Kategorie

Hotel Goethe

3,7 / 5 (133 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „vše bylo príma, moc jsme si to užili“

Dnešní nabídky Hotel Goethe

Hodnocení podniku Hotel Goethe

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Ivanakes

Číšník a recepční v jedné osobě - příjemný a ochotný přístup.

Na čtyřhvězdičkový hotel bych očekávala kvalitnější jídlo a i větší výběr, (např. snídaně byly hodně podprůměrné...), v hotelovém bazénu nefukční protiproud a výřivky, pouze 3 TV programy... Určitě bych hotel neoznačovala jako čtyřhvězdičkový....

6. 3. 2016
Užitečné? Ano
Káťa

Prostředí okolí hotelu bylo klidné a příjemné (ačkoli v názvu se píše "V Mariánských lázních", což realitě přesně neodpovídá). Pokoje byly čisté a pohodlné, to ale bohužel bylo jediné pozitivum.

Chování většiny personálu bylo naprosto nevyhovující a neodpovídající standardu, jaký by měl mít jakýkoli pracovník ve službách, natož pak ve čtyřhvězdičkovém hotelu. Vzpomenu si pouze na 3 osoby, které měly velice příjemné vystupování a setkání s nimi mě moc potěšilo, protože zachránily jinak příšerný dojem z tohoto víkendu. Ostatní personál byl arogantní (číšník protáčející panenky v okamžiku, kdy si člověk chce objednat karafu vody s citronem, nebo se neurvale a otráveně podivuje, že si chceme dát kávu a dezert, které byly součástí balíčku). Také gastronomický zážitek zdaleka neodpovídal údajné úrovni 4 hvězdiček. Snídaně byly srovnatelné s průměrným penzionem, avšak byly tou lepší částí. Oproti tomu "tříchodová servírovaná večeře", jak se píše v nabídce, byla velkým zklamáním. Měla podobu samoobsluhy polévky, v okamžiku, kdy jsme začali jíst nám do talíře naservírovali řízek s bramborem jako ze školní jídelny a jako třetí chod nakrájená buchta. Vedle toho jsme se dokonce setkali s tím, že při procedurách masérka vyprávěla velmi vulgárně příhody z pracovního i osobního života (rozhodně bez vyžádané interakce). Někomu moje výtky mohou připadat malicherné, ale píšu toto jako upozornění pro možné budoucí hosty, které bych chtěla varovat. Nabídka vypadá hezky, bohužel skutečnost naprosto neodpovídá příjemnému zážitku.

7. 12. 2016
Užitečné? Ano
Popka

vše bylo príma, moc jsme si to užili

jedna paní z obsluhy byla pomalejčí, tak trochu zmatená

4. 12. 2016
Užitečné? Ano
Koranda

vinikající masáž

bazén relaxační-málo teplý

17. 11. 2016
Užitečné? Ano
S

Pokoj a pekný prostredí hotela

Jídlo nebylo dobrý

3. 11. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (65)

Podobné podniky