Laser Game

4,8 / 5 (89 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Vouchery jsem zakoupila pro celou partu jako dárek příteli k narozeninám. Hráli jsme dva týmy – 4 na 4, perfektní obsluha nám dokázala poradit, který herní mód zvolit a i přes to, že po našich dvou zakoupených hrách byla rezervace další skupiny, vyšla nám obsluha vstříc a my si mohli dokoupit a zahrát i třetí hru. Skupinka po nás tedy zřejmě chvilku čekala, ale nebyl s tím nejmenší problém. Obsluhující kluk nám vše podrobně vysvětlil a hry byly naprosto perfektní. Všichni jsme byli nadšení a ihned jsme se shodli, že naše další návštěva na sebe nenechá dlouho čekat!“

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Martin Loužil
http://lasergame-hk.cz/
lasergamehk@email.cz
+420 725 930 066

Dnešní nabídky Laser Game

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Laser Game

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,8/5 dle 89 hodnocení
Veronika

Vouchery jsem zakoupila pro celou partu jako dárek příteli k narozeninám. Hráli jsme dva týmy – 4 na 4, perfektní obsluha nám dokázala poradit, který herní mód zvolit a i přes to, že po našich dvou zakoupených hrách byla rezervace další skupiny, vyšla nám obsluha vstříc a my si mohli dokoupit a zahrát i třetí hru. Skupinka po nás tedy zřejmě chvilku čekala, ale nebyl s tím nejmenší problém. Obsluhující kluk nám vše podrobně vysvětlil a hry byly naprosto perfektní. Všichni jsme byli nadšení a ihned jsme se shodli, že naše další návštěva na sebe nenechá dlouho čekat!

16. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jana

Všechno :-)

26. 10. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jesy
8. 9. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Lenka

Jednoznačně super. Byli sme i s dětma a užily jsme si to všichni na plný čáře . Určitě příjdeme znova.

6. 9. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jiří

Možnost rezervace po internetu, milý a ochotný personál, užili si to děti i senioři – ještě jsme si na místě připlatili.

26. 8. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (20)