Salon zdraví ADEVELA

Plzeň a další pobočka

„Příjemné prostředí a skvělá masérka. Kvalita služby výborná a domluva při rezervaci také skvělá.“ — Ivahrb, Před 3 roky

„Příjemné prostředí a skvělá masérka. Kvalita služby výborná a domluva při rezervaci také skvělá.“ — Ivahrb, Před 3 roky

Salon zdraví ADEVELA
2 pobočky (zobrazit na mapě)
TIP: Na jakých pobočkách jde koupený voucher uplatnit se dozvíte vždy na detailu dané nabídky.

Salon zdraví ADEVELA

Resslova 20, Plzeň

Zobrazit na mapě
Vybavení a služby
Internet zdarma
U nás se nekouří

Salon zdraví ADEVELA

Resslova ul. 20, Plzeň

Zobrazit na mapě
Vybavení a služby
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Irena

Procedura vcelku dobrá.

Příšerné prostředí.

Marcela

výborný masér

Jindra

prijemne prostredi, profesionalni pristup cvicitelky

Hodnocení podniku Salon zdraví ADEVELA

Hodnocení podniku Salon zdraví ADEVELA

4,5/5 (201 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Irena

Procedura vcelku dobrá.

Příšerné prostředí.

28. 6. 2016
Marcela

výborný masér

3. 6. 2016
Jindra

prijemne prostredi, profesionalni pristup cvicitelky

24. 5. 2016
Marcela

spokojenost, měla jsem 2 vouchery, oba maséři profesionálové

31. 7. 2015
Lenka

Celkový přístup, ochota maséra, samozřejmě i masáž!!

26. 7. 2015
Kateřina

Profesionální přístup, příjemné prostředí

9. 7. 2015
Jansuchy

Chování a jednání maséra.

24. 5. 2015
Ivahrb

Příjemné prostředí a skvělá masérka. Kvalita služby výborná a domluva při rezervaci také skvělá.

5. 4. 2015
Kanta

Vše ok.

25. 3. 2015
Elmira

Profesionální přístup, poctivost.

9. 3. 2015
Mike

Skvělý přístup maséra a jeho schopnosti!

3. 3. 2015
Mirka

Bohužel musím hodnotit jako absolutně neúčinné polechtání po zádech a jakési zatahání za nohy. Za dvacet let jsem vyzkoušela více fyzioterapeutů a masérů. Zde mne „rovnala“ mladá slečna nebo paní, kterou bych řadila k těm nejslabším, jejichž návštěva vám asi neuškodí, ale ani nepomůže. Je mi to líto, že takové hodnocení musím napsat.

Vyjádření partnera
Salon zdraví ADEVELA Před 3 roky

Paní Michálková, je zajímavé, že reagujete až nyní, aniž byste mi sdělila podobný názor, jako najednou zde. Hodnotila jste totiž záporně i proceduru, na kterou jste se objednala následně u mne. Na proceduru jste se ale bez řádného omluvení nedostavila. Čekal jsem na Vás a Vy jste mi ani nezvedla telefon, když jsem Vám volal, abychom si domluvili jiný termín. Z toho důvodu byl voucher uplatněn. Chápu Vás, že se Vás to dotýká, a máte potřebu se nějakým způsobem "vybít". Jsou ale pravidla, která je nutné dodržovat. My je dodržujeme. Já jsem Vám svůj pracovní čas věnoval, VY jste jej nevyužila...

Co se týká účinnosti: Sama píšete, že chodíte již 20 let ke špičkovým masérům a fyzioterapeutům. Není mi jasné, proč s Vámi za tu dobu nic neudělali, naopak očekáváte, že to vyřešíme my za ně (ale především za Vás) během jedné návštěvy. Dá se napravit leccos. Jak jsme uvedli již přímo u akce zde, i jak uvádíme na našich stránkách, je logicky nutné u větších obtíží a vad zvážit opakovanou proceduru.
Můžete navštívit klidně milion odborníků během dalších 20 let, ale uvědomte si, že je nutná především Vaše vlastní invence, úsilí, vůle a chuť něco změnit. Neprojevila jste z toho vůbec nic. Návštěva odborníka je pro Vás pouze alibismus. Za 20 let jste ještě nedospěla k tomu, že odborník s Vámi udělá jen to co sám zmůže, může Vás vést, ale zbytek si chtěj nechtěj musíte oddřít pouze Vy sama.
Vaše letité obtíže jsou dány špatným životním stylem, špatnými návyky, absencí vhodného a správného pohybu. Můžeme Vám srovnat např. délku končetin, rotaci pánve, pootočené obratle, uvolnit páteř a napomoci správném udržení těla při skoliózách a dalších vadách. Nemůžeme ovšem denně ovlivňovat Váš životní styl, ani za Vás cvičit. Jak jsem již uvedl, to je pouze na Vás..

S pozdravem J. Mlnářík, majitel

3. 3. 2015
Souckovi

Líbila se mě první půl hodinka masáže, jinak slabota .

Pod názvem rovnání kostry jsem si představovala úplně něco jiného a ne klasickou masáž, která byla v první polovině dobrá, ale další půl hodina byla k ničemu. Prostředí podniku působilo uboze, hodně prosté, personál slušný. Určitě jsem zvyklá na příjemnější prostředí a již jsme zažila mnohem kvalitnější masáž a za lepší cenu. Jsem zklamaná honosným názvem nabízené služby.

Vyjádření partnera
Salon zdraví ADEVELA Před 4 roky

Děkujeme za Váš názor paní Součková.

1) Sama jste si vybrala zaměření se na záda. Kolegyně Vám vyhověla.

2) Metody jsou popsány na našem webu. Jedná se o spontánní techniky, které nebolí. Vy jste předpokládala a zároveň očekávala, jak jste se sama vyjádřila, že Vás budeme nějak lámat a kroutit. Ale takhle se to opravdu nedělá. To, že máte nějaká očekávání, vyplývající z Vaší neinformovanosti, není vina mé kolegyně ani našeho salonu. Používáme metody vycházející například z té Dornovy, nemáváme kouzelným proutkem, ani nepoužíváme středověké metody. Lze používat pouze metody schválené, ke všemu ji prováděla zkušená kolegyně, m.j. diplomovaná ergoterapeutka.

3) Co se týká času, nelze OČEKÁVAT, že k nápravě dojde během jedné procedury, jak je opět uvedeno na našem webu i u akce na Slevomatu samotné. O tom jste se mohla informovat již před nákupem akce. Lidské tělo je komplikovaný organismus, který reaguje na dlouhodobé špatné návyky a životní styl. Roky trvající vyvíjení vad pohybového aparátu nelze napravit jednou procedurou, i kdybychom Vás lámali. Zde se pochopitelně předpokládá aktivní zájem klienta na nápravě, která je se stoupajícím věkem čím dál tím obtížnější. Což je logické.

4) Co se týká prostředí, jiní jej hodnotí vesměs kladně, viz recenze zde. Je to otázka vkusu každého z Vás. Každý jistě OČEKÁVÁ něco jiného, nemůžeme vyhovět všem a v tomto ohledu toani není naším cílem. My jsme zde především od toho, abychom se plně věnovali své práci, ne interiérovému designu....

J. Mlnářík, majitel

14. 2. 2015
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.