Hodnocení podniku Tower Park Praha

4,4/5 (21 897 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Gabriela

Super jídlo velmi chutné

Nelíbilo se mi, že do restaurace Oblaca pustili chlapa, který byl pod úroveň zapachal byl cítit alkoholem a vyřvaval po restauraci nesmysly. Číšnici mi sdělili že úroveň ještě nějakou má přitom sami stáli a kroutili nad ním hlavou. Tohle mě mrzí byla jsem u vás podruhé a myslím si že i naposledy a docela mě to mrzí poprvé jsem byla velmi spokojená jak s personálem i s jídlem

20. 10. 2018
Radka

Vyhlídka z věže úžasná

Otřesné chování personálu v restauraci Miminoo, usadili nás se s pohrdavým: jdete na Aperol že, tak to jídelní lístek nebude potřeba… až jsme si začali objednávat a utratili 700, tak se začali chovat „normálně“ a dokonce popřáli hezký zbytek dne… rozhodně nedoporučujeme zkažený večer

14. 8. 2018
Lenka

žižkovská věž byla fajn

Minigolf byl hrozný, personál absolutně nevěděl si rady s voucherem, měli jsme k minigolfu dostat pití, a poslali nás na věž a z věže zase na minigolf, kde jsme čekali asi hodinu na 3 ledové čaje, když zjistili, že jiný kšeft z nás nebude, že nejsme cizinci, tak se chovali, jako by jsme tam nebyli.

12. 7. 2018
Anonym

Výhled nádherný ale restaurace s tím nic společného nemá.

Servis podprůměrný. Jídlo ani náhodou nevyhovuje ceně

7. 7. 2018
Terezka

Vyhlídka z věže.

První co člověk při prichodu uvidí je slečna na recepci. Ne v příliš přívětivé náladě. Placené parkování. Do snídaně nám nedali volske oko, po upozornění, prý kuchař zapomněl. A bylo nám dodáno zvlášť na talířku ke snídani. Tvarohový dezert byl s hrudkami, nechápu jak tohle kuchař mohl pustit z kuchyně. Za nás první a poslední návštěva.

7. 7. 2018
Anonym

Jídlo nebylo dobré.
Obsluhoval nás pan číšník který byl hodně arogantní a nepříjemný.

13. 6. 2018
Helena

Výhled

Jídlo naprosto bez chuti, hrozná obsluha.

9. 6. 2018
Tomáš

Nedovařená příloha, nedodání kořen.zeleniny-součásti pokrmu.

24. 5. 2018
Dakatzer

Nic.

Došlo k omylu, vytištěn jeden voucher dvakrát a druhy ne. To je samozřejmě nás problém. Paní v dolní recepci však nebyla ochotna vyjít jakkoliv vstříc, například posunout rezervaci než doneseme správný kód voucheru. Oznámila nám, ze buď půjde jen jeden nebo nám označí voucher za vyčerpaný. Samotná jsem jít nechtěla, takže nám voucher propadl. Protivnejsi paní jsem už dlouho nikde nezažila. Velké zklamání.

4. 4. 2018
Ivilou

Délka vouchru byla krátká, kord v období vracejících se chřipek. To mě mrzelo, těšili jsme se. Měli jsme to k výročí svatby.

26. 3. 2018
Jenicek156

Bylo napsano že restaurace je ve věži a zo bylo řečeno i na infolince

11. 3. 2018
Schallmannová

Krásný výhled. To jediné co bylo hezké.

Horší jídlo jsme nejedli. Už bych se tam
Najíst nikdy nešla. Mysleli jsme si, že
Šlo o omyl, ale asi za týden tam šli známí na večeři a taky katastrofa. Nikdy více!

23. 1. 2018
Tpapp

0

Prístup zamestnancov veže

27. 11. 2017
Ivan

Vyhled z veze.

Kvalita koktejlu. Jeden, ktery mel mit zaklad v karibskem rumu porumu ani nevonel a skladal se z trochu aperolu a ledu. Druhy, ktery jsme chutnali vynechaval inzerovany gin a silne prevladala chut okurek. Vrele nedoporucuji.

27. 8. 2017
Stanislav

výhled

Otrávený personál(po zjištění, že jdeme na voucher); jídlo podchlazené, na dvou talířích nebylo komletní menu – chyběly koblihy(byli jsme tři)

3. 8. 2017
Anna

Obsluha byla předem informována o tom, že občerstvení bude pro vegetariána a vegana. Vegan chudák dostal jen bagelu se salátem a rajčaty uvnitř a jako přílohu měl rajčata a papriky…

12. 7. 2017
Staieva

Male porce za moc penez. Chlapi odchazeli hladovi.

1. 7. 2017
Monika

Nadherny vyhled!

Personal byl velmi neprijemny, mela jsem pocit ze je otravujeme, protoze jsme klienti pres voucher. Neochota cokoliv vysvetlit a objednani dalsiho drinku mimo voucher byl ze zacatku problem – vypadalo to ze se cisnikovi nechce nic delat a nejradeji by byl abychom byli jiz pryc. Diky chovani personalu musim dat takoveto hodnoceni. Skoda.

20. 6. 2017
Jarda

Vyhlídka je super.

Ze čtyř mnou vybraných termínů se nepodařilo ani jednou realizovat rezervaci v Oblaca.

8. 5. 2017
Eliška

Krásný výhled, celkem chutné jídlo

Chování číšníkú, nejarogantnější byla zmalovaná číšnice v brýlích

19. 4. 2017
Monika

vyhlídka skvělá, do restaurace už nikdy !

Během nadprůměrně teplého víkendu jsme absolvovali vyhlídku a poté byli usazeni do restaurace, kde kromě nás bylo cca 6 lidí. U obsluhy jsme objednali nápoje a jednu coca colu. Čekali jsme, čekali jsme, … :-( … obsluha za barem z nudy žonglovala různými míchátky apod. a až na upozornění, že děti mají žízeň, že čekáme již více než 15 minut na nápoje, se neochotně začaly připravovat a opět jsme žíznivě sledovali nakrucujícího se pracovníka za barem, kdy po 20 minutách nám byly doneseny sklenice s „koktejlem“. Po napití se nám udělalo všem nevolno. Sklenice po okraj plné obrovských kusů ledu obsahovaly ve vodě namočenou okurku, další kus namočeného zázvoru a třetí namočenou mátu. Hnus !!! Hlavně pro děti, opravdu nevhodné jim dávat tolik ledu do sklenice. Obsluha se nás měla předem zeptat, někdo si led nepřeje, natožpak vrchovatou sklenici, do které se pak vešlo ani ne půl decilitru vody… U nabídky na Slevomatu jsou zobrazeny lákavě vypadající barevné nápoje. Kdybychom byli věděli, co nám obsluha přinese za odpornou ledovou vodu s „příchutí“, vouchery bychom si opravdu nekupovali. Na závěr podotýkám, že na objednanou coca colu si při tom lelkování nikdo z obsluhy nevzpomněl a nebyla nám donesena. Vyhlídka z restaurace nic moc, okno bylo vysoko, jinak navrch huj – čerstvé květiny, tulipány, a na zemi opravdu špinavé linoleum, nebo co to bylo za krytinu, šmouhy, špína, fuj !!!

Vyjádření partnera
Tower Park Praha Před 2 roky

Děkujeme za Váš čas, který jste věnovala sepsáním této recenze. Velice nás mrzí Váš nepěkný zážitek u nás v baru Oblaca. Situaci budeme dále prověřovat a sjednáme nápravu, toto opravdu není náš standard a ještě jednou se Vám velice omlouváme. Obsluha se Vám měla naplno věnovat a určitě neservírovat to, co Vám servírovala.
Napište mi, prosím, Vaši adresu na email: daniela.draha@towerpark.cz a já Vám obratem zašlu poukaz pro 2 osoby na drink zdarma.
Přeji Vám hezký den.

4. 4. 2017
Kristýna

Vyhlídka…

Kachna byla vysušená, juice jsme si museli zaplatit hotově, ikdyž to patřilo k voucheru.

3. 4. 2017
Marcellinol

Koktejl dobrý.

Totální arogence ze strany servírky,
po předložení voucheru nás vyhnala z hlavních prostor, i když bylo zcela prázdno, zahnala nás jinam, neobtěžovala se již ani přijít nebo na nás upozornit další obsluhu, seděli jsme bez povšimnutí obsluhy, až jsme sami přišli k baru. Pokud blonďatou línou a arogantní servírku práce nebaví, ať ji raději nedělá a neotravuje ostatní.

18. 3. 2017
Robert

Good breakfast but dirty cups from coffee

We wanted to visit the Observatory other day (breakfast we had before) but the receptionist said that we can not. She said we had to tell her we want to use the observatory ticket another day separate from breakfast. Today we were upset because it was not said when we had breakfast.

17. 3. 2017
Karin

Líbilo se nám prostředí a vyhlídka.

Alkoholický nápoj jsme vyměnili za okurkovou a levandulovou domácí limonádu, nedalo se to pít, nechutné.
Vázla obsluha, která se nás vůbec nevšímala.
Absolutní lhostejnost k voucherovým zákazníkům.
Ceny předražené, spíše pro cizince než li české zákazníky. Kousek zákusku za 90 Kč nemají ani na Václaváku, navíc kus byl opravdu kousíček.
Pokud bych příště navštívila žižkovskou věž, tak pouze bych si koupila vstupenku na vyhlídku, která jediná za to stojí.
Personál bohužel nikoliv.
Hodnotím trošku se zpožděním.

Vyjádření partnera
Tower Park Praha Před 2 roky

Děkujeme za Vaši recenzi.
Mrzí nás, že Vaše návštěva u nás nebyla úplně podle Vašich představ,omlouváme za nepříjemnosti a budeme pracovat na zlepšení.
Hezký den.

13. 3. 2017
Petrkoca

Výhled z věže byl úžasný

Obsluha byla velmi neochotná, trvalo jim 20 minut než dorazili a dalších 20 minut než dorazili s drinkem. Možná by to za normálních okolností bez Voucheru vypadalo jinak.

Vyjádření partnera
Tower Park Praha Před 2 roky

Děkujeme za Vaši recenzi.
Mrzí nás, že Vaše návštěva u nás nebyla úplně podle Vašich představ,omlouváme za nepříjemnosti a budeme pracovat na zlepšení.
Hezký den.

9. 3. 2017
Jan

Výhled (to je ale ovšem jediné)

Jídlo absolutně bez chuti
- vysušené maso
- nedovařené brambory
- starý salát
- neochota zaměstnanců
- sterilovaná ohřátá zelenina z konzervy
- lepší jídlo se dá sehnat kdekoliv jinde

Vyjádření partnera
Tower Park Praha Před 2 roky

Děkujeme za Vaši recenzi. Velmi nás mrzí Vaše negativní zkušenost v naší restauraci. Bohužel voucherů se prodalo velké množství a rezervací je denně opravdu mnoho, to se bohužel odrazilo i na kvalitě. Již jsme si z toho vzali ponaučení a příště bude jen omezené množství, aby byla kvalita, jak pokrmu, tak i servisu na 100 procent. Pokud Vám byl nabídnut poukaz na drink zdarma, určitě Vám ho zašleme, možná jste jen neuvedl adresu k zaslání voucheru, určitě to nebylo schválně. Zašlete mi, prosím, email s Vaši adresou na daniela.draha@towerpark.cz a přijměte, prosím, naši omluvu, ke které navíc k drinku zašleme 2x vstup na vyhlídku zdarma.
Doufám, že Vaše příští návštěva bude o 100 procent lepší.
Hezký den, Daniela.

4. 3. 2017
Jan

Výhled byl pěkný, to se musí nechat uznat, ale to bylo tak jediné..

Měli jsme obědové menu Kachnu s bramborem..
- Jídlo bylo absolutně bez chuti
- Brambory lehce nedovařené
- Salát pod kachnou byl několik dnů starý
- Kachna tuhá

Celkově musím říci, že kvalita absolutně neodpovídala ceně a tomu jak se restaurace prezentuje, lepší jídlo podávají v čínské restauraci kousek od věže za 90kč…holt komerce je komerce

Vyjádření partnera
Tower Park Praha Před 2 roky

Děkujeme za Vaši recenzi. Velmi nás mrzí Vaše negativní zkušenost v naší restauraci. Bohužel voucherů na obědy se prodalo velké množství a rezervací je denně opravdu mnoho, to se bohužel odrazilo i na kvalitě. Již jsme si z toho vzali ponaučení a příště bude jen omezené množství, aby byla kvalita, jak pokrmu, tak i servisu na 100 procent.
Přijměte, prosím, jako omluvu, pozvání na libovolný drink z našeho baru Oblaca pro 2 osoby, stačí napsat Vaši adresu na můj email : daniela.draha@towerpark.cz a obratem Vám zašlu poukázky.
Hezký den, Daniela.

22. 2. 2017
Veronika

Výhled

Člověk by v dnešní době, v takovém podniku a za takovou cenu nečekal kávu rozlévanou z termosky. Cappucino s art-latté na obrázku je tedy opravdu „ilustrační“.
Obsluha se také zrovna nepřetrhla a i když jsme přišli dříve než ostatní, snídali jsme jako poslední.
Zažila jsem snídani v útulnjějších a levnějších hotelech na výrazně lepší chuťové úrovni. Asi jsem od pondku této úrovně čekala nějakou přidanou hodnotu, která tam ale opravdu není.

Vyjádření partnera
Tower Park Praha Před 2 roky

Děkujeme za Vaši recenzi, vězte, že zpětná vazba klientů je pro nás důležitá.
Co se týče kávy, v ceně voucheru je káva překapávaná, na míste si však můžete dokoupit espresso, latté, cappuccino a jiné. Za chování obsluhy se velice omlouváme, toto opravdu není Oblaca standard, určitě sjednáme nápravu a budeme pracovat na zlepšení.
Doufáme, že vaše návštěva u nás nebyla poslední.
Hezký den.

29. 1. 2017
300502

Nechutnalo nam, maso bylo vysusene, a tvrde, nedalo se vubec ukousnout, a brambory napul syrove. Navic obsluha nas docela ignorovala, bylo to celkove neprijemne.

Vyjádření partnera
Tower Park Praha Před 2 roky

Děkujeme za Vaši návštěvu i Vaši recenzi. Vězte, že zpětná vazba klientů je pro nás moc důležitá. Mrzí nás , že Vaše návštěva nebyla podle Vašich představ, jako omluvu bych Vám ráda nabídla 2x poukázku do našeho baru na koktejl, zašlete mi, prosím, vaši adresu na můj email: daniela.draha@towerpark.cz

Doufáme, že Vaše návštěva u nás nebyla poslední a budeme se těšit příště.
Hezký den!

2. 1. 2017
Saratovaevik

Snad jen ten vyhled.

Bohuzel velike zklamani, spinave pribory vlasy v jidle, obsluha sice snaziva ale i tak velke zklamani.

Vyjádření partnera
Tower Park Praha Před 2 roky

Dobrý den,

děkujeme Vám za Vaší reakci.
Velice se omlouváme za způsobené nepříjemnosti, které jste při Vaši návštěvě u nás zažili.
Vězte, že takové věci se u nás běžně nestávají. Jako kompenzaci bych Vás ráda pozvala na Observatoř ( vstup pro 2 osoby), poprosím Vás o zaslání Vaší adresy pro odeslání voucheru, nebo mě kontaktujte emailem.

Mockrát děkuji a přeji pěkný den,
Daniela.

9. 11. 2016
Bela

malinky drink, velice predrazeny,
nemuze se stridat vez a bar level.
celkove predrazene

Vyjádření partnera
Tower Park Praha Před 2 roky

Děkujeme za Vaši návštěvu i Vaši recenzi. Vězte, že zpětná vazba klientů je pro nás moc důležitá. Mrzí nás , že Vaše návštěva nebyla podle Vašich představ, budeme pracovat na zlepšení a doufáme, že Vaše návštěva u nás nebyla poslední. Hezký den!

6. 10. 2016
Iva

Velmi příjemný personál v restauraci

Bramborový salát, nebo co to bylo, se nedalo jíst, brambory byly staré, zamíchané něčím jako jogurt. Protože to byl první chod, zkazil celý dojem z jídla. Přitom králík byl dobrý, zelí vynikající. Personál byl ochotný a milý.

14. 9. 2016
Sarka

Výhled a příjemná obsluha v restauraci.

První rezervovaný termín odpadl kvůli nějaké poruše v restauraci, která kvůli tomu byla zavřená. Ačkoliv jsem zadala své telefonní číslo i mail, nikdo z věže se nám nebyl schopný ozvat, takže jsme v rezervovaný termín i s dětmi dorazili k věži, kde jsme se dozvěděli, že je zavřeno. To bylo opravdu mrzuté. Není přeci tak těžké zavolat a říct, ať si dohodneme jiný termín. Na mou e-mailovou stížnost v Café Oblaca dodnes nikdo nereagoval. Považuji tohle jednání za velmi nesolidní.

10. 9. 2016
Bclc79

vyhled, bohuzel jen ten vyhled

Servis: neochota cisniku, dlouhe cekani a vubec nebyla vytvorena atmosfera pro romantickou snidani. presla nas chut i na sklenicku sektu, kterou jdme si chteli zaplatit. na vyber jen ovocny caj a za 45 min jiny cisnik nabizel jinym 4 druhy caje. obsluha vubec neragovala ze pritel slavi narozeniny, zadny eow efekt. jsko by nam davali najevo, jste ze slevoveho portalu, o vas se starat moc nebudeme. ale i to co jinak mohou platit vyssi oenize mohou prijit jindy a vse si hezky zaplatit. ale nejprve zkousi a sboraji zkusenosti.

5. 8. 2016
Jkapucian

Vše bylo v pořádku až do doby než jsem zůstal viset v zácpě v Praze a snídani o 10 minut nestihl.

2. 8. 2016
Jitule

vyhled

Tohle je opravdu hodne spatne......Misto bufetove snidane dostanete talir oschle anglicke snidane bez chuti, levnou kavu a dzus, a misku ovocneho salatu u ktereho mate pocit ze byl nakrajen tak pred tremi dny.....takze vseho nechate , za svy penize se rozhlednete po nadherne Praze a jedete domu. Pro nas velke zklamani!

13. 6. 2016
Qnick90

Vyhlídka

Čekání 45 minut na výdej snídaně, přičemž lidé, kteří přišli o 20 minut po nás ji obdrželi před námi. To první lze snad omluvit, to druhé v žádném případě! Na dotaz, proč se tak stalo nám byla slíbena kompenzace v podobě zákusku zdarma, ovšem po dalším více jak 20ti minutovém čekání na onen zákusek a úplné ignoraci personálu jsme měli všeho dost a raději jsme se zkaženým zážitkem odešli pryč. A to jsem ani nezmínil ochlupení plavající v misce s ovocem. Již nikdy víc!

12. 6. 2016
Eva

nelíbil se mi přístup obsluhy, už tam rozhodně nikdy nepůjdu…

10. 6. 2016
Stav-k

Při vstupu do Cafe Oblaca, nám pán sdělil ať si voucher uklidíme a pak nám nabídli coctaily, které voucher nezahrnoval a chtěli je zaplatit. Stálo nás to o 200,–Kč/osobu více. Věřím, že šlo o nedorozumění.

5. 6. 2016
Ludmila

změna termínu

23. 5. 2016
Markéta

Věž a výhled nádhera!

Na tuto snídani jsem se já a přítel moc těšily. Personál dole na recepci velice příjemný , ale to jsme ještě nevěděli co nás čeká. Barman docela příjemný usadil nás. Potom jsme čekali až k nám někdo přijde a nabídne nám pití. Po čekání když jsme viděla co se k nám řítí? Servírka bud to nebyla v pořádku a nebo si ráno dala pořádnou dávku bílého prášku sice hezký že měla úsměv od ucha k uchu , ale byla úplně mimo. Byli jsme tam max. 4 stoly a vůbec nezvládala nás obsluhovat nebo spíše skoro vůbec nás neobsluhovala dopily jsme džus naštěstí zapoměla 2 skleničky na platíčku na prázdném stolu tak jsme se museli samy obsloužit tímto džusem. A ted k jídlu očividně to nebylo čerstvě udělané , ale ohřáté a to ještě špatně , že jsme to dostali vlažné vůbec jsme si nepochutnali a bohužel jsme se shodli na tom , že co bylo nejlepší jen ten výhled. :(
Je to škoda protože taková hezká stavba by si zasloužila jak dobrou kuchyni tak dobrou obsluhu a né to co nás obsluhovalo nemluvě o tom že kolem půl 11 už tam bylo dost číšníků a snad až na 2 byli nepříjemní.
Jela jsem tam odsud docela zklamaná čekala jsem že to bude super zážitek a dám výborný recenze jak sem tak mým známým a přítel to samé , ale bohužel se tak nestane .

22. 5. 2016
Pjootr

Výhled z observatoře, vynikající koktejl.

Velmi arogantní přístup číšníka. Přišel, zeptal se co si dáme, nacož jsem reagoval tak, že máme voucher ze slevomatu na dva koktejly a předal jsem mu lístek, který jsem obdržel na recepci. Následně jsem očekával nabídku koktejlu, kterou dostal pár u druhého stolu, ale padla jen otázka, který drink si dáme aniž by nám dal číšník na výběr. Dokonce nenabídl ani jídelní, ani nápojový lístek, což mi u takového podniku přijde až směšné. Když jsem si musel přes vouchery dohledat, jaké koktejly jsou v nabídce, tak jsme si objednali, po pár minutách pak koktejly číšník přinesl se slovy: , , na zdravíčko, , a odešel… vedlejší stůl měl drinky na podnose s uboruskem, nám je donesl bez podnosu a ubrousku. Po asi 15 minutách jsme měli drink vypitý a čekali jsme, kdy se nás někdo přijde zeptat, co si dáme dalšího… Číšník kolem nás chodil a naprostý nezájem, že jsme na suchu. Měli jsme snad vytáhnout zlatou kartu a položit ji na stůl, aby pochopil, že na to máme? Okolní stoly byly doslova obletovány. Zklamaní jsme po asi 20 minutách čekání na nic odešli. Nevím zda situace, kdy si koupím voucher na slevomatu, ze mě dělá socku a vypadám tak, že si nedám nic jiného než to, co je ve voucheru, nebo snad ta situace, že jsme byli dva gayové a číšník měl předsudky způsobila naše zklamání a naprostý nezájem ze strany personálu podniku . V minulosti jsem na věži přes slevomat už byl, podotýkám, že maximálně spokojen, nyní je to bohužel naopak.

14. 5. 2016
Jakub

Výhled

Všechno ostatní. Obsluha, přístup, kyselé obličeje. Nezájem.

30. 4. 2016
Gabriela

vyhled a prostory moc hezke:-)

porce brambor (3ks o prumeru 2 cm) nestacila ani 6 letemu diteti:-(

10. 4. 2016
D

Ačkoli jsme si rezervovali termín, nebyli jsme vůbec vpuštěni na vyhlídku z důvodu pořádání soukromé akce. Vůbec mě na tento fakt neupozornili, rezervovala bych si nový termín.
V restauraci jsme byli a drink jsme dostali.

6. 4. 2016
Janine

museli jsme dlouho čekat na jídlo

7. 3. 2016
Prerovsky

Jídlo studené, nedovařené.

30. 1. 2016
Jana

Vyhled.

Zima v restauraci, nedostatek jidla (prestoze jsme tam byli uz v pul devate), na caj nebo dzus jsme cekali 20 minut a bylo poloprazdno. V ovocne mise minimum jahod a ona cokoladova fontana tak spatne umistena, ze si tam lze jahody namocit jen zcela obtizne (deti vubec). Navic ta cokolada tam proteka, soude podle jeji chuti, uz nejaky patek!

18. 1. 2016
Jana

Příjemná a ochotná obsluha.

Snídaně byla podávána v horší části restaurace. Prostředí nedopovídalo ceně a výběr jídel byl také dost slabý. Tento voucher vůbec nedoporučuji. Druhá část restaurace je o poznání příjemnější. Měli jsme bohužel srovnání, protože jsme již na snídani byli (ovšem bez voucheru).

10. 1. 2016