Chata Papajucha

3,6 / 5 (18 hodnocení)

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Víkendové pobyty, Pronájmy chat a chalup, Pobyty s dětmi

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Chata Papajucha

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
3,6/5 (18 hodnocení)
Lucie

Pobyt nám byl 2× zrušen, nejdříve z důvodu havárie a poté kvuli uzavření chaty z finančních důvodu. Nutno podotknout, ze o zrušeni pobytu jsem se dozvěděla 3 dny pred odjezdem, kdy jsem se informovala, od kolika hodin je možný nástup. Komunikace s chatou velmi špatná, trva jim několik dni než odpoví a stále čekám na peníze, které mi slíbili poslat zpět… snad se dočkám!

2. 9. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Pavkova

Ubytování v rekonstruované chatě vynikající. Prostorná kuchyň, nadprůměrně vybavená. 3 lednice, mraznička, el. sporák s varnou deskou, vařič s varnou deskou, varná konvice, topinkovač… nádobí, talíře, hrníčky, sklenice pro plnou kapacitu chaty. Mimo kuchyně jsou k dispozici velké společné prostory, jídelna, televizní místnost, prostorná chodba i krytá veranda. Pro děti dětský koutek v chatě i u chaty, hřiště, sauna na dřevo (nutno si ji roztopit) bazének k sauně, venkovní posezení, ohniště. Stravování v blízkém motorestu Skřítek na velmi dobré úrovni. Výběr ze tří jídel.
Chata typu horské chalupy je vhodná pro rodiny s malými dětmi, ucelené skupiny, i pro milovníky horské turistiky. Správce je velmi ochotný a vytváří rekreantům domácké prostředí. Na chatě je velmi přátelský pes – fena, která miluje děti a nikomu neublíží. Také jsou zde dvě koťátka a trpasličí králíček. Děti si mohou bez obav se zvířátky hrát. Mohou běhat, skákat, výskat. Důležité je také, že chata je uprostřed lesů a je zde velmi čistý vzduch.

Vyjádření partnera
Chata Papajucha Před 3 roky

Dobrý den,
jsme rády že se Vám líbil pobyt u nás.
Personál chaty Papajucha

11. 7. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Lenka

krásně zrekonstruovaná chalupa, všechny naše požadavky bez problémů vyřešeny…ráda přijedu znova

18. 6. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
RADMILA

Měla jsem zaplacen pokoj s vlastním soc.zařízením, ktarý kvůli své nemoci nutně potřebuji a za který jsem si připlatila zvlášť. Po příjezdu mi byl nabídnut jediný volný pokoj se společným soc.zařízením i pro jiné pokoje, v pokoji byl zápach z kanalizace. Toto jsem odmítla a snažila se spojit s majitelkou, což se nepodařilo. Zastupující personál mi vrátil peníze a já odjela pryč. Na místě jsem se od ubytovaných dozvěděla, že toto nebyl první případ potíží s ubytováním.

27. 5. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Masinovae

Naprosto nic nám nechybělo. Krásné prostředí, super vybavená, utulná chata a příjemná čupr babča jako bonus :) Vřele doporučuji!

17. 4. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (5)