Regenerační centrum IRIS

Poděbrady, Nám. T. G. M. 1412

„Dárek pro rodiče – moc se líbílo“ — Alena, Před 2 roky

„Dárek pro rodiče – moc se líbílo“ — Alena, Před 2 roky

Zajímavosti v okolí

Ukázat další zajímavosti Zobrazit na mapě
Regenerační centrum IRIS
Nám. T. G. M. 1412, Poděbrady (zobrazit na mapě)

Regenerační centrum IRIS

Nám. T. G. M. 1412, Poděbrady

Check in od 14:00 – Check out do 10:00
Zobrazit na mapě
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Internet zdarma
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky
Wellness
Vnitřní bazén
Vlastní restaurace
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Alena

Dárek pro rodiče – moc se líbílo

Trochu odtažitý personál

Lucie

Všechno bylo velmi příjemné, pěkné a pivní lázeň jsme si moc užili. Strašně jsme si odpočinuli a vlilo nám to před Vánocemi „krev do žil“.

V okolí byly ne úplně nejlevnější restaurace, ale než jsme našli nějakou i pro nás, tak jsme se aspoň pěkně prošli.

Jana

masáže i ubytování

vše v poho

Hodnocení podniku Regenerační centrum IRIS

Hodnocení podniku Regenerační centrum IRIS

4,2/5 (102 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Alena

Dárek pro rodiče – moc se líbílo

Trochu odtažitý personál

17. 8. 2016
Lucie

Všechno bylo velmi příjemné, pěkné a pivní lázeň jsme si moc užili. Strašně jsme si odpočinuli a vlilo nám to před Vánocemi „krev do žil“.

V okolí byly ne úplně nejlevnější restaurace, ale než jsme našli nějakou i pro nás, tak jsme se aspoň pěkně prošli.

25. 1. 2016
Jana

masáže i ubytování

vše v poho

29. 11. 2015
Lenka

Byl to dárek pro rodiče a byli moc spokojení. Hezké ubytování, milý personál a příjemná pivní koupel a masáže.

27. 11. 2015
Jana

Vše na jedničku. Příjemný relax, hezké prostředí.

20. 10. 2015
Patricie

Vše bylo naprosto dokonalé.

15. 10. 2015
Lucie

Tento poukaz jsem zakoupila pro svojí maminku k narozeninám. Když jsme dorazili na místo, tak pokoj byl vcelku pěkný až na to, že paní nás hned upozornila, že topení je nastaveno na 21,5 stupně a vypne se ve 23h a zapne se až v 7h ráno…upřímně mi připadalo, že je tam větší zima, než tvrdila…dále nás upozornila, ať na nic nesaháme, že bychom ji všechno rozhodili a že to řídí z domova a pokud by nám byla zima, tak jí máme zavolat, ale že s tím stejně nic neudělá, protože je to složité to přenastavit…to byla první věc, která mě docela zarazila…

Pokud se budu vyjadřovat jen k relaxačnímu centru IRIS, tak to bylo otřesné.....jelikož jsem navštívila pivní lázně Chodovar, tak si myslím, že soudit mohu…vana byla opravdu velice málo napuštěna, voda s pivem byla do půlky bričha, i když jsme byli obě ve vaně.....O teple v místnosti už se tu někdo zmiňoval, vedro bylo úmorné až nás z něj bolela hlava…pěna žádná, sotva jsem cítila zápach piva…občerstvení mi přišlo, jak když už ho někdo jedl…ve voucheru je uvedeno 60min koupele, avšak paní přišla ani ne po půl hodině a ať si jedna z nás vyleze ven a sedne si na lehátko…po cestě na lehátko jsem si nabalila na nohy vlasy, různé drobky a na povlaku na lehátku se nacházely také drobečky…15min nás paní masérka masírovala, to je jediné se mi líbilo, když jsem přestala konečně myslet, kdo tam přede mnou seděl…když paní odešla, tak jsem se podívala pod lehátko a takový neskutečný bordel jsem ještě v salónu neviděla a to chodím pravidelně na masáže…následovala oxygenoterapie, kde jsem se bála strčit tu vecičku do nosu, vypadala jak když už jí někdo použil.....zábal byl velice příjemný i masáž, ale nebyla ani 10min…Jako student jsem za to dala dost peněz za málo muziky, jak už tu někdo psal :) Nikdy více! Nedoporučuji!

Vyjádření partnera
Regenerační centrum IRIS Před 3 roky

Vaše kritika nás velice mrzí, zpětná vazba je pro nás důležitá. Při upozornění na místě je možné případné nedostatky řešit. Termostat je nastaven na standardní teplotu, která vyhovuje většině zákazníků. Není to kvůli šetření, ale kvůli optimálnímu pohodlí. Na termostatu se zobrazuje aktuální teplota v místnosti. Je možno zmačknutím tlačítka TOPÍ nebo NETOPÍ teplotu jednoduše zvýšit nebo snížit. Prosíme ale zákazníky, aby sami neměnili přednastavené programování pro jednotlivé dny a hodiny v týdnu, protože pak to topí právě špatně, dokud na to nepřijdeme nebo nás jiný zákazník neupozorní. Nemyslíme, že je v místnosti koupelí vedro na padnutí, to by se nám potil personál, což se neděje. Pocit parna svědčí o tom, že ve vaně je opravdu 12l piva a tedy poměrně dost alkoholu, což je znát a citlivým jedincům to může navodit pocit horka. Zákazníci si mohou přitočit teplou či studenou vodu do vany tak, aby jim teplota a množství vody vyhovovalo. Podlahu vytíráme denně a omlouváme se, pokud byl snad před Vámi na proceduře nějaký drobivý zákazník a nevšimli jsme si toho.

14. 10. 2015
Tereza
4. 10. 2015
Eva

Líbila se nám ZOO Chleby

Tak nějak nevíme a přemýšlíme v čem byla varianta LUXUS :-o.
Ubytování v aprtmánu IRIS nebylo špatné, určitě bych ale doporučila, aby byl apartmán pořádně uklizen, než přijdou další hosté a koupelna by si zasloužila rekonstrukci (sprchový kout zrezivělý, žádné držáky na ručníky a koukající trubky po pračce nebudí moc dobrý dojem a docela mě toto zarazilo pokud se mluví o variantě „LUXUS“). Snídaně nebyla špatná, bohužel neodpovídá snídani, kterou můžete dostat v penzionu.
Nejvíce se nám líbila asi masáž, na druhé místo bych dala čokoládovou koupel a uplně poslední místo by dostala suchá uhličitá koupel, kterou bych už nechtěla nikdy podstoupit.
Celkově jsme z pobytu dost zklamáni :-(.

Vyjádření partnera
Regenerační centrum IRIS Před 3 roky

To nás mrzí, pokoje jsou uklízeny pečlivě. Nevylučuji drobné pochybení, škoda, že jste nás na takový nedostatek neupozornila na místě. Na ručníky je v koupelně žebříček. Sprchový kout není zbrusu nový, ale vždy čistý. Budeme ho letos měnit, takové věci prostě podléhají opotřebení. Možná by Vám vyhovoval jiný typ ubytování, ale vždy se může najít nějaký detail, který konkrétnímu zákazníkovi nevyhovuje. Asi jste spíše typ na zdobnější penzion A.Málka, který také máme v nabídce.

31. 7. 2015
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.