Kategorie

Studio Belle

4,3 / 5 (229 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Vše, přístup kadeřnice“

Dnes otevřeno: 7:30–17:00 Zobrazit všechny dny
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Dnešní nabídky Studio Belle

Hodnocení podniku Studio Belle

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Okoma

V nabídce voucheru pro toto kadeřnictví byla uvedena jiná adresa – nám. Svobody v Brně. Při telefonické objednávce jsem zjistila, že se zatím kadeřnictví přestěhovalo až do Heršpic, což bylo zřejmě důvodem pro inzerci na Slevomatu. Střih a barvu hodnotím průměrně, nevím proč si toto kadeřnictví říká „studio“. Dle mého názoru jde o obyčejné kadeřnictví.

Vyjádření partnera
Studio Belle Před 25 dny

Pěkný den, studio Belle mělo dvě pobočky. Na základě většího zájmu o pobočku v Horních Heršpicích kvůli parkování se pobočky sloučily do jedné a to v Horních Heršpicích. Slevomat informoval v říjnu všechny klienty, co si zakoupili voucher na nám. Svobody s variantami vrácení peněz, či uplatnění voucheru v Horních Heršpicích. Studio Belle nemá pouze kadeřnictví, proto se nazýváme studio - mimo jiné služby nabízíme i pedikúru, manikúru, modeláž nehtů, masáže, kosmetiku, solárium, permanentní make up, IPL ošetření, face lift, ......Tyto služby nemáme v prostorách kadeřnictví, kde jste byla, ale v klidové části v I. NP. Děkujeme za Váš názor a hodnocení. Přejeme pěkný den. STUDIO Belle

23. 12. 2016
Užitečné? Ano
Jitka

Vše, přístup kadeřnice

23. 12. 2016
Užitečné? Ano
Terezka
13. 12. 2016
Užitečné? Ano
Dagmar

Chtěla jsem nabarvit na styl Ombré a musím říct, že to se slečně opravdu povedlo. Bylo to skoro tak, jak jsem chtěla a moc se mi to líbilo. Ale ostříhání, no, nechala jsem slečně volnou ruku a šmikla asi tak 3×, takže účes nic moc.

29. 11. 2016
Užitečné? Ano
Eva

Příjemné prostředí, milá a šikovná kadeřnice

Vyjádření partnera
Studio Belle Před 2 měsíci

Děkujeme moc za Váše hodnocení. Jsme moc rádi, že jste byla spokojená.:-)

10. 11. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (89)

Podobné podniky