CK Super Cesty

3,6 / 5 (35 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Zámky byly nádherné, počasí nám přálo, průvodce celkem fajn, sice moc toho nenamluvil a působil spíše jako doprovod, ale nedá se mu nic vytknout, organizace zájezdu suprová. Nejvíce nás ale mrzelo, a to nemluvím jen za sebe, že byl nedostatek času na prohlídky okolí. Na zámek Neuschwanstein a okolí jsou 3 hodiny opravdu málo. Posunuli nám odjezd z půl jedné v noci na půl čtvrté. Chápu, že kdyby bylo špatné počasí, bylo by to akorát, i když to by se dalo přečkat v nějaké hospůdce, na kterou nám takto nezbyl čas. Nejdříve jsme čekali 20 minut na vstupenky, pak 30 minut doběhnout k hradu, zbylo nám cca 1/2 hodinka na koupi pohledů a na focení, prohlídka 40 minut, než člověk vyběhne ven a honem doběhnout zase na odjezdové stání a přejezd na druhý zámek a honem honem v 17 hodin odjezd domů! Kdyby se na každém zámku přidala k osobnímu volnu 1/2 hodinka – 1 hodina, byl by to absolutně dokonalé!!! A zpoždění tří cestovatelek, které to prostě nestihly, by vůbec nemuselo nikomu vadit. Ani nabízené posezení v hospůdce na kávě nebo prohlídka přilehlého zámku Hohenschwandau, kterou průvoce nabídl, se nedá v čase 3 hodin absolutně stihnout. Jinak super!!!“

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

http://www.supercesty.cz
info@supercesty.cz
+420 775 209 259

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Poznávací zájezdy, Výstavy a muzea, Zájezdy do zahraničí

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku CK Super Cesty

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Marie

Opravdu nezapomenutelný zážitek! Těšili jsme se hlavně na Neuschwanstein, protože po své ose nemáte v podstatě šanci dostat se dovnitř – fronty turistů, zájezdů, … Ale nakonec nás daleko víc ohromil Linderhof, určitě se tam někdy musíme vrátit! Cesta autobusem uteče rychle, není se čeho bát :)

7. 12. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Dmjmem

pozdní příjezd na místo určení o 3 hodiny se nám zdá příliš

7. 11. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Pavla

Akce se nám líbila- nádherné památky Vídně.
Nelíbilo se nám špatně zvolené nástupní místo v Brně-u benziny Albert nákupní centrum Olympia, kde jsme na zpáteční cestě museli vystoupit asi ve 4:00 hod., tma, nikde ani živé duše; v tuto hodinu žádné spojení do centra Brna; měli jsme prostě strach o svou bezpečnost; myslíme si, že v tuto brzkou hodinu nás mohl autobus vysadit někde poblíž centra Brna. To jste asi nedocenili, to byl jediný záporný bod na jinak velmi pěkně zorganizovaném zájezdu. Děkujeme.

5. 11. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Ladislav

Opozdeny prijezd do Vidne o 3 hodiny oproti programu.

4. 11. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Hedy

Špatně zvolené nástupní místa, starý autobus bez navigace, tudíž další zdržení, a ve Vídni pak rychlá prohlídka města, kde na nás nepočkaly, když jsme si musely odskočit na WC, a zbytek času jsme trávily samy s mapou.

10. 10. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (9)