Kategorie

Ateliér Mozaika

4,5 / 5 (319 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Lektrorky“

Dnešní nabídky Ateliér Mozaika

Hodnocení podniku Ateliér Mozaika

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Petr

Lektrorky

Počet osob v kurzu,
Nabídka jídel v restauraci

25. 10. 2016
Užitečné? Ano
Miroslava

3 nebo 4 dny před objednaným termínem nám bylo oznámeno, že z důvodu nedostatku zájemců bude termín přesunut na 17.-18.12.2016 (dost nevýhodný termín), zatím voucher nebyl uplatněn,

Vyjádření partnera
Ateliér Mozaika Před 6 dny

Dobrý den,

velice se omlouváme, ale může se stát, že se kurz dostatečně nezaplní, a nebo se z důvodu většího výskytu nemocí (obzvláště nyní na podzim) více lidí z kurzu omluví. I pro nás jsou tyto změny nemilé a přináší řadu komplikací.
Bohužel si však nemůžeme dovolit pořádat kurz, který by neuhradil náklady na pronájem apod.
Jelikož se to občas stává, máme možnost přesunutí kurzu ve všeobecných podmínkách.
Přesto Vás chápeme a moc nás to mrzí. Doufáme, že Vám vše vynahradíme zážitkem na kurzu.

Těšíme se na Vás.

S pozdravem a přáním krásného dne

Ateliér Mozaika

19. 10. 2016
Užitečné? Ano
Sufentka

byly spojeny 3 kurzy dohromady - tužka , pastelka , křída a lektorka neměla myslím dost času se nám individuálně věnovat, takže vznikaly buď prostoje než vysvětlila něco druhému kurzu a pak jsme zase měli málo času na vypracování úkolu ...

Vyjádření partnera
Ateliér Mozaika Před 6 dny

Dobrý den,

je nám líto, že jste vnímali účastníky, kteří byli již na dalším pokračování takto negativně. Nám se to naopak osvědčilo, jednak proto, že jsme schopni nabízet komukoli pokračovat, aniž by čekal dlouhou dobu na to, než se zaplní kurz s technikou, o kterou má zájem v jeho lokalitě a také začátečníci chodí nadšeně "okukovat", jakých výsledků lze dosáhnout při pokračování.
Prostoje na kurzech jsou vždy, protože se pracuje ve skupině a každý má své tempo. Stává se, že někdo skončí s jeho prací dřív a někdo zase později. Pro tyto příležitosti máme celou řadu zajímavých cvičení navíc pro ty, kteří by svůj volný čas chtěli strávit jinak než odpočinkem.
V tomto případě je určitě lepší více komunikovat s lektorem. Každopádně tuto informaci neponecháme bez povšimnutí a dotážeme se lektorů, zda na cvičení v časových prostojích nezapomínají a případně, aby byli více všímavější.
Nepodařilo se nám u této recenze dohledat jméno účastníka, ale určitě mají všcihni v případě oprávněné nespokojenosti nárok na sjednání nápravy i kdyby to mělo znamenat vrácení peněz.

Nebojte se nás přímo kontaktovat.

S pozdravem

Ateliér Mozaika

5. 10. 2016
Užitečné? Ano
Honza

Manželka byla nadšená, od té doby jen maluje a vybarvuje :)

26. 9. 2016
Užitečné? Ano
Jana

Velmi dobrá komunikace s vedením kurzu. Kurz uplatněn později (nehodil se termín). Bez problémů šel termín kurzu přeložit, za což velmi díky (10/2016). Doporučuji.

26. 9. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (88)

Podobné podniky