Kategorie

Hotel Zlatý potok

4,3 / 5 (335 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Všechno.. .“

Hotel Zlatý potok, Amálino údolí, Šumava

Dnešní nabídky Hotel Zlatý potok

Hodnocení podniku Hotel Zlatý potok

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Danvar

– milý a pozorný číšník
- mluvící ptáci loskutáci i kočičky (v jídelně nebyly)
- okolní příroda
- polévka z medvědího česneku
- dámské WC u restaurace
- zastávka na oběd v Kašperských Horách v restauraci Nebespán :-) Opravdu stojí za návštěvu!
- Víkend jsme si užili, jsme rádi, že jsme si mohli projít šumavskou přírodu a mohli jsme složit hlavu.

– Pokoj byl při našem příjezdu chladný a museli jsme se ptát, jak se zapne topení – paní majitelka nám jej došla zapnout, ale museli jsme si vyslechnout, že je přece jasné, že jej musíme zapnout. Zapíná se nejen na radiátoru, ale i na zdi na krabičce.
- Wifi není free, vybízí k určení polohy na fb, nebo zadání hesla, ale ani poté se na mobilním telefonu nepřipojíte bez problému. Na notebooku ano, i na pokoji, ale připojení je tak pomalé, že si nemůžete najít např. tip na výlet. Download max. 1 Mbps, upload pouze 0,1 Mbps, což je jádro problému. Řešením by byl satelitní internet.
- Mobilní síť Vodafone v hotelu nedostupná, dovoláte se pouze na nádvoří. Je to z důvodu toho, že na střeše jsou fotovoltaické panely, které signál odrážejí pryč. Stačilo by kontaktovat mobilního operátora a ten by poskytl místní dokrytí signálu. Investice bohatě do 3000,– Kč. Kdybychom toto věděli dopředu, tak si voucher nekoupíme.
- Pozor, neberou zde platební karty, tak si vezměte hotovost.
- Zklamání z kuchyně, čekali jsme, že se najíme lépe, velkým zklamáním byla vysušená pečená kachna. To je nám opravdu líto. Kuchařku Janu, která zde byla při Ano, šéfe!, jsme bohužel nepotkali, vařil mladý kuchař. Ke snídani je celkem výběr, ale bohužel kvalita potravin je průměrná, dokonce kiwi a mandarinky byly přemrzlé :-(, švestkový koláč připálený. Snídaně naprosto vylučují dojem z dobré restaurace.
- Pivo bylo natočeno cca 1 cm pod míru
- Pokoje volají po občasném větším úklidu (pavučiny, zaprášené záclony, bohužel jsou zde koberce). V restauraci jsou nešťastné stoly, ve spáře se drží špína, dětské židličky se bohužel neotírají, což tedy v době vlhčených ubrousků není velký problém, ale zaráží mě, že v levnější restauraci ji otřeli přede mnou, než jsem tam dítě posadila. Podlaha se zřejmě vytírá jen občas, protože když naše dítě nadrobilo na zem, tak jsem to po něm vlhčeným ubrouskem otírala. Po pár tahách byl ubrousek černý.

– prezentovat se hvězdičkama z „Ano šéfe“, je neadekvátní – doporučuji odstranit

13. 3. 2016
Užitečné? Ano
Strnadova71

Všechno.. .

15. 12. 2016
Užitečné? Ano
Venca

Sportovní vybavení a relax s domácíma zvířaty – loskutáci.

3. 6. 2016
Užitečné? Ano
Zunt

Ubytování, kuchyně, příjemný personál i majitelé!

26. 3. 2016
Užitečné? Ano
Elogelijakub

Velice prijemny vikend, jidlo bylo vynikajici, na jejich pikantni zebra snad budu jezdit z Prahy :-) obsluha byla velmi dobra, cisnik ktery mel plnou restauraci vse stihal a navic byl velmi prijemny.

13. 3. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (158)

Podobné podniky