Hodnocení podniku Aqualand Moravia

4,5/5 (41 998 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Pac12

to že si nesmíte vzít vlastní svačinu a pití na to jsme si zvykly, ale že po vás chtějí aby jste neobsazovali lehátko a vždy když jdete do bazénu si dávali ručník a ostatní věci do šatny
je již buzerace, podotýkám že jsme tam byly ve všední den kdy areál nebyl obsazený ani s poloviny
a v horninovým patře byli desítky volných lehátek obehnaných paskou zákaz vstupu

Včera
Anonym

Lidi

5. 12. 2018
Jiří

Příjemný venkovní bazén Romulus & Remus 37° bomba!
Atrakce pro velké & malé děti

7D kino příjemné a doporučuji navštívit, zasměje se i dospělý

* Tobogány „nalepeny“ na jednom místě – dlouhé fronty chaos místo zábavy a relaxu
* Welness v neděli bez děti od 10–14 nedostupné, 4 hod. v zaplněném bazénu jsem nevydržel a tak místo celého dne stačila návštěva cca 2 hod → kdo navštíví Čestlice, nemůže být spokojen, nesrovnatelné a bez hloupých omezení
* Restaurace velmi drahá

26. 11. 2018
jo-vo

Prostředí

Na rozdíl od předchozích návštěv zařízení výrazně chladno i studená voda ve všech bazénech kromě venkovních

24. 11. 2018
Jaro

forum-romanum

Podle mého odhadu byla ten den překročena kapacita, protože již kolem 11 hodiny nebylo volné ani jedno lehátko a stát nebo sedět někde v koutě na zemi je pod lidskou důstojnost.

16. 11. 2018
Ladislav

Není to špatné, jezdím pravidelně…

Poprvé mě byla zima… Voda měla max 24'c…prý za to může vítr…

14. 11. 2018
Ondřej

Mysleli jsme, že budou denní lázně hned vedle wellness zóny, byly v přízemí.

9. 11. 2018
Jana

Aspoň v sauně jsem se ohřála. Tancování pro děti v bazéně.

Dnes velmi studená voda, všude moc lidí, žádné volné lehátko,

30. 10. 2018
Petra

venkovní atrakce byly zavřeny (bez upozornění), moc lidí a dlouhé čekání na duše a hrozně draho

2. 10. 2018
Lukáš

tobogány

personál, poplatky za ztracený čip, ceny občerstvení, ceny vstupného

28. 9. 2018
Gabriela

Super bazeny, tobogány. Voda příjemně teplá i na studenější počasí. Zaměstnanci příjemní! Určitě se zase rádi vrátíme. Jen by mohlo být více informací na internetu ohledně číštění bazénu (uzavření areálu). Píší jak se léto v aqualandu prodlužuje, ale bazény mají zavřené.. :(

Nikde na internetu jsme nevěděli o tom, že jsou zavřené i venkovní bázeny i ty, co jsou i v zimě v provozu. Dozvěděli jsme se to až na pokladně a jelikož jsme z daleka, tak jsme už zůstali, ale kdybychom to věděli jeli bychom až bude vše v provozu jak má být.
Dražší jídlo.

25. 9. 2018
Anonym

platbu voucheru jak jste uvedly konkrétní banku, že bude zdarma, tak nebyla, platila jsem dalších 70,–kč a v akvalendu nám nedali rodinné vstupné(syn a 2 dospělí na 1 voucher, ale musela jsem dát 3 vouchry, které jsem měla zakoupené i na další návštěvy. takže to bylo dost drahé i tak. Tak to asi chudák pan Babiš je zase na mizině…

18. 7. 2018
Vladislav

Rozsáhlý areál, čistá voda.

Forum romanum z větší části uzavřené kvůli stavebním úpravám, což jsem se dozvěděl až po vstupu a zaúčtování poplatku. U jídel neodpovídá poměr kvalita/cena. Provozovatelům zjevně chybí konkurence. Pro mně jsou jednoznačně zajímavější nabídky ze Slovenska či z Polska.

13. 7. 2018
Anonym

Tentokrát studená voda uvnitř a venku ještě víc. Vzhledem k nízké venkovní teplotě to nebylo příjemné. Zavřená výřivka (asi v rekonstrukci). Zpoplatnění zóny s výřivkou, která byla dříve přístupná všem.

11. 7. 2018
Tomík

Tobogany, atrakce

7D kino byl naprostý propadák, kvalita obrazu šílená, restaurace předražená

8. 7. 2018
Radim

Čistota.

Nelíbilo se mi fronty a pomalá obsluha a uzavřená venkovní část koupaliště.

16. 6. 2018
Michal

Vodní atrakce

Vše předražené, žádný plavecký bazén, jenom čvachtací

1. 6. 2018
Josefpazour

Malo tepla voda denni lazne podle nas totalni propadak za takove penize malo soukromi lazne nejsou radne oddelene od ostatniho

31. 5. 2018
Pavla

Personál milý, slušný. Jídelna super.

V porovnání s ostatními aquaparky bída.. Je to vyloženě založené na „rejžování“ peněz z návštěvníků.

22. 5. 2018
Anonym

Líbila s nám sirná koupel.to nemělo chybu.chvalime

Nelíbí se mi cedulky na lehátkách, je netaktní schazovat ručníky jiným návštěvníkům, než jsme se vrátili z oběda hodili nám naše věci dva mladíci na zem s tím že ať si zabereme jinè lehátko a navíc byli drží, když nejsou lehátka tak se nemají prodávat vztupenky, velmi nás to znechutilo a dlouho Aqualand nenavštivime.

21. 5. 2018
Jmkp

Hezký bazén, bohaté atrakce

Velký počet lidí na malý prostor, velmi drahá restaurace

21. 5. 2018
Helka

Venkovní bazény sauny.

Moc lidí špatně načteny čip.

8. 5. 2018
Veronika

Koktejly ve vodě

Hodinová fronta u vstupu, těžkej nedostatek lehátek, nepřipravenost na prodloužený víkend, neumožnění vstupu na travnaté plochy, ani když opravdu nebylo kam si lehnout. Nedostatek personálu na barech a v 7D kinu zastaralá technologie. To už je lepší 5D kino v Letmu v Brně. Celkový dojem: tohle jsme v Aqualandu ještě nezažili, totální propadák, dneškem zklamali. Do dneška jsme Aqualand vychvalovali, ale dneškem si to u nás dost pokazili.

7. 5. 2018
Anonym

Organizace vstupu, ceny, zakaz konzumace vlastnich potravin atd.

4. 5. 2018
Aleš

Profesionální personál v recepci. Se saunami spokojenost.

Všude, ale všude, strašně lidí. V bazénech nátřesk, v sauně čekání u vstupu. Nevím, jestli existují dny, kdy je v tomto zařízení volněji. Ale snad jo.

12. 4. 2018
Jaroslav

Forum Romanum Wellness – lepší průměr

Aqualand – nebylo možno najít jediné volné lehátko v celém prostoru, vodní prvky jako např. trysky, perlátory aj. prakticky nevyužitelné, 3 min. fungují, 20 minut vypnuté, některé funkční pouze sporadicky nebo vůbec.

10. 4. 2018
Simcik13

přelidněné v bazénu i v jídelně i cukrárně

8. 4. 2018
gallová

Dobrý den Byla jsem velmi zklamaná při vstupu. U pokladen , kde se platilo jen vstupné nikdo nestál, za to při vstupu do prostoru na e-shop, nebo na kůpony ze Slevomatu jsem si venku vystála třičtvrtě hodinovou frontu!!To opravdu nebylo vůbec příjemné přivítání, na to , že jsme jeli několik desítek km!!

3. 4. 2018
Michaela

Koktejly na vodním baru

Vše ostatní. Vevnitř docela studená voda, naopak venku v bazénech Romulus a Remus hodně teplá. Přechod z horké vody do chladnější vody nic moc.

2. 4. 2018
Anonym

tobogány

příliš mnoho návštěvníků, pobyt ve wellness prakticky nešlo využít

1. 4. 2018
Milan

Nic

organizace a nedokonalost

31. 3. 2018
David

venkovní bazén v patře, klasická sauna.

bubliny se v bazénech vypínají, celý aquapark je odstrčený v poli, hodně drahé jídlo, zbytečně přeplácané atrakce, v atrakcích chybí něco pro děti 4–8 let na těžké nesmí a brouzdaliště je pro mimina.

26. 3. 2018
Markéta
13. 3. 2018
Anonym

Toho dne byly zavřeny venkovní bazény, včetně přístupu na venkovní terasu po saunování!!!
Říká se přece Finská sauna? Ve Finsku přece taky mrzne…

13. 3. 2018
Eva

super tobogány (i přes velké množství lidí, se nečekalo moc dlouho), venkovní vyhřívaný bazén a skvělý dezert

– pokud pojedeme příště, rozhodně ne o víkendu, velká spousta lidí, před vstupem jsme čekali asi půl hodiny v mrazu :-/ pak pouštěli i přes pokladnu (ta byla pro ty, co si kupují lístky až na místě)
- wellness o víkendu – katastrofa! byli jsme vpuštěni po půl hodině čekání, protože by prý byl překročen limit osob ve wellness zóně, avšak když jsme se tam konečně dostali, připadalo nám, že limit byl překročen tak před 100 lidmi, neskutečně přeplněno!! odešli jsme ani ne po 20ti minutách místo po původních dvou hodinách a půl..
- lehátka – všude byly ručníky, takže když jsme si chtěli alespoň na chvíli odpočinout, nemohli jsme!! mělo by to být zakázáno, stejně většinu času trávíte v bazénu nebo na tobogánech!!

11. 3. 2018
Petra

atrakce

fronty, fronty, fronty
z Brna jsme vyjížděli 9:10 (vlakem), k pokladnám jsme se dostali cca 11:45. Když už, tak doporučuji autem. Aqualand nemá vlastní dopravu vůbec zvládnutou. Na nádraží ve Vranovicích nás, co se chtěli dostat do aquaparku, přijelo kolem třiceti lidí. Ikdyž jsou vypsány linky „Aquabusů“, tak opravdu nejezdili, jen „aquataxi“ pro sedm lidí. Cesta tímto taxíkem trvala 10 min, avšak ještě dalších 10 min nazpět. Takže ti více slušní z nás, kteří se trapně nehádali, kdo dřív pojede, tak jsme čekali dobrou hodinu ještě na taxi. Po konečném příjezdu jsme zjistili, že není kam spěchat. Fronta před aqualandem byla ještě na minimálně 30 min. Lehce otráveni a prochladlí jsme to stále nevzdávali a doufali v „nekonečnou zábavu“. Nekonečné to opravdu bylo. V bazénu se nedalo ani hnout, na tož plavat. 95% lehátek bylo obsazeno ručníky, protože i ty potřebují odpočívat, takže ani zde nebylo kde svěsit hlavu. Atrakce jako jediná zábava. Zábava, na kterou se čekalo 15–25 min ve frontě a za 30s dole a vše dokola. Sice jsme si mohli čekání na atrakce zkrátit za 39 Kč navíc (za jedno svezení!), ale nepřišlo nám to příliš fér k těm, kteří čekali poctivě ve frontě. Škoda se zmiňovat o těch lidech, kterým nebylo hloupé předbíhat. Čistého času naše návštěva trvala okolo 3,5 hod, z toho jsme se zabavili (i s návštěvou bazénu) max 45 min. Očekávali jsme, že o víkendu bude více lidí, ale troufám si říct, že toto už nebylo ani humánní. Známe sice menší aquaparky, ale za to příjemnější a pohodlnější, kam půjdeme příště mnohem radši.

10. 3. 2018
Jiri5001

termály máme rádi, jezdíme často

Hodinová fronta u vstupu, nebyly skříňky v šatně, nebylo si kam sednout ani lehnout. Plavčík nám řekl, že jsme tu kvůli koupání, tak ať si vlezeme do bazénu. Špatná volba termínu 28.12.

14. 1. 2018
Adam

Mám to blíže než do Tatralandie. Minimální čekací doby.

Většina atrakcí byla pro 2 osoby, takže pokud jste sám nebo s kamarády v lichém počtu či třeba s přítelkyní která na polovinu atrakcí nechce protože se jí zdají moc prudké tak si toho moc neužijete, například v Tatralandii mají téměř stejné atrakce s možností jezdit i po jednom. Řady byly velmi krátké, čekacích dob by se změna výrazně nedotkla. Také by mohli trochu přitopit když je venku pod nulou.

12. 1. 2018
Libor

Dostupnost po silnici – skoro celá cesta dálnice. Dostatek parkovacích míst.

Přeplněnost celého areálu – místní to nazval trefně: nenažranost majitelů. Velmi špatné značení – orientace v areálu. Nemožnost vylézt z teplé vody – musíte pouze přes relativně studenou vodu. Nepřiměřené ceny za občerstvení.

11. 1. 2018
Petra

nové venkovní bazény

Byla jsem zde podruhé a naposledy. Myslím, že byste měli velmi zvážit prodej obrovského množství vstupenek přes Slevomat, protože když jsme byli v Aqualandu poprvé, žádnou akci jste v té době neměli, a ačkoliv bylo dost plno, ráno v 10 jsme ještě našli lehátka, fronty byly, ale ne hrozné. Nyní, podruhé, byly fronty již u vstupu venku, pán na pokladně oddrmolil naučené info tak, že jsem mu ani napotřetí nerozuměla a po vstupu do areálu bazénů jsme mysleli, že odjedeme, jak bylo narváno. Hlava na hlavě, nedalo se plavat, nic, lehátka dávno obsazené, obrovské fronty na vše, především na atrakce a na jídlo – to byla opravdu síla!
Plavčice nepustila našeho syna na atrakci od 140 cm výšky, ačkoliv již má přes 140 cm, byla velmi hrubá na manžela a syn z toho byl půl dne špatný.
Byli jsme nespokojeni a již tam nikdy nezavítáme, shodli jsme se ultimátně celá rodina, bylo nás tam 8 a jeli jsme tam přes hodinu. Od personálu jsme se dozvěděli, že předchozí dny to tam vypadalo stejně.

2. 1. 2018
Aja

Byli jsme v sobotu. Přeplněno, nebylo volné ani jedno lehátko, tedy si nebylo ani kde sednout. Lidi od baru chodili s pitím do bublinek a vlastně všude, tedy jsem měla dojem, že se chvílemi koupu v nápojích. V sobotu, neděli už nikdy ne. Myslela jsem, že je tam určitá kapacita lidí…není, kolik se natlačí, tolik se pustí. Na tobogány se platí rafty a fronty zadarmo byli nekonečné. Byli jsme s dětmi, tedy nevím jak to vypadalo ve wellness asi taky zoufale.

26. 12. 2017
Blond

Levny vztup prez slevomat

Namrzle parkoviste, bala jsem se ze rupnu pneumatiku, studrna voda 30°C, vzuch studeny cca 27°C voda o 35°C obsazena,
Obrazovka na fotky rozbitá

4. 12. 2017
Petrsob

Ve wellness byla spousta saun zařena. Vyřivka nebyla přístupná. Je spousta zajímavějších a krásnějších míst na wellness.

12. 7. 2017
Vbrazda

Hodně lidí a wellnes fungující pouze částešně

2. 7. 2017
Lezdr

Začali nějak šetřit, po sauně nebylo kde se ochladit, bazén byl teplý, chrliče vody nebyly puštěny, v balnáriu nešla vířivá lázeň, pitná voda skoro netekla. Celkově sleduji částečný úpadek.

30. 6. 2017
Věra

Cistota. Prijemny personal az na welness. Tam byly celkem neochotni.
Úsměvy mých dětí.

Hodně se zhoršila kvalita. Služby hlavně v restaurace je katastrofa.
Ceny neodpovídají kvalitě. Jídlo odporné a navíc drahé.
Oproti jiným termálním koupalištim je to podprůměrné.
Do sprch vidí kolemjdoucí, navíc se mi hodněkrat stalo, že do dámských sprch vstoupili i muži…
Bezplavkova zóna ve welness je tak pro úchylaky, kteří přišli okupovat a ne relaxovat.
A to bych mohla pokračovat. Negativa převyšují pozitiva a nebýt deti, které si to užili, tak už tam nejedu.

18. 6. 2017
Kolibáčová

Dnes, 17. 6. 2017, jsem uplatnila zakoupený celodenní vstup do Aqualandu Moravia. V přeplněném areálu, kde čísla obsazených skříněk již dávno přesáhly 1000 a všichni se díky chladnému a deštivému počasí tísnili uvnitř, jsem si na Wellness, kam zvali místním rádiem vystála 35 minutovou frontu. Již včera uzavřeli část Wellness a bohužel i „bublinky“, mnohé sauny a bazének na který jsem se po sauně obzvlášť těšila. Navíc, když je již kapacita Wellness na hraně, zvát do saun místím rádiem, mi přijde jako špatný žert. To, že uvnitř bylo přelidněno bylo vinou počasí, ale uzavření velké části Wellness v okamžiku, kdy končí jistě úspěšná slevová akce mi přijde jako nedomyšlený akt vedení Aqualandu. Věřím, že zbývající majitelé neuplatněných Slevomatových vstupů si rozmyslí, na co se v Aqualandu mohou těšit a vyčkají na slunečné počasí. Sluníčko a vyšší teploty zajistí využití i venkovních ploch areálu a umožní návštěvníkům užít si jinak komfortních prostor.

17. 6. 2017
Patrisafr

celkově jsem zklamaná, nic zajímavého jsem tam nenašla, voda byla teplá, ale šíleně chlorovaná…
Tobogany a spíše dojezd je dost nebezpečný, bez bot kluzká podlaha. Drinky a pítí předražené a vstupné taky

16. 6. 2017
Věra

Super. Užili jsme si to.

Hodně se to tady zhoršilo. Nejvíc mi vadí voda, která je chladnější, než na začátku, kdy AM otevírali. Dle mého názoru neodpovídá teplotě uvedené na bazénech.
Restaurace by mohla být mnohem kvalitnější, když už mají tak přemrštěné ceny… Hranolky s kečupem 61 Kč? Hnusné jidlo za ceny pro cizince.
Dezert zdarma byl odporný! Starý a nepozivatelny.
Kupovat lístek bez Slevomatu, tak tam ani nejdu.
Senec, Besenova, atd. jsou mnohokrát lepší.

12. 6. 2017
Milanoo

1) Rozmanitá nabídka vodních atrakcí
2) Možnost návštěvy saunové části

1) Nepřehledně označené sprchy pro muže a ženy
2) Extrémně předražené jídlo a pití (v kombinaci se zákazem donesení vlastního)
3) Předimenzovaná kapacita (u atrakcí i wellness byly velké fronty)

4. 6. 2017