Kategorie

Ateliér Mozaika

4,4 / 5 (347 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „O víkendu jsem absolvovala Váš kurz malby na plátno akrylem a moc mě bavil. Tentokrát jsem přitáhla i kamarádku a byla také moc spokojená. Výborná byla i lektorka. Je to už 4. kurz, který jsem u Vás absolvovala a ze všech jsem si hodně odnesla. Malbě i kresbě se dál věnuji a na vašich kurzech jsem dostala cenné rady a výborné vysvětlení technik, které i nadále využívám. Velmi mi vyhovovalo, že veškeré materiály jsou v ceně kurzu, takže po absolvování jsem se teprve mohla rozhodnout, co si pořídit a nekupovat zbytečnosti. Máte skvělé lektory, a já krásné obrázky a obrazy. Dokonce jsem v galerii akvarel našla své dva výtvory.
Díky a těším se zase někdy na další.

Mila Hendriksen“

Dnešní nabídky Ateliér Mozaika

Hodnocení podniku Ateliér Mozaika

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Hanakrup

Vysledky, atmosfera, prostredi.

Kurz byl diky predvanocnimu casu naplnen zpoloviny (13osob), coz umoznilo individualni pristup. Kdyby byl naplnen zcela, tak by to takove vysledky neprineslo.

27. 12. 2016
Užitečné? Ano
Petr

Přístup lektora, příznivá cena.

Pouze bych přivítal, kdyby se podobné kurzy konaly blíž mého domova – Vysočina. To bych uvažoval o další účasti.

26. 12. 2016
Užitečné? Ano
Jana
17. 12. 2016
Užitečné? Ano
Mila

O víkendu jsem absolvovala Váš kurz malby na plátno akrylem a moc mě bavil. Tentokrát jsem přitáhla i kamarádku a byla také moc spokojená. Výborná byla i lektorka. Je to už 4. kurz, který jsem u Vás absolvovala a ze všech jsem si hodně odnesla. Malbě i kresbě se dál věnuji a na vašich kurzech jsem dostala cenné rady a výborné vysvětlení technik, které i nadále využívám. Velmi mi vyhovovalo, že veškeré materiály jsou v ceně kurzu, takže po absolvování jsem se teprve mohla rozhodnout, co si pořídit a nekupovat zbytečnosti. Máte skvělé lektory, a já krásné obrázky a obrazy. Dokonce jsem v galerii akvarel našla své dva výtvory.
Díky a těším se zase někdy na další.

Mila Hendriksen

16. 12. 2016
Užitečné? Ano
Magdalena

paní lektorka !!
Obsluha i prostředí perfektní.

Lokalita „trošku“ z ruky....., ale nebylo to zásadní problém.

13. 12. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (105)

Podobné podniky