z věže

nepříjemná paní recepční

9. 7. 2019
Zuzana

Vyhlídka je skvělá, tomu nelze celkem nic vytknout

V restauraci Miminoo je příšerná obsluha. Nevšímavá, neochotná, nekompetentní. Jídlo nebylo špatné, ale servis dojem naprosto kazí.

25. 6. 2019
Ivana

Jídlo nestálo za nic

23. 6. 2019
Šárka

Nikdo se nás nevšímal, na uvedení do baru jsme čekali cca 15 min. a to v baru nikdo nebyl!
Špatná organizace !

12. 6. 2019
Anonym

Hezký zážitek, ale kvalita servisu a jídla byla nízká

servis, kvalita jídla…

9. 6. 2019
martin

Vyrazili jsme na vyhlídku s rodinou, hezký zážitek nám pokazila nepříjemná paní recepční ve věži. Měli jsme dojem, že ji naše návštěva velmi obtěžovala (29.5.2019 v 10:30)

30. 5. 2019
Jarmila

Jídlo nic moc, oschlé králičí stehno a studené.

29. 5. 2019
Luděk

jídlo o.k.

přes výslovnou písemnou žádost při rezervaci o umístění u západní strany jsme byli umístěni na jihovýchodní stranu i když bylo na západní straně volno.

28. 5. 2019
Ivana

dostat se na věž za dobrou cenu

nepříjemný obsluhujici, kteremu nebylo vubec rozumět, nepříjemná hudba

27. 5. 2019
Fany

Zklamání celkové. A na to co tam bylo zaměstnanců 10 minut čekání na obsluhu

26. 5. 2019
Jana

Krásný výhled na celou Prahu a navíc mám vyšlo počasí

Hned na začátku jsme pochopili, že jsme TI s voucherem. Pro takové mají jiné prostory, bez ubrusů na stole a bez jakéhokoliv zdobení. Chtěli jsme si navíc objednat z jídelního lístku a bylo nám řečeno, že ten není pro nás. Nakonec číšník s ne moc příjemným tónem, že tedy jo, že můžeme, ale je to jiná kuchyň. Nevím, kde by se jim tam vešly dvě kuchyně. Těšila jsem se, že ochutnám krásně naservírovaná jídla. Je však vidět, že lidi s voucherem jsou pro ně míň. Myslím, že by si měli uvědomit, že i ten voucher x 2 něco stojí a podle toho se k nám chovat. Jako k ostatním platícím zákazníkům. Takže tuto nabídku už nikdy.

26. 5. 2019
Martina

Nádherná vyhlídka na Prahu :-)

Obsluha v restauraci Miminoo :-( Servírky ochotné, číšník, který připravoval za barem nápoje byl velmi pomalý a nezdržel se nevhodných komentářů, když ho servírky urgovaly… Neměl by si to dovolit, zvlášť když jsme seděli uvnitř :-( Kazí to celkový dojem z jinak příjemného posezení…

20. 5. 2019
Sedlakova

Výhled

jídlo za takovou cenu bylo podprůměrné…houska u bagelu byla tak 3 dny stará

7. 5. 2019
Lukáš

výhled z observatoře perfektní

Když jsme si chtěli dát Aperol, byli jsme posláni pryč, že není volné místo, přestože se zrovna uvolnil stůl. Že si prý máme udělat rezervaci, přestože je ve voucheru výslovně napsáno, že není potřeba rezervace. Tak jsme si šli do věže tedy provést rezervaci a obsluha byla nepříjemná… Přičítám to nezkušenosti slečny, která tam je asi krátce, nebo nevím…

5. 5. 2019
Petr

Zahrádka s grilem vypadal velice útulně.

Podnik je velice malý a prostory stíněné. Jídlo jsme dostali zjevně pozdě. Sýr v haburgru byl stuhlý a okoralý, celkově jídlo nebylo skoro ani teplé, drsink na talíři byl oschlý. Číšníci se věnovali přednostně cizincům a lidem co nebyli přes voucher. Škoda.

3. 5. 2019
Anonym

Prostory restaurace. Velmi ciste a pekne toalety

Velmi pomaly a neochotny personal. Objednane jidlo neodpovidalo cenove hodnote.

3. 4. 2019
Petra

Profi chování barmanů a výhled.

Jediná informace k celé akci, která od slečny na recepci dole na můj jasný dotaz zazněla, byla ta, že máme jít do pravého výtahu, , Recepční v baru nejdřív nebyla na svém místě a pak mě svým chováním při našem odchodu z baru a pokusu vyjet nahoru na vyhlídku prostě vytočila. Je to škoda, prostředí zajímavé, bohužel organizace a informovanost hosta značně pokulhává. A to je počet návštěvníků omezen, v podstatě bez rezervace nemáte šanci přijít a koupit si vstupenku na věž. Proto si myslím, že zas nejsou tak zaneprázdnění, a mohli by se více věnovat svým návštěvníkům a trošku také korigovat výtahy, protože otrávená a nechápající systém jsem zdaleka nebyla sama. V našem případě byl drink málo, abych skousla celkový chaos a nezájem tak to chtělo lahev..

26. 3. 2019
Tlomak23

.

24. 3. 2019
99terik

Rozhodně vyhlídka, Škoda jen, že českého slova nebylo slyšet.

Oběd byl opravdu podprůměrný. Na salát jsem musela čekat 40 minut a ještě na mě zapomněli. Králík byl suchý a příloha skoro žádná. Chválím šípkovou omáčku! Bohužel jsem odcházela hladová.

18. 3. 2019
Eliška

Jidlo velmi chutne.

Na vyhlidce byla uzavrena spolecnost, tam jsme se nedostali. Wc v restauraci bylo venku mimo restauraci.

7. 3. 2019
Anonym

Výhled krásný.

Stoly nebyly čisté, nedostatečné prostírání. Co se týká jídla, tak konfitovaný králík by měl jít lehce od kosti, ale to bohužel nebylo. Po obědě jsme si objednali kávičku a dortík. Káva byla dobrá, ale opět servírování špatně: bez tácku, vody a k dotíku nebyl ani ubrousek. Připadali jsne si jak v bufetu! Odlepující se části stropu. WC nevymalované, špinavé!

2. 3. 2019
Petr

Čekání 40min na drink

24. 2. 2019
Linhartova

pohled na Prahu

jídlo

15. 11. 2018
Zdesmi

Jídlo nezajímavé. Rukolový salát, kachna bez zeleniny. Prostředí připomínalo závodní jídelnu. Zašlá špinavá podlaha, servírováno na holém stole s malým papírovým ubrouskem. Umyvárna s nefungujícím vybavením. Vyhlídka na Prahu z věže je krásná.

2. 11. 2018
Petra

Žižkovská věž je zajímavá a určitě stojí za to ji vidět

Nelíbilo se mi chování personálu v restauraci, když sme přišli že máme voucher tak se nás hned zeptali zda budeme večeřet a když sme řekli že ne jelikož sme už na jídle byli a zde šli jenom na drink, paní nás usadila venku se slovy že tohle je jediný volný stůl. Naštěstí odpoledne nebyla zima tak nám to ani nevadilo. Venku byli všechny stoly prázdné. Celkově to na mě dělalo dojem že pokud nechceme veceri nemáme tam co dělat. Raději sme se rychle přesunuli do věže kvůli které sme voucher koupili.

26. 9. 2018
Dana

vyhlídka z observatoře krásná a restaurace na následný aperolspritz až zbytečně nadstandartní

špatná organizace, rychlé strohé instrukce a dál nikdo, kdo by poradil, kudy kam…trochu jsme si připadali jako „trubky“…

19. 9. 2018
Anonym

Prostředí restaurace jsem myslela, že bude luxusnější, ale výhled hezký. příjemná slečna dole na recepci.

Nelíbilo se mi chování personálu. Při příchodu volala jedna servírka na druhou před námi „kam mám dát ty vouchery“..tím myslela ty dva hosty, tedy nás. Barva nápoje vůbec neodpovídala tomu na obrázku, byla velmi světle růžová. A gin jsem tam skoro necítila, tedy taková obarvená voda. Původně jsem si tam chtěli dát oběd, ale raději jsme odešli do nedaleké taverny Olympos.

19. 9. 2018
Lenka

Vyhlídka – báječné!!!
Restaurace – obsluhující personál byl milý a ochotný, ale…

První šok byla úprava stolu! Komentář mého manžela – čtyřka bez ubrusu byl naprosto trefný. My jsme měli to privilegium, že příbory neležely přímo na desce stolu (jak tomu bylo na všech okolních stolech), ale měli jsme je položené na úsporném ubrousku. Předkrm salát – myslím, že tři nebo dokonce čtyři kusy dobrého prosciutta, výborná zálivka, salát sice čerstvý, ale kuchař evidentně nepovažoval za nutné saláty řádně propláchnout, protože 4 (bylo nás 6) jsme chroupali hlínu. Kachna – švestková omáčka a brambůrky – kdyby byla podávaná tak jak je prezentováno bylo by to báječné. Bohužel jen 2 z nás měli kachní stehno teplé a brambory opečené. Ostatní měli kachnu lehce prohřátou na povrchu a uvnitř studenou, brabůrky hanebné. Žádný konvektomat (možná když se kachní stehno peklo, ale to byla historie), nýbrž lednice a po té mikrovlnka! Takže hnus! Je to obrovská škoda, protože chuťově by bývala byla vynikající – při správné teplotě. Po salátu jsme si říkali, no, budiž, nebudeme prudit, může se stát. Ale po kachně jsme si už netroufli dát vůbec nic. Jestli personálu vadí voucheři, je to jejich problém. Byli jsme připraveni na to, že uděláme slušnou útratu, ale takhle jsme si nedali ani kafe. Tutově by bylo upražené ze starých bukvic ;-)
Takže škoda. Je vidět, že polední klintela osazenstvo věže nezajímá, že „frčí“ večery. Vzala jsem rodinu na věž po dvaceti letech a byla jsem hodně zklamaná. Chtěla jsem několik voucherů darovat, ale po této zkušenosti v žádném případě!

9. 8. 2018
Lenka

Prostředí velmi neútulné. Personál milý, ale zmatený. Dlouhé čekání na jídlo a jídlo samotné dobré, ale rozhodně žádný zázrak. Nemohu doporučit.

7. 8. 2018
Rostislav

Observatoř a výhledy do okolí. Ale určitě se tam lze dostat i levněji, než přes Slevomat.

No nelze překliknout na 2.dotaz slevomatu. Zda doporučuji podnik přátelům, nedoporučuji, ale nelze to…
Skoro jsme se na náš drink nedočkali a to jsme byli jediní v patře. Než obsluha dorazila a než drink donesla… A káva či čokoláda pro 5 lidí byl taky velký časový problém. Byť už jsme si hradili za své.
Za nás nedoporučuji. Doufám, že jsme jen měli smůlu na obsluhu.

24. 7. 2018
Andreasusserova

drink dobrý

rezervovala jsem dle instrukcí na určitý den a hodinu, cca 3 dny předem, pak jsme došli na recepci a řekli mi, že nám vystaví vstupenku na jiný termín do konce června, pač v observatoři měli nějakou akci… udávala jsem telefon, nerozumím, proč mi třeba nedali vědět, měla jsem to jako překvapení pro přítele a byl to akorát pěkný trapas. doporucuji se bud lidem ozvat, že není možné observatoř navštívit nebo ve formuláři jednoduše nedat termín na výběr.

13. 6. 2018
Bety

Moc toho nebylo, snad jedině hezké počasí, ale to nebylo „díky“ poskytovateli služby.

1. Samotné vyhlídkové prostory jsou v rekonstrukci, která probíhá za provozu. Takže mezi turisty se dohadují řemeslníci, stavbyvedou cí a projektantka, kde povedou jaké dráty. Běhají mezi vámi s metrem a působí to hodně rušivě, když se chtete pokochat v klidu výhledem na Prahu.
2. V přilehlé restauraci Miminoo bylo dílo dokonáno, když nám přinesli „ledovou kávu“. Po napití chutnala jako zkyslé mléko nebo podmáslí. Barman do ní omylem dal citronový sirup a mléčná složka se po zamíchání normálně „zdrcla“. Přál bych mu to vypít, nejlépe celé a najednou. Také obsluhující personál když zjistil, že mluvíme česky, se nám věnoval velmi vlažně. Dokud jsem vizuálně vypadali na cizince, mohli se přetrhnout.

11. 6. 2018
Petra

Jidlo bylo dobré

Špinavá okna, spatny servis i obsluha, neutulna restaurace, neprostreny stul.

8. 6. 2018
Simona

Vyhlídka pěkná.

Jídlo nic moc, předražené ceny pití, a obsluha extrémně pomalá na to, že nás tam bylo v celé restauraci jen pár lidí. Celkový dojem hrozný!

1. 6. 2018
Jana

výhledy krásné, jídlo a oblsuha tragické.

1. 6. 2018
Anonym

Prostředí hezké, personál restaurace skvělý. Jidlo dobré

Recepční hrůza. Pořádně nevysvětlila proč nikdo nedal vědět že nemůžeme na vyhlídku. Náhradní termin s námi řešila stylem, otravujete. Nechápu proč na sebe člověk nechává kontakt když jede do Prahy zbytečně. Do Prahy nejezdime nijak často. Náhradní termin uz nestihneme.

31. 5. 2018
eva

drinky sladké, nebyly dobré, výhled pěkný

11. 4. 2018
Kristyna

Nadherny vyhled s observatore

Neprijemny personal, stul primo u dveri, kde tahlo, personal se k vymene moc nemel, ac mel naprosto prazdnou restauraci, po otazce kde je toaleta, nam bylo receno, ze si mame vzit kabaty a jit ven nekam k ledove plose..jednim slovem zklamani..venku mrzlo jak blazen..

24. 2. 2018
Stejskalova

Prostředí příjemné, personál na úrovni.

Čekala jsem chuťově zajímavější jídlo, celkově jídlo vyznělo jako se slevou.

5. 2. 2018
Daniela

Výhled z okna byl fajn, jen počasí nám nepřálo.

Personál jsme vysloveně obtěžovali. Chystali vedle v restauraci akci a dali nám to znát.....

28. 11. 2017